• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    WERT
    WERT --- ---
    CHIBITCH: nevim, z myho pohlednu JB jiz neni potreba od ty doby co funguje AirPlay tak jak ma... film vyberu na ipadu ze serveru... pouzivam AirVideo.
    AirVideo umi prehrat prakticky vsechny formaty.

    loadovat filmy do ipadu abych je pak moh prehrat na TV me prijde krkolomny a zbytecny, stejne tak jako JB.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    ahoj, předem se omlouvám za případné lama dotazy.. mám od včera ATV a má tam verzi 4.3, nabídlo mi to upgrade, ale ten jsem zatím odmítl..

    chtěl bych streamovat věci na TV třeba z OPlayeru a podobných, čili avi a jiné nepodporované formáty..

    našel jsem si na webu JB přes seas0npass a chci se zeptat - mám udělat spíš JB na 4.3 nebo na 4.4.2 (na 4.3 je untether a 4.4.2 tether - je v tom pro mě rozdíl? (vím co je tether a untether jen na iPhonu)

    případně mám si pak po JB něco instalovat aby to šlo, nebo JB samotný je "povolení" těch věcí, co potřebuju...

    díky předem za radu.. pokud se to tu řešilo, tak se omlouvám, ale snažil jsem se hledat mírně.. (o Airplay vím, nelíbí se mi komprimace moc)
    WERT
    WERT --- ---
    WERT: uz jsem to vyresil zmenou lokality na US :)
    WERT
    WERT --- ---
    Hele, ted jsem zapnul jsem ted ATV, a koukam kam zmizly movie trailery??? Asi jsem nekde zaspal :)
    WERT
    WERT --- ---
    Proč v Česku nemáme filmy a seriály online a kdy se to změní | tech.ihned.cz - Geekosféra
    http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-53188160-proc-v-cesku-nemame-filmy-a-serialy-online-a-kdy-se-to-zmeni
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOM: jestli myslis software od Firecore, tak staci drzet prostredni tlacitko a vyskoci moznost nastaveni kodovani..
    KOM
    KOM --- ---
    Ad ATVFlashBlack, funguji vam ceske titulky? Nikde jsem nenasel nastaveni na kodovani..
    SAKI
    SAKI --- ---
    Kdybyste měl někdo zájem, mám navíc jednu ATV2 s ovladačem - kdyžtak pošta.
    SAKI
    SAKI --- ---
    KOM: V nějakým z posledních updatů titulky přidali, ale abych pravdu řekl, už jsem to ani nezkoumal. Poslední dobou na celej aTV Flash peču a řeším to podobně jako WERT. Co jde, to stahuju ve formátu pro iTunes a streamuju rovnou z iMacu do ATV (maximálně ještě přisadím sublerem titulky), a MKV a jiný formáty pouštím přes AirVideo skrz iPad. Už jsem línej se s tím nějak moc sejřit :)
    KOM
    KOM --- ---
    SAKI: Ok, kouknu na to. Kazdopadne ten aTV Flash asi taky zkusim, uz me tohle jailbreakovani moc nebavi. A ma ten aTV Flash v sobe nejaky schopny prehravac s podporou ceskych titulku nebo nakonec musim stejne skoncit u XBMC?
    SAKI
    SAKI --- ---
    KOM: Tu hlášku s nemožností restore mi to teď při použití SeasonPass taky hodilo (poslední verze iOS pro ATV2, nevím, která to je), tak jsem to vzdal, nicméně když jsem pak ATV připojil k televizi, jailbreaknutá byla a jde do ní normálně instalovat. Jinak mám taky placenou verzi aTV Flash (black), zatím pořád v betě.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOM: jj, mam placenou verzi..
    ta chyba se mi myslim objevovala take, musel jsem myslim vyuzit jiny pocitac / jiny kabel, uz si nepamatuji reseni..
    KOM
    KOM --- ---
    WIRUZIK: A mas placenou verzi? Ja dneska zkousel JB AppleTv protoze se mi nejak sekal XBMC a za boha nejsem schopnej to JB, tak jsem uvazoval nad timto...

    BTW. Pri JB za pouziti SeasonPass se mi vzdy pri restoru v iTunes vyhodi hlaska ze nelze restorovat a chyba 1602 (tusim)... Nevite co s tim?
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOM: ja na tom jedu a jsem moc spokojeny.. je to pak takovy jailbreak bez starosti..
    KOM
    KOM --- ---
    Zkousel nekdo toto?
    aTV Flash (black) | FireCore
    http://firecore.com/atvflash-black
    WERT
    WERT --- ---
    WERT: neni to zly, ale je to pouzitelny prakticky jen pro nekoho kdo ma boxee box... jelikoz airplay do Apple TV nefunguje :) (asi je jasny proc) :)))
    WERT
    WERT --- ---
    Boxee releases iPad app that features Mac to iPad video streaming | 9to5Mac | Apple Intelligence
    http://9to5mac.com/2011/08/09/boxee-releases-ipad-app-that-features-mac-to-ipad-video-streaming/
    WERT
    WERT --- ---
    CITRONAK: jj boxeee box je ted asi nejlepsi varianta

    nicmene ATV me stala 1700 a celkem mi to vyhovuje, nemit dalsi ovladace atd.
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    VFISA: i na to konvertování bych se vybodnul.

    Jsem se svým Boxee Boxem nadmíru spokojený :)
    WERT
    WERT --- ---
    VFISA: nevim, ATV proste pouzivam jako krabicku co zobrazi to co chci.
    A to co chci si vyberu z knihovny na ipadu.
    A z ATV nedelam multimedialni centrum (na ktery to vypocetne asi ani nema), pouzivam to proste misto kabelu.

    Jak jsem uz rekl, po spusteni se to streamuje rovnou z pocitace do ATV.

    stop / pauza apod. lze pak ovladat jak ipadem/iphonem tak dalkovym ovladanim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam