• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CNVMódní ilustrace - fashion illustration - návrháři, profíci, amatéři
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    IGNIS_FATUUS: problém je, že v tomto okamžiku nastává kognitivní disonance. Protože na idealizovaném těle zfotošopované modelky je předvedená i kolekce z HM, kteréžto hadry fakt nejsou couture, umění ani nic.... no a v důsledku nesouladu Máňa vs. modelína ve stejných hadrech vzniká guláš v mozku, a to není zdravá věc.
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    MORGAIN: To je právě to co lidi už moc nechápou - móda jako umění se prezentuje na stylizované postavě, nejenom v kresbě - i modelka je stylizovaná postava i když je to reálná osoba. Když se dělá zakázka pro konkrétní lidi tak se samozřejmě počítá s jejich typem postavy.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    IGNIS_FATUUS: No jo, asi jsem moc praktická a přijde mi, že když už kreslím nějaký návrh oděvu, tak se to snažím na kreslit na postavu toho, kdo to bude nosit, ne na postavu a la barbie. Protože na barbie vypadá všechno dobře, ale v reálu je to mnohdy celkem nepoužitelné... Takže pak ten náčrt nesplní svůj účel...

    Ale jako chápu, že se na to dobře kouká, ale to na obrázky od Roya taky, jen holt takové holky po světě moc nechodí... :-)
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    MORGAIN: No protože to vypadá líp :)
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    MORGAIN: jo, já bych všechny ty lidský představivosti a kreativnosti zakázala...

    bože, bože
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    IGNIS_FATUUS: Já vím... ale stejně moc nechápu, proč se to stylizuje takhle...
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---

    Andrea Karg von Allude

    Michael Michalsky

    Dimitrios Panagiotopoulos
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MORGAIN: k taskové psychiatrovi bych se dostat nechtěla, fakt ne.
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    MORGAIN: Je to jen kresba. Stylizace.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    IGNIS_FATUUS: Tý jo... jak jsem koukala na tyhle obrázky, tak jsem si vzpomněla, co říká moje mamka o anorektičkách (je to psychiatr a nemálo jich léčila) - jakmile dáš holce mezi stehna tři prsty a víc, tak ji ani nemusíš vážit a počítat BMI... je to jasné.
    EDZZ
    EDZZ --- ---





    jsem z nej v depresi, to je dokonalost.
    Monsieur Qui
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Tohle se mu hodne libi: Anne-Sofie Madsen
    MEALA
    MEALA --- ---
    promiňte za tu velikost, příště se budu snažit lépe :)
    MEALA
    MEALA --- ---
    já žeru Molly Grad


    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    Zuzana Kubíčková a její křehké kresby
    Zuzana Kubickova
    http://cargocollective.com/zuzanakubickova
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    něco jako tohle - David Downton

    nebo tohle -

    řekla bych že jde hlavně o to naučit se existovat bez linky, aby se k ní pak člověk mohl vrátit - znova a lépe
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    CNV: Používáš štětec jako tužku - štětcem se maluje, nekreslí, lepší je monochrom nebo menší množství barev vůbec a malba, plocha, zapíjení... žádné ostré přechody z barvy do barvy... máš to takový suchý,asi by to zasloužilo víc vody, třeba nejdřív celý papír štětcem namočit a pak teprv malovat... mrknu jestli najdu nějakej dobrej příklad že bych sem něco poslala.
    CNV
    CNV --- ---
    IGNIS_FATUUS, ZARA: Tak nějak?

    ZARA
    ZARA --- ---
    Richard Haines
    vesely chlapik z NYC, dvorny skicar modnych prehliadok (CK, J.Crew, Bill Blass, etc.)
    kresli hlavne chlapov. ma podla mna taky prijemne rozbity, kostrbaty styl









    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam