• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    WERT
    WERT --- ---
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    Boxee Box zatím neumí české tv. Pokud mas ale někde nejaké internetové vysílání, tak to přehraje.

    Boxee ma vlastní duplikát imdb databaze, ze které bere primárně data. Umi ale i .nfo soubory, které se daji vygenerovat pomoci programu tak, ze si data bere z csfd.

    Rozhraní je v češtině.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: k te podpore cestiny - umi hledat data do te svoji knihovny treba na csfd? protoze pokud bude potreba listovat popiskama z imdb nebo odkud je bere, je to dost nepouzitelny.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    premyslim, ze koupim rodicum k vanocum boxee, chci neco neprekonatelne intuitivniho a pritom bezvadne funkcniho. Jak je na tom Boxee s podporou cestiny - menu a ovladani - a ceskych tv? staci "jen" stomegabitovy ethernet?
    ROSTA6
    ROSTA6 --- ---
    WIRUZIK: JUPII Super rada :)
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    CITRONAK: Super, díky
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    VIDOCQ: Ano, jde tam nastavit Samba pro připojené periférie.
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    Když připojím extrení disk k Boxee uvidím ho v domácí síti? Uvažuju na koupí a pořád se nemůžu rozhodnout jaké zařízení je nejlíp koncipované pro lenochy :)
    VFISA
    VFISA --- ---
    WERT: Navic je v akci na macpromo..
    WERT
    WERT --- ---
    aTV Flash (black) Demo
    http://vimeo.com/32099148
    WERT
    WERT --- ---
    aTV Flash (black) hack from FireCore goes 1.0, on sale | 9to5Mac | Apple Intelligence
    http://9to5mac.com/2011/11/16/atv-flash-black-hack-from-firecore-goes-1-0-on-sale/
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    WERT: nebylo potreba to vypnout, stacilo sparovat ovladac televize jen s televizi a macbooku s macbookem, a je klid :-)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    WERT: no ze vlastne mi jde signal z pocitace do projektoru i do zvukovy soustavy.. tzn pocitac mam jako zesilovac. Jediny proc jsem si vlastne appletv bral, je airview,

    Jde o to ze u nas bych si vsechny ty youtuby, vimea, i itunes zvladl z toho operacniho systemu co je na tom pocitaci :-) ze to je takovy.. jen proto ze to je (ale v moji konkretni aplikaci to neni nic proti appletv).
    WERT
    WERT --- ---
    KARYSLAV: vypni to v nastaveni u macbooku :)
    Mac OS X 10.6 Help: Turning infrared (IR) reception on or off
    http://docs.info.apple.com/article.html?path=Mac/10.6/en/8995.html


    ...tomuhle absolutne nerozumim co tim basnik chtel rici:
    Akorat je takovy nahovno ze mam blbe vyreseny kino, takze cpu appletv vlastne do pocitace, pricemz vsecko co zvlada TV zlvada i ten pocitac, ale to nevadi, se poladi .-D treba si kouipm receiver aspon.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Teda vcera mi dovezla kamoska AppleTV.

    Vsecko super, az na to ze sem 2 hodiny resil, jak to ze zrovna Audigy mi nezere vstup z digitalniho svetelnyho zdroje.. az sem zjistil, ze jsem debil a strcil jsem to do OUT misto IN :-) To bylo najednou radosti.

    Propojeni s ipadem na ovladani je bozi, to se musi nechat (hadam i s iphonem ale byl sem linej se pro nej zvednout)

    Akorat je takovy nahovno ze mam blbe vyreseny kino, takze cpu appletv vlastne do pocitace, pricemz vsecko co zvlada TV zlvada i ten pocitac, ale to nevadi, se poladi .-D treba si kouipm receiver aspon.

    Jo ted k dotazu - jde doprkna nastavit dalkovy ovladani aby ho zrala jen TV a ne ze mi bude zaroven brat i Macbook? :-D nejak na to zatim nemuzu prijit co s tim, krome uplnyho vypnuti infra a prelepeni paskou :-D
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    zajímavý článek počítám pro tohle audítko
    MKV do MP4 bez konverze na pár kliknutí
    http://jablickar.cz/mkv-do-mp4-bez-konverze-na-par-kliknuti/
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ciao, nesetkavate se nekdo nahodou s tim, ze musite po probuzeni ATV2 pokazdy prihlasit do site, ikdyz se jevi, ze v siti jiz je? trochu me stve porad dokola nastavovat sit a heslo... :/

    Nejaka rada?

    Diky :)
    WERT
    WERT --- ---
    CHIBITCH: kdyz uz.... nechces mit pustenej komp, tak by to slo resit JB ATV a nainstalovani treba Plexu na ATV. Nicmene tak jako tak z neceho ty filmy tahat musis... takze pokud mas treba NAS, nebo server... tak by to pak bylo elegantni reseni.

    Nicmene prijde mi vetsi opruz se s kazdym filmem pul hodiny ladovat do ipadu. Nez mit ve vedlejsi mistnosti pustenej server se 4TB HD fimu :))
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    WERT: jak jsem psal, AirPlay chci vyzkoušet jak bude fungovat, chápu že je to řešení.. uvidím jak moc dobré..
    mě prostě přijde jednodušší si to třeba teď JB, dát si tam nějaký program, který mi umožní sledovat věci z OPlayeru..

    vím, že můžu ten film zkonvertovat do mp4, dát do iPadu a pak to streamovat, ale přijde mi to zbytečné. samotná konverze mi na kompu zabere skoro stejný čas, jako je délka filmu.. a AirPlay musí mít i zapnutý komp s filmama..
    WERT
    WERT --- ---
    nojo, ale vis jak dlouho se ti laduje do ipadu nejakej HD film, a mas na ten film v ipadu misto???

    to uz me prijde jednodussi, si ten onen film vybrat dopredu prekonvertnout ho do formatu ATV (itunes) a pak si ho nahrat normalne do iPadu. (coz taky umi treba AirPlay - teda krome nakopirovani na iOS zarizeni, to musis rucne....

    Ten JB je podle me proste zbytecna vec, ktera akorat komplikuje zivot.
    Mel jsme JB na iPhonu, na iPadech, i na ATV (drive)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam