• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EOLISBlood Bowl Chaos Edition - online
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Hm, jak muzu challengovat frienda?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    GORGLIN: Jo.
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Mňo, takže ať se pohnem.
    Co vy na to co jsme ti napsal?
    Potkáme se v Auld World?
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ha dá se:) replay má asi 150kb takže ani nebude problem posílat
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    chtelo by to nejak byto nejak vymyslet jak si navzajem posilat zaznamy zapasu jednoduše.

    občas u tech zajimavejch bude škoda že je neuvidíme
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    KUDLANKA: byl jsem v početní nevýhodě cestou k druhému TD si runner hned na začátku akce složil při dodge.
    No a zatím co já nedokázal ani oddodgeovat, Blitz-ra bez problému zbíral míč a GFI.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    btw trpasliku, kdy bys měl čas na ten posledni zapas?

    a vubec..jak si mohl prohrat s Apem? to me celkem překvapilo:)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Auld World je cesta i pro někoho kdo si chce jen občas zahrát.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    "Dovedu si predstavit, ze proste nekdo v nejakem tydnu nebude mit cas, neco se pokazi"

    no proto tam bude nastaveno free s tím že když nekdo řekne sry nestiham budu mit dva dny spoždení tak ostatní holt pockají...ale stát se to muže každymu, tak proč hned rozdavat kontumační vyhry. samozřejmě pokud by dotyčny fakt nestihal a zdržoval tak se to tak vyřeší.

    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: No uvazoval jsem o goblinech, ale nejak jsem je zavrhl :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: Ja nerikal casove narocne, ale casove vazane. Dovedu si predstavit, ze proste nekdo v nejakem tydnu nebude mit cas, neco se pokazi. Ale to zase na druhou stranu nejspis vyresi nejaka kontumace, coz?

    Ten casovy efekt jsem myslel proste obracene - za ten dany casovy usek budes hrat jednou s predem danym tymem (kazdy s kazdym mi prijde nerealne, jak nas znam).

    Co se tyce toho "jen mezi sebou" - ja bych to videl tak, ze a priori by se hralo mezi sebou, tedy nastoupis do "nasi ligy" se svym tymem, hrajes jen s lidmi z "nasi ligy" a kdy by te tenhle tym prestal bavit, tak bys nasadil jiny tym - s odpovidajicim team value ci jak se to ted jmenuje - a zase ho hral jenom v "nasi lize".

    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: a btw aqni trpasliky ani vempajry... neco normalního, treba hobity:-P
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: no časově náročné..predpokladam že tu jednu hru tejdně v turnaji stihne prostě každej

    no určitě by bylo spravedlivější kdyby jsme i mezi turnajkama hrali jen mezi sebou stím týmem...ale...preci jenom např..si odehraju x sezon s jednim tymem a pak se rozhodnu nasadit jinej tym..a ten jinej tým určitě predtim hral x-krat s nekym jiným, takže nevím.
    pořad veřím v "když uzavřeš sezonu jestli automaticky začne sezona druha a jestli je možnost mezi tím měnit treba (a hlavně) počet učastníku" tím padem by tohle odpadlo
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Ja furt nevim, jestli hrat sprtajzliky nebo vampejry :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    GORGLIN: Ja uz jsem to pochopil a je to asi nejlepsi varianta.
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    AMBERAN:
    "To úžasné na téhle lize je, že tam funguje zápas na výzvu a..."
    Princip všech nasatvitelných soutěží je na principu ligi amerického fotbalu, takže základní kámen všeho je zápas každý s každým.
    Nadruhou starnu tohle je jen návrh.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Jenom bude potreba ohlidat seznam tymu/hracu, az mi treba prijde vyzva, tak abych vedel, ze je od nekoho z nas :-D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: No jasne, statistiky nikdo nedelal, proste se hralo :-)

    Ale chapu spravne, ze s temi tymy v Auld worldu budeme hrat jenom mezi sebou (v tom mezicase mezi turnaji)?

    Mozna by stalo za to vyzkouset treba ten championship a pokud to pujde dobre, tak hned navazat dalsi.
    Ale je to casove vazane, volne hrani v Auld worldu je asi lepsi...
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Aha, ted na to koukam, to je debilni, ono fakt nejde vytvorit "ligu", jenom sampionaty ruzneho charakteru...
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    auold world se tam plete proto, že to je jedina public liga kde funguje vyzva a kam se připadně po zkonceni turnajku mužeš vratit aby jsme mezi sebou mohly hrat normálně..přeci jenom ja urcite hraju vác zapasu než jeden tejdně......proto je zmínenej.

    ja treba nejsem proti, že to vyhlašovaní turnájku bude permanetní...jeden zkonci a hned se pojede dál...uplně aby to byla jako liga kdy se pojede automaticky sezona za sezonou tak že by vlastně nikdy neukocil možna pujde, ale nikdo znas ted neví jestli když uzavřeš sezonu jestli automaticky začne sezona druha a jestli je možnost mezi tím měnit treba (a hlavně) počet učastníku.

    liga jako taková tam totiž nastavit nejde...hele ja si nejsem jistej ale v Netwawu a v nosfíku sice byla liga, ale někdo tam snad delal statistiky kdo jak na tom je?..nedelal ne...se prostě hralo jak kdo chtel a pak byl turnaj.....což je presne to co tam v podstatě trpaslik píše
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam