• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EOLISBlood Bowl Chaos Edition - online
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Moje online id je pochopitelne Amberan.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: No, v nejhorsim si nezahraju ;-)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    hh:) ja to to teda budu muset přepočitat znova a lépe ale bojim se že už sme zase v lichém počtu:)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Hm, zvolna se zvedam z prace, zastavim se v x-zone a vecer mam v podstate volny :-)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ikdyž samozřejmě pokud si stihnete vyrobit nový tymi treba jeste dneska/zejtra tak to mužu zrušit a založit znova pro 6..to zase takovej problem nebude..ale to se vyjadřete
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    no jeden experimentalní pro 4 lidi začne tedka, takže to bude rychlovka...a pak když tak počítam lidi nastane asi pro 8 lidí...ale ted ten první už se mi menit nechce a ty tři zapasy každej bude trvat fakt chvilku...

    napiš nick pod jakym tam jses at si te hodim do friends
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Jak budete mít turnaj tak mi dejte vědět jak se přidat! :)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    hm to máš pravdu. Ale jelikož sem už 5.nehral jak moc mě ty upravy znechutily tak tady ten rozdíl už vubec nepoznam, tudiž mi to je šumák.

    Btw Gorgline dneska teda naženu Máru aby si tam ještě pred 20h dodal ten posledni team, takže by jsme hned měli vidět kdo ským začne atd...na což sem taky zvedavej pac v bb1 sem privat turnajky nezkoušel takže fakt nevím jak to bude rozhazovat a
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KUDLANKA: GORGLIN: Tak tady je asi chyba na mé straně, protože jak jsem si ověřil, momentálně se v BB:LE hraje podle Competition RuleBook (formerly known as Living Rulebook 6)

    Jelikož si drží licenci Games Workshopu, nevěřím, že by si pro klasickou hru upravovali pravidla po svém.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    GORGLIN: nespíš srovnavat...tak to holt ber, že to je volně na motivy deskové hry a máš to:)

    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    EOLIS: to je slaby slovo:) co sem proti nim stal tak si jich nadpolovoční vetšinu dycky sundaly sami
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    No já vám nevím, včera jsem jedny potkal na xindlu a za celou hru jim Blood lust padl (nepadl) třikrát.
    Voser takový nukleární hovada když jim to padá.

    Každopádně vzali LRB 5 velmi volně.
    Tomb Guard s Decay a parní válec s Loner, provec Moraniona tam nedali vůbec, takže vlastěn pro HE nejlepšího SP.
    Khemri jsem si chtěl zahrát a byl to první tým, který jsem si založil, ale hned ho zase zrušil.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Hrál jsem proti nim, skoro každý měl na první postup Pro a stejně nebyli moc challenge... hrozně utíkají za krví.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    je to tak, Rotter se zapisuje do rosteru v pořádku, jenom se zombíky pro Undeady a Necromancery je problém.
    Mimochodem jsem včera zkusil Upíry a musím říct, že jejich spotřeba Thrallů je dost vysoká:-)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Nevím jak undeadi, ale Nurglovci ten problém nemají.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Já zatím jenom zkouším jednotlivé nové týmy na single playeru. Pokud jsem zaregistroval, zatím mají ještě třeba Undeadi problémy se získáváním zombíků z mrtvol.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    No já už mám a hraju zatím Naggaroth open.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Vyšla Legendary Edition PC verze Blood Bowlu, Pravidla pro klasické hraní se řídí Living Rulebookem 5. tento klub se bude věnovat primárně diskuzi o hře a koordinací případné online ligy nebo jednotlivých zápasů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam