• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIDERMANOLOGTEKWAY.CZ kecy, prdy, beďary
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SM3: http://www.polohaip.cz/iplocation/ .. s tim ostatním nemám zkušenosti ..
    SM3
    SM3 --- ---
    Zdravím Vás, ste se všichni uchlastali? :) ... nějaký mrtvo tady...

    Mam takovej dotaz, jak moc je složitý, zjistit podle toho když se někdo připojí kde je, nějak podle ip adresy nebo tak něco, vůbec netušim, ale nějak to jít musí ne? Jde mi o to "zaměřit" toho člověka na přesnou adresu, ulici, č.p.

    A dyžtak zároven rozluštit heslo do emailu, popř. fuckbooku,,, to nemůže bejt moc složitý ne? Klidně pošta, nebo se sejdem osobně to je jedno,,,

    ACIF
    ACIF --- ---
    jinac dneska budu na pivu v 77cce cca od 9ti.. se dyztak stavte;)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ACIF: ano tecka
    ACIF
    ACIF --- ---
    autista rovnase nashua otaznik
    SM3
    SM3 --- ---
    sm3 | Vinotéka 2011 - 18. 2. – rajce.net
    http://sm3.rajce.idnes.cz/Vinoteka_2011_-_18._2./
    SM3
    SM3 --- ---
    SPIDERMANOLOG: :) koukal jsem, ale nepotkal jsem ho tam,,,
    SM3
    SM3 --- ---
    HALEXE: zdravim tě pane, ani nevíš jak rád, strašně rád vás uvidim, ted jsem dorazil dom z píva s kámoškou, musela jet domů, a du ještě do nonstopu mam chut se pořádně ožrat, bohužel tady nikoho nemam, takže sám.... :(
    na Paruku dorazim rád, velice rád Vás uvidim, Vy ste lidi u srdce!!!!
    Těším se na Vás, pozdravuj a mějte se krásně! ;-)
    Ještě mi to připomen :)
    HALEXE
    HALEXE --- ---
    SM3: Čau, no sere mě, že to mám daleko. Dlouho jsme se neviděli. 22.4. 2011 Parukářka ???
    SM3
    SM3 --- ---
    Dnes pár piv někde? Nebo ste po včerejšku všichni chcíplí?
    SM3
    SM3 --- ---
    ACIF: já neřikam že to nemůže bejt k něčemu dobrý, ale že tam některý lidi píšou totální sračky,, že to neni ani vtipný,,, :) taky tam mam účet, udělal jsem ho kvůli fotkám a komunikaci s id Eskilla z Tekwaye jestli si na ní pamatujete, byla v tu dobu v Indii a fotky a komunikace byla přes Tekway....

    Dost lidí to vychvaluje kvůli tomu, že tam narazilo na lidi, který neviděli x dlouho,,, já co k tomu můžu dát k plusu tak mě předevčírem zkontaktoval kámoš co sme spolu zažili "divoký léta" a neviděli sme se víc jak rok, že se odhodlal udělat zásadní krok v životě a odjíždí do komunity a pak nejspíš se ženskou na Kubu... tak to sem měl poprvé radost z kontaktu přes fb, protože jinak bysme se už třeba ani nezkontaktovali,,, ale furt to nemění nic na tom že je to zhovadilost, kde některý lidi blejou totální sračky a je to na psychiatra :) ... ale tak ono srovnávat třeba s nyxem,,,, :D
    ACIF
    ACIF --- ---
    SM3: Hele ja si zridil fb treba pred mesicem po letech odrikani, a je to docela dobrej kanal treba na vymnenu treků mezi lidma.. samozejme musis filtrovat;)
    SM3
    SM3 --- ---
    SPIDERMANOLOG: jj, víkendy mam většinou volné,,, ale jezdím po čr a rozvážím letecký export z Ruzyně, většinou na západ/Prahu, ale snažím se jezdit převážně mimo Prahu, strávit celej den v Praze mě nebaví,,, rád se projedu,,,

    Dostal jsem nabídku na Evropu, ale po dlouhém rozmejšlení jsem řekl že to odsouvám min. na podzim,,, chci přes léto na akce, nějaký výlet, dovolenou apod. protože když kejvnu na tu Evropu tak z toho auta nevylezu vůbec a když tak max. do postele a budu rád že nechrápu nahoře v ponym... ale zase jsou za to hodně slušný prachy, ALE...
    Sem říkal zavřít se takhle přes zimu do auta proč né, uvidim, ale bude to asi dost nahlavu,,,
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SM3: a ty jezdíš teda každej den někam?
    SM3
    SM3 --- ---
    YouTube - Egon Bondy - Zbytky eposu; Hovno vláda, hovno demokracie a hovno svoboda
    http://www.youtube.com/watch?v=w8UARDgB1wk&feature=player_embedded#at=109


    ....
    A vše co máte je cenné
    jak to hovno uvozhřené
    Egon Bondy - Pražský život | Monitoring všeho možného
    http://sm3.blog.cz/1003/egon-bondy-prazsky-zivot
    SM3
    SM3 --- ---
    SPIDERMANOLOG: tak já když si vemu kolik hodin jsem seděl u tekwaye, celkově u pc, tak ted jsem rád že večer přijedu, když přijedu tak že kouknu na email, nyx, když narazim na něco zajímavého tak to dam na blog http://sm3.blog.cz/ a tim většinou končím,,, pak stíhám jen tak tak zacvičit a sprchu abych přes den neusínal za volantem,,, zajímavý rytmus,,, zkurvená práce, zkurvenej systém :D proč nevyhrát nějaký cashe a odjet někam do kšá a nic neřešit :D nebo nějaká revoluce? :D

    Jsem zvědavej kdy je tohle, jestli někdy vůbec omrzí,,,
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SM3: taky nevim, co na tom lidi maji - jsem rád, že stíhám cyber + nyx a ještě nějakou tu onlajnovku vedle a končim ;-) .. ale dávám tomu rok dva možná tři a lidi to omrzí, jako všechno vždycky ..
    SM3
    SM3 --- ---
    SPIDERMANOLOG: to je strašnej mor,,,

    nevim co vede lidi k tomu aby tam psali sračky o tom jak se jdou vykoupat, nakoupit, vyhonit, jak se vyspali apod. viděl bych v tom nějaké psych. problém, zakomplexovanost nebo tak něco,,, nepřijde mi to normální ...

    Dneska jsem si koupil Novej prostor a musim říct že jsem se docela nasmál při článku Jana Sterna: Mrazivou Mlhou,,, píše jak obdivuje Zděnka Škromacha a jak je ten facebooku vyborná věc,,, :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam