• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIDERMANOLOGTEKWAY.CZ kecy, prdy, beďary
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ACIF: mno brigádku bych možná fakt vzal - a dokonce, pokud je to do nějaký částky, tak při tom můžu normálně pobírat podporu z pracáku a to se vyplatí! ;-) a cévéčko tobě? ;-D
    ACIF
    ACIF --- ---
    SPIDERMANOLOG: dycky sem touzil bejt jako orion..


    ACIF
    ACIF --- ---
    SPIDERMANOLOG: tyvoe chytrej kluk;) tebe bysme mozna pribrali do nasi plejbojsky party s kamosema.. kdybys mel zajem tak posli KVecko (kurvykuum vitae)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ;-D to si nech pro ty holky ubytovaný jako lákadlo! neasi?!
    ACIF
    ACIF --- ---
    Tak jsem se prave dozvedel, ze tady mame slevovy kupony do karlovek.. tak se o ne hlaste;D;D
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    nějakou tu noční bych vzal ;-)
    ACIF
    ACIF --- ---
    SPIDERMANOLOG: mno vim, ze se shani jeste nejakej recepcni ale jen na obcas na brigadu..

    Mas malou segru jo?.. mi dycky rikal otec:
    "Vis, jak ma vy(i?)padat idealni zencka?"
    "1,20metru na vejsku, taaaaakhle tlusta a taaaakovyhle usi.."
    "Vis proc?"
    "metr dvacet aby ti ho mohla akorat kourit, taaaakhle tlusta aby sis na ni polozil pivko a taaaakovyhle usi aby sis ji moh pritahnout, kdyz neco potrebujes"
    ;)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ;-) nj, malá ségra je všude - tak bacha! .. no tý jo, a nemáte tam volný místa nějaký v tom hotelu? beru i pokojskou!
    ACIF
    ACIF --- ---
    SPIDERMANOLOG: sakra, velkej bratr me vidi:D, hele presne tam, a kdyby to vokno nalevo davalo odraz, tak tam vidis zaplej nyx, heroesy a fotosop;)

    Ale takovy rostenky tady sou ti povidam.. vrrrrrum
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---

    tady sedíš jo? ;-) .. mno hezký to tam máte, to jo ..
    ACIF
    ACIF --- ---
    SPIDERMANOLOG: tyvoe no jako mame tady volny 4 patra vid:)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    [ Acid Resistance, freedom is not frozen!!! / 17.12.2010 / CR - Praha - Chatrajici budova ]

    aha! už jsem to našel, ty myslíš tohle (viz nahoře) - tak to fakt nevim, to je další pokračování toho tajemnýho sejšn? .. když to je dilema, teda ani moc ne - spíš jsem byl zvědavej na Hardcoholics a Sicket squad mno, podle toho jestli bude nějakej volnej vstup na tuhle mega-akci bo ne ..
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    hmm, tak moje ingliš by nebyla úplně super oukej ;-D a ty studentky jsou bezva bohus! .. a že by i party in da hotel? to už by bylo nejvíc! ;-)

    jo, ten kolotoč myslíš? uvidíme - zatim sbírám info o plánech na silvestra, ale sám nejsem rozhodnutej ..
    ACIF
    ACIF --- ---
    mno chteli jen inglis a s tou jsem v pohode.. dalsi bonus je ten, ze pulka hotelu je pro studentky kolem 20ti let, takze se moc tesim na nocni..
    pruisti tejden tady este rozjedu nejak vlastni bizz a myslim ze ferec..
    Este by je to chtelo presvedcit, ze techno je vpohode a at koupej naky bedny abych tady moh delat treky a byl bych fakt happy:)
    SPIDERMANOLOG:
    btw:dneska jsem ti posilal jednu pozvanku, co ty na to?
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ;-) tak to je hodně v pohodě - už vim co chci příště dělat! .. a chtěji po tobě cizí jazyky?
    ACIF
    ACIF --- ---
    Hotel Luna na strizkove na recepci.. a fakt nekecam - nic tady nedelam.. obcas prohodim vetu (kdyz sem tady novej tak pro jistotku): "Neni potreba neco udelat?", mno a odpovedi mi je vzdy jen pohled tipu "Tady se nekdy neco dela?"

    :D
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ACIF: a kde makáš?
    ACIF
    ACIF --- ---
    Tsivoe, tak sem vzal novej job, sem si myslel, ze to bude flakarna, ale tohle jsem necekal.. Jsem tady uz treti den, nic jsem jeste neudelal, ale dostal jsem tri kila dyzka, jenom zevluju na netu a zadarmo celej den chakluju... jsem spokojeny hotelovy recepcni:)

    A vy se mate?
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    jj, taky mi to přijde dobrý ;-)
    SM3
    SM3 --- ---
    SPIDERMANOLOG: s kamarádkou sme se tady u toho včera docela zasmáli :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam