• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: tak už je taky prodaná. takže už jen ten peckovej terminátror a ten Fénix, ten taky svítí suprově jo a ten Nightech?
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Přesně tak! Zaplatil jsem za něj asi 4700 nebo kolik...
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: ten triton je za super cenu. Si pamatuji jak jsi ho kupoval když stál skoro 5 tisíc...

    [ OFFERINGNABÍZÍM: LED svítilna Olight M30 Triton / Praha 10-Malešice / 1400 CZK ]

    Jinak stav je opravdu jako nový, sám jsem si je prohlížel. Bral bych toho Terminatora a na chatu permanentní svítidlo toho Tritona. Ale už jsem obdaroval celou svou rodinu a sám jich mám už dost :-)
    KA94
    KA94 --- ---
    Zdravím příznivce baterek a svítilen. Nabízím zde v inzerátech v sekci Hobby a sport tyhle svítilny:
    1) Olight M30 Triton
    2) Fenix TK15 Premium R5
    3) Lumintop TD15X Terminator
    Jsou skvělé, prakticky nepoužívané, jako nové. Snížení ceny a rychlé jednání.
    JIKE
    JIKE --- ---
    GALENIUS: no to já právě taky ne. Podle mě tohle co tam je na videu je nějaká původní verze Tiabla. má trochu i jinej design - větší trny a stříbrnej button. my máme kratší trny a černej.

    já to viděl už kdysi. napadlo mě více variant. Jiný výrobce - kdo je tedy originál výrobcem? nový typ / změna produkce - neboť byla chyba ve stávající - kdo potřebuje programovat strobo???

    máš ještě origo krabici? že bychom porovnali výrobce? certifikační karty byly ale stejné jako na videu. Podle mě to je jen hoodoně stará původní verze, od které z důvodu kravinima upustili...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    JIKE:
    JIKE: Tak jsem zkoušel, blikání se mi nezdařilo programovat.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    JIKE: Zajímavé. Ani jsem nevěděl, že Tiablo má programovatelný režimy blikání... I když, tohle vypadá trochu jinak než to, co mám já. Nemám na boku nakreslený symbol baterie.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    JETBeam PA10 PC10 PC20 LED Flashlight Review - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kgcFMh5-pPM
    JIKE
    JIKE --- ---
    JETBeam PA10

    Parametry:
    Použita je špičková LED dioda Cree XM-L T6 s životností 50 000 h.
    Svítilna má celkem 7 režimů:
    Turbo 650 lm ANSI (0,5h) - 140 lm (1,3h) - 55 lm (5,3h) - 18 lm (20h) - 1 lm (90h)
    Blikací režimy Strobe a SOS
    Poznámka: režim turbo funguje pouze v taktickém režimu při povolené hlavě svítilny a s Li-ion akumulátorem 14500.



    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-jetbeam-pa10~z4403.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    tady jsem pořídil nic moc video, ale i tak, jak tank 737 zoomuje

    Tank 737 zoom - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=H4TjQXnDhkE&feature=g-upl
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak se omlouvám, je to TANK 737 :

    http://ledshop.cz/led-svitilna-tank007-tk-737~z1012.html

    jeto novější verze
    JIKE
    JIKE --- ---
    měl jsem ještě u KA94 šanci otestovat TERMINATORa + TRITONa + Warriora

    Svití to jako blázen. Ten terminátor je dost podobný warrioru , jak velikostně tak konstrukcí. Svítí intenzivněji ten terminátor. lm tomu odpovídají. SUper svítilna. Ale mám warriora, tak pro mě zbytečné.

    Triton? to je pořádnej kus svítilny... ideální ne velký zahrady, do přírody, nebo BASE svítilna do baráku... . je větší, ale ne zase o moc (pokud se nepoužije nástavec).
    Když to porovnám s bráchovou MAGLITE na 5x ty největší buřty, to se fakt nedá srovnat... :D jsme s Bratrem testovali jeho AA olight asi 250 lm a tu Maglite na 5 buřtů... to byla sranda. baterka jako tužka do ruky svítí tak 10x líp než Maglite obušek do ruky :D spíš tyč :-)
    Ale kvalita je na tom Tritonuvidět. Hlavně ta variabilita nástavců a akumulátorů, ten difuzer v základu je ideální.

    svítilny jsou fakt nevyužité, jsou k nepoznání nové. (je vidět, že ležely v šupleti). doklady má také, férové jednání. Takže kdo má zájem, jednejte, dokud jsou.

    Prodané už má: Tank 007, a Warrior M20s speciální edice... Za tu cenu se nedivím...
    JIKE
    JIKE --- ---
    je to tahle:

    http://ledshop.cz/led-svitilna-tank007-tk-737~z1012.html

    mám ji do tašky, kdyby náhodou ... Na čelo je těžká...

    při zaostření na dálku je vidět obrys čipu :-)) takovej čtverec :-) ale uplně jasnej. ale je to takový scfi :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    kucíí, koupiljsem si od:

    [ NABÍZÍM: LED svítilna Tank007 TK-737 / Praha 10-Malešice / 300 CZK ]

    no paráda. na 3x AAA, nebo na 18650 Lionku .

    ta optika tam, no mńam ! rozptýlení neuvěřitelný, a ten dosvit při zaostření !!! to osvítí půlku baráku asi 200 metrů daleko. no pecka jako. Hlavně ten super rozptyl. pravidelně osvícený kruh. Nablízko i na dálku ideální..

    PS: reference na KA94 +

    super jednání, všecko nový, nebo jako nový, no prostě nový-- s fakturou . Díky !!!!
    RSZ
    RSZ --- ---
    GALENIUS: mám fenix HP10, a kromě jízdy na kole nebo na běžkách, svícení při kempování a cestě do sklepa s ní taky doma vysávám a ukládám děti ke spaní;)
    ..takže si prostě kup tu HP11 a budeš určitě taky tak spokojenej:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TABORACEK: tak hůř na tom byl ten myslivec: péro na klobouku... tak to tě nějaký žlutá čelovka, co navíc svítí nerozhodí :-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JIKE: jako urcite je to super celovka jako vsechny svitiln od fenixe, ale je fakt oskliva, tak nevim jestli bych si to dal n ahlavu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam