• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOPIKWorld of Tanks
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    SOLNAKAR: FV4005 mě láká. Rozjedu se na něj až dodělám Cent AX :))
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    MIRROS: Proto se tomu říká "deathstar". Když připočteš RNG, tak to může dát 2187dmg, což stačí i na dost tX heavy. Abych ti ušetřil další nepěkné překvapení, tak FV4005 "Shitbarn" má úplně stejný dělo.

    A včera to fakt bylo na uninstall. Dostával jsem v jednom kuse týmy, které byly prostě pevně rozhodnuté, že to musí prohrát. Vrcholem bylo, když jsem s 4k dmg a 3 killama za stavu 13:5 jako jedna z těch 5 mrtvol opouštěl bitvu, protože to už bylo "v kapse", když zbývalo jen STB-1 s 50hp a GWE100. Když přišly výsledky jsem zjistil, že ta banda kreténů, co většinu hry na horským průseru kempila na bázi, se rozjela středem a nechali tomu GWE100 udělat raidera. Největší a nejpomalejší artyna ve hře to capla aniž by jí někdo z těch 10 imbecilů vůbec dokázal spotnout.
    Abych dneska WG nevypálil kanc zachránila KV-2. Ty oneshoty byly balzám na duši a winrate jsem si zvednul na krásných 40%.
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    PRAASHEK: Byl no :)) aha. No to je masakr.. :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MIRROS: no pokud to byl FV215b (183), tak ten má poškození 1750 :) (s prem HESH 230pene)
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    PRAASHEK: Já sem přejížděl :D a myslel sem že mě nikdo nevidí. Sem myslel. Jak je to s tak velkým poškozením na jednu ránu? Se mi snad ještě nestalo. A to mi nedal ani munici. prostě jedna rána a čau.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MIRROS: neměls tak blbě stát
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Taky se vám občas stává, že to po pár bitvách vypnete? Včera asi šest her, z toho pět proher typu 15:2, 15:4. Konečná byla, když mě Hězda (snad i na blinda nebo fakt navím) po dvou minutách hry dala s mýma full HP na jednu ránu (1450dmg) přes půl mapy :D Sem to fakt raději vypl.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    JOHN_LENON: jestli jsou pulitrovy...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    REPA: daj se piva suplovat rumem?
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    WOJTYLA: Akorát se mi pustilo stahování. Jo bývá to úterý na RU a středa u nás.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SOLNAKAR: Takze asi pristo streda? Bejva to ve stredu ne?
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    WOJTYLA: Se nemůžeš dočkat, až si budeš moct poštelovat obtisky? Kvůli brtiským lightům by se nikdo nevzušoval.
    Změny úprav vzhledu vozidla v aktualizaci 1.6
    https://worldoftanks.eu/cs/news/general-news/update-1-6-customization/

    Jsem každopádně rád, že je skoro nikde nemám, protože klasika, jako při gaždé změně UI:
    Během předělávání rozhraní pro interakce s obtisky se vyskytly technické problémy, kvůli kterým jsme museli odstranit dříve použité obtisky z vašich vozidel.

    Každopádně už psali o předběžném stažení, ale WG centr zatím nic netahá.
    REPA
    REPA --- ---
    JOHN_LENON: urcite, ale pred hranim musis vypit minimalne 5 piv:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kdy ma bejt ten patch 1,6 nevite?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SOLNAKAR: Kurva. Kurva. Kurva.
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    WOJTYLA: No tos asi nestihl, v dneska to končí/skončilo (5. srpna 2019, XX:00 UTC, hlavně že uvedou tu timezónu kokoti).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SOLNAKAR: Hmm jenze ja to asi nestihnu ani tak nemam moc cas to jezdit kurva. Dal jsem vse na 3 level tzn 9k goldu v pici a asi z ytecne. Dordelovic
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    WOJTYLA: bez narvání minimálně 2100g WG do chřtánu oboje prostě nešlo stihnout - nejsou na to kanystry. QB to nějak počítal (jsem líný ten výpočet teď replikovat) a maximálně bylo tuším dostupných 84 kanistrů a při 50 bodech to vychází na 4200 bodů, takže minimálně všechno na dvojku bylo potřeba koupit, aby to těsně vyšlo. I tak by ale stačilo, aby nastalo pár průserových bitev (těch 50 je za dojetí aspoň k poslední vlně, což se s random debilama ne vždy zadaří), nebo si člověk 1-2 dny nevyjel kanystry a celé snažení je v hajzlu.
    Když si někdo tohle nespočítal hned první den, jako třeba já, tak už nemá šanci oboje stihnout, takže jsem rád za vylepšenej stabík.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    _HUNT3R_: Nakoupil jsem to vsechno na lvl 3.
    _HUNT3R_
    _HUNT3R_ --- ---
    WOJTYLA: To je různé . Pokud obětujes goldy aspon na 2 level tak to das za celkem 3 dny. Ale problem je ze ti dojdou kandaky.
    Ideální je hrát s kamosema v plné sestavě bez randomaku.
    Úplně nejlepší je všichni mít 3 a dostat 10 vln. To se povedlo i 120 bodu za bitvu.
    Ale protože musíš mít všechny karty na 3 aby jsi dostal ty doplňky tak je to pěkný voser.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam