• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    tak crystal HD funguje jen na XBMC, ktere musis spustit. primo v aTV Flash Black asi 1080p rovnou nikdy nepojedou :(
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    :) cekat a cekat... a az to vyleze tak dal cekat na JB
    WERT
    WERT --- ---
    Nevim ja bych to prodal a koupil apple tv 3 :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    AVALON_CZ: a funguje to i s http://firecore.com/atvflash-black nebo jen s XBMC? opravdu bych chtel info od nekoho komu to 100% funguje a prehrava 1080p z CIFSu :)
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    ELPASO: karta v přepočtu za tři kilča, když to neschramstne naše milá celnice... http://www.ebay.com/itm/Broadcom-BCM70012-BCM970012-BCM70010-Crystal-HD-Decoder-/180733336762?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a148bdcba

    Jen bych musel dotáhnout Ethernet do obejváku :/
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    CHILDINTIME: videls to funkcni?
    AVALON_CZ: kdyby to za 99USD plus 30USD za tu kartu fungovalo dalo by se o tom uvazovat
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    CHILDINTIME: Ja tu wifinu pouzivam, takze to moc neprichazi v uvahu a jeste cpat do stary ATV dalsi prachy, to se mi nechce
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    AVALON_CZ: na atv hd veci jde rozjet s tim broadcom crystal hd modulem co se da misto wifi karty..videl jsem to, ale sam to nemam.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    zbyl mi doma starý Mac mini Late 2006 (1.83 GHz Intel Core Duo) - má cenu ho dát k telce místo první generace ATV nebo ho poslat dál do světa? Jde mi o to, jestli na podobném stroji někdo úspěšně rozjel Boxee, Plex, Xbmc a fungovalo to nebo jestli je to spíš problém.

    HD filmy mi to moc nepřehrávalo mám pocit, ale to nepřehrává ani ATV..
    WERT
    WERT --- ---
    Apple researching universal touchscreen remote with adaptable user interface for future TVs | 9to5Mac | Apple Intelligence
    http://9to5mac.com/2012/01/26/apple-researching-universal-touchscreen-remote-with-adaptable-user-interface-for-future-tvs/
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    WERT: uz aby to bylo...
    ROSTA6
    ROSTA6 --- ---
    CHIBITCH: Jop, naprosto bez problemu, pak nistalace atvflash taky bez problemu :) stream z macu nebo synology je pal luxus :)
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    dik za tip! jdu na to :) zrovna koukam na kmotra a uplne me to huceni nici :/
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    PRASOLET: Dej tam nejakou SD kartu. Trochu to pomuze. Pri sledovani me nikdy boxee box nerusil.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    tak jsem pogooglil a je to problém z výroby, vibrace od větráčku (nejpravděpodobněji) se přenášejí do stěny ve které je slot na SD kartu - když na tu stranu boxu zatlačím, tak otravný zvuk přejde a jde slyšet jen větráček. Má s tím problém docela dost lidí, takže to musím něják zafixovat, nepředpokládám, že by mi to vyměnili za jiný kus... :/
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    PRASOLET: vtom musi byt hdd? nebo je mozno koukat jen skrz sit a OS je na flashi?
    WERT
    WERT --- ---
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Zdravím, pořídil jsem boxee a příjde mi, že je to dost hlučné. Tak jsme se chtěl optat, zda máte stejné zkušenosti. Přecejen, když už je to tak pěkná krabička, tak se mi to nechce schovávat :)
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Resim takovou drobnost, mozna nekdo poradi.

    Mam ASUS O Play propojenej pres HDMI s TV a TV pres HDMI ARC se soundbarem s podporou virtualniho prostorovyho zvuku. ASUS i Soundbar umi zvuk v Dolby Digital i v DTS. Kdyz ale pustim MKV s audiem v DTS, sounbar prichozi zvuk neustale vyhodnocuje jako Dolby Digital - kde muze bejt problem?

    Obdobnej problem mam s PS3, ktera je zapojena nejdrive do soundbaru a ten do TV. I vicekanalovej zvuk soundbar neustale vyhodnocuje pro zmenu jako PCM..

    Je to drobnost, protoze soundbar nikdy realne 5.1 reprodukovat nebude, ale principielne me to zere ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam