• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    To byla jízda. Přiznám, na konci ukápla slza. Je sice škoda, že tam nebyla finální scénka, kde se setkají úplně všichni, ostatně pořád jedou dva spin-offy (budou druhý série), ale třeba nějaký cameo bude... ale to je jedno, dopadlo to dobře, konečně máme nějakou "closure" a Rick je prostě skvělej. Tvl je možný, že to začalo už v roce 2010? Pane jo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Rick is back :-) v dalším spinoffu

    The Ones Who Live | First Look Trailer | Premieres February 25th AMC & AMC+
    https://www.youtube.com/watch?v=o_kTUnzp5ng
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Jsou někde na streamu jiní TWD než hlavní série?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pilot venku :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Dead City pilot venku, Maggie a Negan vs Manhattan :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    totally different show! :-)

    THE WALKING DEAD: DEAD CITY Teaser Trailer (2023)
    https://www.youtube.com/watch?v=0N68O4U3Wu0
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Thank You Fans, From The Walking Dead
    https://www.youtube.com/watch?v=o7xyfurDi7U
    SMETI
    SMETI --- ---
    Hlásím dokoukano poctivě celý, jedna sezóna už nevím která vyloženě přetrpěna, možná pátá šestá? Teď nevím, ale nešlo to nějak nedokukat no. Těch momentů kdy to člověk chtěl vzdát bylo hodně. Speciálně u těch pomalejch dílů. Ale ta poslední mi přišla už zas dobrá pak, předposlední
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDSNAKE: ja to prvně vzdal už u Guvernéra, pak jsem po čase přeskočil jeho sérii a pokračoval dál. Pak jsem si to dal co jsem neviděl. Někdy u války s Nigenem jsem si začal kupovat komiks, který mám už dávno komplet.
    Asi se mi to líbí jak to je spíše v tom komiksu. Ale neviděl jsem poslední dva díly seriálu.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    No jo, tak ja vlastne hlavne furt cekam, kdy si to Negan a Maggie konecne rozdaji, shipuju je uz od chvile, co se Glennovi stal ten uraz... ;-)

    A jelikoz ted budou mit vlastni show, nadeje na happyend zije! ♥
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    REDSNAKE: Jo, presne nekde tam jsem to prestal sledovat..to uz fakt neslo 🤷‍♂️
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    EVILMIND: Tak to kloboucek. Od ty doby co jsem si poridil dite uz si bohuzel musim vybirat cemu venuji svuj cas. Twd bylo moje guilty pleasure, ale v urcity fazi se to fakt uz nedalo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    REDSNAKE: ja to fakt dal cely. Resp. i vsechny spinoffy k tomu. Mel jsem obcas krizi ze se na to neda koukat, a pak jsem tu sezonu bingnul proste nejakej destivej vikend zpetne.

    Jako to bejt tebou uz dokoukam, ti moc nechybi ;-), sice od chvile, kdy to prestalo davat smysl, uz ho to nikdy davat nezacalo, ale aspon Whisperers v 9./10. sezone patri urcite k tem lepsim nepratelum. Naopak v posledni sezone uz jsem mel pocit, ze se i na koncept centralniho villain charakteru/skupiny rezignovalo, pravdepodobne proto, ze celej Commonwealth nedaval smysl, a Reapers byli fakticky jen episodni nepritel.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    A ted uprimne, fakt to nekdo dal poctive od zacatku az do konce? Ja odpad nekde u sedme, osme? Jak se ztratil rick, byl tam ten narod morskejch zenskejch a podobny nonsensy..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    The Walking Dead po 11 sezonach definitivne skoncilo...

    ... ale nebojte se, zacnou tri nove spinoff serie - Maggie/Negan v New Yorku (to jedine ma uz jmeno, Dead City), Daryl v Evrope a Rick/Michonne... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jako... je to laciny a je to na tom videt - nechapu, proc vsude cpou velky CGI vybuchy (tady vypadaji jak kdyby to vyrabel doma ja v davincim), kdyz pritom maji furt bezkonkurencne uzasne zombie masky porad.
    Kazdopadne druha episoda je asi to nejlepsi ze sveta TWD za poslednich nekolik let...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dalsi spinoff

    Tales of The Walking Dead | Official Teaser Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=wUamtqJKT94


    jinak koukam pred rokem jsem loudil logicka vysvetleni, jsem se az zacal divat na posledni sezonu Fearu, a jako... to jsem fakt byl naivka, pro zombie apokalypsu kombinovanou s atomovym vybuchem se zjevne veskera pravidla rusi, je to fakt jizda... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Teda jako po posledni episode Fear jsi schvalne jdu po case stahnout i Talking Dead, doufam tam bude vysvetleni, proc po atomovem vybuchu nekdo shori Hiroshima-style, a nekdo se schova za sklenenym oknem... urcite to MUSI mit nejaky logicky vysvetleni... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aha diky, to nema Sonarr sanci poznat :)

    jinak na Edne je pekne porovnani posledni episody s comicsem

    Komiksová předloha a seriál: Porovnání u dvaadvacáté epizody Here's Negan | The Walking Dead (Živí mrtví) | Edna.cz
    https://www.edna.cz/walking-dead/extra/komiksova-predloha-a-serial-porovnani-u-dvaadvacate-epizody-here-s-negan/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam