• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIDERMANOLOGTEKWAY.CZ kecy, prdy, beďary
    SM3
    SM3 --- ---
    ACIF: :D ... do Starý?
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ;-)
    ACIF
    ACIF --- ---
    SM3: tyvle dneska zjistim.. sjem nejak nezvlad vykend.. jel jsem do boleslavi v patek a najednou byla nedela a ja uprostred nejakyho pole...WTF?

    /Vostuda jak hovado/
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    SPIDERMANOLOG: sebe


    SM3: jojo já byl zas na svatbě, celkem žůžo růžo
    SM3
    SM3 --- ---
    Školení hodonínské policie
    YouTube - Školení hodonínské policie
    http://www.youtube.com/watch?v=x6I6vYie_vI&feature=related
    SM3
    SM3 --- ---
    ACIF: jak to vypadá s těma navigacema? Už víš co je to zač? Dost nutně jí potřebuju, bejvalka chce vrátit tu kterou mám pučenou a denně jí využívám, tak jestli by to přes tebe šlo pořešit nějak tak by to bylo ok....
    Nemáte někdo zkušenosti s Navigonem?
    Přemýšlím, že bych si vzal tuhle http://www.alza.cz/navigon-6350-live-europe-d143928.htm jako poměrně velký plus vidim v TMC a knize jízd,,,,

    ZANZIBAR: Jsme se byli včera kouknout v Retro klubu - na videa kite a snow boardingu a sme se šli kouknout do Crossu za známýma, kde jsem to plánovali na pívo, pozdravit a jet domů,,, nakonec se to trochu zvrklo a šli jsme spát v půl 5 ráno, v půl 9 sme stávali, tak jsem celej den nějakej praštěnej a je mi všelijak,,,, a ráno vstávat v půl 5:(

    ZANZIBAR: ...se to chce jednou za čas umejt ;-)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    koho?
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    byli jste kropit?
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    smrdím rybinou
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF
    ACIF --- ---
    Ja vam rikam, ze chcete jet s Acifem na kalbu dneska!
    ACIF
    ACIF --- ---
    tk budejice jsem prehodnotil na boleslav - granko ss, pojedete nekdo?
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    ACIF: proto je je lepší chodit přez pole a lízt přez plot protože budou vždycky vyhlížet u vrátek :D
    ACIF
    ACIF --- ---
    ZANZIBAR: jj, nez dojdes z hospody na chatu, doma uz vedej, ze ses poblil;)
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    ACIF: s takovejma dvouma vesnickejma domorodcema pracuju, a mužu sklidem říct že žít na vesnici je klidnej a hezkej život ale co se týče anonimity je to uplně v prdely, každej na každýho, všichni se znaj, je to takovej svět ve světě, malý seskupení národů o d třech až deseti členech neustále brojícím proti všem a všemu a hlavně všemu neznámímu, tak že docela chápu že měš´táci musej po přestěhování na ves chvilku docala čumět, něco se mi v práci nepovede a hned sem podle nich vrauši po nějakym prášku a podobně :)))
    ACIF
    ACIF --- ---
    ZANZIBAR: v lepsim pripade.. pamatuju, kdyz mi bylo asi 16, byl jsem na chate na dydžyně, balil sem si brcko a furt za mnou chodila jedna holcicka, at ji dam pohulit.. kdyz prisla asi po 3ti, tak jsem ji teda dal praska.. pozvracela se, skoro omdlela a ja zbytek vecera travil utikanim po lese pred domorodci..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam