• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MTOWilhelm Reich - Orgon Power Organisation
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    KOZMA: už jsem začali dnes jsme dali 2 TB na Javorový vrch - snad největší vysílač v Beskydech :o)
    Zítra jedeme na svatbu na Těrlicko - největší přehrada v okolí - tak tam taky něco necháme :o)

    ...akorát napadla mě poslední otázečka:
    sehnala jsem hliníkové špony, ale je to dost mastný, umyli jsme to technickým benzínem a nechali oschnout - stejně si ale myslím, že tam trochu rezu, mastnoty nabo toho tech. benzínu na tom ulpělo - myslím že se to ani dokonale vyčistit nedá - vadí to ?

    KOZMA
    KOZMA --- ---
    MISHA73: to jsou dobré zprávy. Moc dobré. Začnětě od těch největších "big bossů". Dvě TBčka bohatě stačí i na celej stromeček technozkázy.
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    díky moc...mrknu se a to......byla bych ráda kdyby nás bylo víc, Ostrava je fakt maras, a kdyby tam vůbec někdy bylo dýchatelno by byl to zázrak - v tomhle jsem pro každou "špatnost " udělám vše aby to tam bylo aspoň kousek lepší - právě mě překvapilo, že se všichni zdržují kolem bělského lesa, ale nikdo nic ještě nenasadil do centra kde je to nejvíc třeba :o) ...nicméně už jsme vymysleli první mapu strategických bodů v OV....a po Karviné kde bydlíme už jsme do vodních ploch rozmístili první 4 ty moje hyperaktivní orgonity....severní Morava to potřebuje jako sůl, a už jsem zlanařila všechny své přátele, tak třeba se do gifování ještě někdo zapojí - bude nás víc nebudem se bát vlka nic :o)
    KOZMA
    KOZMA --- ---
    MISHA73: Skvělé rozhodnutí ohledně giftingu. Vítej mezi Orgonauty tedy ! :)
    Ohledně giftování "věží pro šíření mobilního signálu" - vzdálenost by měla být mezi 40-400 m. Blíž ne, dále také ne. Jestli je v tomto koridoru 40-400m nějaké vodní těleso (potok, nádrž, jezero, rybník) je lepší upřednostnit vodu než zem. Země je lepší vodič, takže zakopat orgonit do hloubky asi tak 10 cm věci neuškodí. Na giftování v urban prostředí je dobrý trik vzít igelitku, udělat do dna díru a pak si člověk jen zamyšleně přisedne k zemi, "hrabe se v igelitce" ( a vlastně nenápadně odkopává v igelitce hlínu lopatičkou ) ajeto.
    Tělo může být zářič POR v případě že máme zapnutý zapper, nebo nějaký orgonový přívěsek, jinak může naše nálada bejt ultracool a stejně jsme vystaveni EMF vlnám. Je to čistá fyzika. Orgonit je strojek.

    Jestli je vysílač nějaká vypasená kráva ověšená mikrovlnnými bubny, tak je lepší použít TBčka dvě.

    Jinak, velkej kudos, Ostrava je slušně nepokrytej polygon a kdyby se podařil masivnější gifting, tak by se vyřešil problém smogu. ( jak svědčí zkušenosti z desítek měst v USA, Asii,...)

    Kdyby něco tak mrkni na naše fórum www.orgo.cz
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    KOZMA: jé tak děkuji za vysvětlení...fakt že jsem těma podložkama zrovna nešetřila :o)

    INDRIA: díky za povzbuzení asi ano, ale je pravda že moc normální z toho nejsem asi proto jsem furt hledala nějaké řešení - až jsem narazila na orgonit....
    a myslím, že tělo se taky chová jako orgonit, jaké myšlenkové vzorce v sobě má, podle toho vyzařuje....mám v tý práci prima lidi tak to tím dobrým psych. nalezením trochu vykrýváme - myslím :o)

    Měla bych na vás ještě jednu otázku, rozhodla jsem se ogiftovat Ostravu, hlavně v centru kolem tý moji firmy a taky hlavně vysílač v Hošťálkovicích - orgonit by se měl zahrabat co nejblíže k vysílači ? A jak hluboko ? stačí jen tak přikrýt hlínou ?
    INDRIA
    INDRIA --- ---
    MISHA73: Tichej respekt, že s takovou senzitivitou vůbec v openspace v hitech firmě dokážeš pracovat :) Když jsis zvykla na tohle, na orgonit si zvykneš taky ;-DD
    KOZMA
    KOZMA --- ---
    MISHA73: Hm... material ktery jsi pouzila ma MD az LD (Low Density) hustotu. To znamena ze Orgon se v samotnem orgonitu moc dlouho nezdrzuje a POR strili mnohem rychleji u DOR zdroju s vysokou EM radiaci. Mozna ze by Ti vic sedely "linejsi" orgonity, s drobnymi zeleznymi pilinkami, nebo i kovovym praskem (tzv. HD material). V kazdem pripade se telo adaptuje. Za par tydnu by Ti to melo snad projit. POR Ti rozhodne neuskodi. Spis naopak :}
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    KOZMA: ale ještě jsem si všimla že ten mlinkej co jsem si vzala do práce, tam začal být mnohem více aktivní, než doma...pracuju v počítačové firmě, obrovská budova open space....vždycky i v práci bývá zima a jsem potom dost unavená, ale teď jsem byla hyperaktivní až k zbláznění, a bylo mi strašně teplo - asi to je tou hitech technologií - že začal být tak aktivní, musela jsem ho zahrabat do kytky do květináče, jinak bych se z něj asi zbláznila....ale i tak to bylo furt hustý....nechala jsem ho tam schválně teď přes svátky a jsem zvědavá jak to tam bude vypadat až se tam v pondělí vrátím.....třeba už se uklidní :o)
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    KOZMA:
    díky, vyrobila jsem ho z priskiřice z drogerie, dala jsem do něj surový křišťál - asi 2 cm x 0,5 takový ten krystal, a protože jsem ještě neměla špony nakoupila jsem si v kutilce tenoučké malé podložky podobné jako viz. příloha....

    všechny jsem udělala stejně, akorát asi do dvou jsem dala trochu těch nejmenších šroubků, protože už mi nezbyly ty podložky....takže jsou čisté jen s křišťálem velikosti čajové svíčky ale hrozně silné....možná jsem tam toho kovu dala moc....

    také jsem udělala několik s ametystem, jeden se třemi malýma růženíny, a jeden s drahým opálem....ale efekt stejný nemohla jsem jich doma snést tolik najednou tak jsem je hodila do jezera poblíž, a druhý den jsem se tam byla kouknout a zmizela pěna na hladině....

    jinak můj manžel ten je necítí vůbec a vůbec mu to nevadí....

    MTO
    MTO --- ---
    KOZMA:
    KOZMA:

    hezky napsane. diky!
    KOZMA
    KOZMA --- ---
    MISHA73: taky se může jednat o fenomén další - v případě že máš v domácnosti wifinu a mikrovlnku a zapnutej bluetooth na telefonu a televizi a výkonnou ledničku a bla bla blaaa... :D víš co myslim.. veškerá technika je silným zdrojem DOR, čím novější a hi-tech, tím horší.
    V takovém případě jede orgonit na 200procent výkonu a to může způsobit trošku šok. Zvykneš si ale :)
    KOZMA
    KOZMA --- ---
    MISHA73: Jde o to, že orgonit vyzařuje POR ( Pozitivní ORgon) a v dnešní technocivilizaci je dost dobře možné, že je naše tělo vystaveno permanentně DORu (Deadly Orgone), takže setkání se zdrojem POR je dost šok.
    Po několika dnech (týdnech) by to mělo přestat.
    Taky se může jednat o další věc - orgonit jsi vyrobila špatně a místo POR vyzařuje DOR.
    Napiš jak a z čeho jsi ty orgonity vyrobila a já Ti napíšu diagnózu :D

    Jinak, obecně pro lidi žijící ve městě je takovýhle stav při setkání s POR relativně očekávaný.
    My vesničani jsme na tom líp, díky přírodním zdrojům POR, kterými jsme obklopeni :)
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    Ahojte objevila jsem orgonity teprve nedávno a tak mi to nedalo a hned jsem si několik vyrobila. Jenže mám problém že jsem na energie až příliš citlivá a zjistila jsem, že doma nesnesu mít víc než jeden orgonit velikosti mufiny a do práce jsem si dnes vzala menší - asi velikosti čajové svíčky a i přesto jsem z něj byla úplně hyperaktivní až nervózní, prostě přeenergetizovaná či jak to říci.....

    Nezaznamenali jste něco podobného ?
    Je to normální ? Všude se píše o detoxikaci a že si tělo zvykne, ale já se z toho cítím úplně oblbnutá až mi to vadí - tak nevím co s tím.....
    KOZMA
    KOZMA --- ---
    MTO: nejen že chrání, ale v přítomnosti silně radioaktivních zdrojů teprv získává pořádný obrátky. V blízkosti nukleárního reaktoru by běžel klasický orgonit jako veverka na kokainu, ehm :)
    Chystám se o tom udělat trošku detailnější studii, s první částí - teoretickým rozborem procesu na úrovni atomu, a pak praktickými testy. Dám vědět...
    MTO
    MTO --- ---
    MTO
    MTO --- ---
    http://www.orgoknight.com/

    we are people (few...actually three...), who love to see these above our heads, and who would love to see them more

    that is why we would love to encourage all the peoples to make or get orgonite, feel, see and enjoy the change in the environment

    ...if you are hesitating about our sanity...check out the connection between sylphs and orgonite, that should do






    obcas mam pocit, ze gifiting v okoli Klatov takhle funguje, ale nemam fotak pro zdokumentovani...

    a v galerii maj krasny kousky orgonitu :-)
    MTO
    MTO --- ---
    Dr. Wilhelm Reich
    http://drreich.blog.cz/
    MTO
    MTO --- ---
    _BENNY: imho to co si zaplatili sejkove, aby jim experti ze svycarska zaprselo muzu byt i z casti jeho vyzkum. tezko rict, kdyz mu je vyzkum zabavili...

    imho letos se najednou objevi moznosti, na ktery pracoval Reich, ale i Tesla a dalsi...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    povedlo se vlastne nejakemu cloudbusteru vyrobit dest? nejsem zadny expert na problematiku analyzy esoterickych teorii, ale pripadne mi ze funkcnost cloudbusteru se da jednoduse dokazat i bez tech zlych mainstreamovych medii. pritahnu ten pristroj na misto kde leta neprselo, zapnu ho a pokud do hodiny prsi, cloudbuster funguje. v opacnem pripade nefunguje (protoze jsme se malo modlili, vysilali jsme do vesmiru mnoho negativni energie, nebyli jsme mravne cisti, chybel nam krest a ruzenec nebo cokoliv co se neda dokazat ani vyvratit). nebo se pletu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam