• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EOLISBlood Bowl Chaos Edition - online
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já sem teda set up z uložených rozestavení nikdy nepoužíval, ale to, co popisuješ, spíš vypadá na kvalitní práci firmy Cyanide.
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Mám ovládací problém.
    Založil jsem tým, který přišel o dva členy.
    Spokejeně jsem odehrát několik zápasů s freemany a starplayery a uložil si rozesatevní hráčů.
    Po několika zápasech jsem vydělal a dokoupil hráče.
    Když jsem použil uložené rozestavení, tak jsem měl na hřišti jen deset hráčů a jedenáctého z rezerv jsem nedokázal dostat na hřiště.

    Víte někdo jak na to?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Aktuelně BB:CE na Steamu s velkou slevičkou.
    Save 75% on Blood Bowl: Chaos Edition on Steam
    http://store.steampowered.com/app/216890/
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    A tohle [ LORD_SHAPER @ Blood Bowl Chaos Edition - online ] stále platí, kdyby se chtěl někdo připojit.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Už to hraju... Underworld je legrační. Takoví skaveni bez guter runnerů nebo goblini bez tajných zbraní :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Momentálně je v prodeji čerstvě Chaos Edition - Chaos Dwarfs, Underworld (mix Skavenů a Night goblinů) a Demons of Khorne

    Pro majitele jakékoli předchozí verze pouze za 10€.
    https://eu-focushop.gamesplanet.com/shop/blood-bowl-chaos-edition-expansion/checkout_3582.html?affiliate=pageboutiqueofficialwebsite
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    KUDLANKA: pravidelně hraju s Matějem a Sorrowem toto: http://www.ondrejprucha.cz/BBBFC/book.html
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    hraje vubec jeste nekdo aspon trosku?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Kdyby byli nějací zájemci: http://www.ondrejprucha.cz/BBBFC/book.html
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    takhle to de fakto melo fungovat..akorat stim že pri dostatečnem počtu lidi lze založit turnaj jehož součastí by byl po odehrani xy zapasu i play-off takže by se nic nemuselo počitač rucne avysledky by offiko přímo ve hře.....
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    MATEEJ: Takhle nejak bych si to predstavoval :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Se schválně dneska večer mrknu, kdo tam bude. :-)

    Budou-li se někde (třeba tady) zaznamenávat výsledky, můžeme prostřednictvím challengů hrát ligu a play-off jako kdysi v netwave, tj. ať si každý hraje s kýmkoli z naší komunity kolikrát chce (i když bývalo omezení "nanejvýš dvakrát po sobě s tím samým soupeřem"), na konci období se každému spočítají 4 nebo 5 nejlepších výsledků a nejlepší čtyři týmy postupují do play-off, které si odehrají opět prostřednictvím challenges.
    Do exaktnosti a absolutní férovosti má tenhle systém asi daleko, ale to měl i tehdy, a přesto fungoval.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    To sem pročítal, ale hromadnou shodu na hraní přes Auld World jsem z toho nevyčetl, takže dík za osvětlení. :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    MATEEJ: Zalozeni ligy se tady diskutovalo nize (nekde tady a dal [ GORGLIN @ Blood Bowl Legendary Edition (online verze) ], vysledek je, ze jsme v te Auld World lize, vyzyvame se navzajem a systemem kvalifikacnich zapasu dojdeme k poharu, ktery udelame jako vlastni ligu. Pro a proti jsou diskutovana tam, v odkazu a dal, tak se tam mrkni :-)
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    mno zatim hrajeme v obecne co jsem tak pochopil...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Je nějaká šance, že v dohledné době (třeba do týdne, protože řeč se o ní vede už déle) vznikne místní liga?
    Klidně ji založím, otázkou ale je, jestli se na nyxu a okolí najde smysluplný počet hráčů.

    Nebo se přidat k Blood Bowl Bohemia Cup?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Prosím na nástěnku:

    NYX ID - BloodBowl ID
    MATEEJ - Mateej
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tak už v tom jedu taky, takže kdyby se objevila nějaká česká liga, tak dejte vědět (tady asi).
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    ja klidne :D
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Ve dvě nevstávám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam