• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    CHILDINTIME: tak ten Crystal HD spíš zklamání.. buď jsem někde udělal chybu v instalaci, nebo jsem vzal jakýsí nekomptatibilní OEM, který nefunguje.

    Mám tenhle http://www.ebay.com/itm/-/270988284332?item=270988284332&ViewItem=

    a instalace se asi zdařila, v XBMC mám možnost použít Crystal HD dekodér, ale nepříjde mi, že by se přehrávání HD videa v .mkv nějak zlepšilo.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    myslis, ze plex je lepsi ? thx
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    WERT: xbmc se nehodi ?

    ja jsem si poridil macnini k tel a nainstaloval xbmc a mam pocit, ze jsem objevil ameriku :) ... kdyz jsem tam dal navi x a zjistil ze muzu koukat na vsechny filmy streemovane v HD ...nevite je nakej plugin kterej by fungoval na alba ? jako itunes na stremovani... dix
    WERT
    WERT --- ---
    AVALON_CZ: na maca BOXEE nebo PLEX :)
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    WERT: chtěl bych něco na Maca, ty extra přehrávače v ATV mi moc nevyhovují.. stačí mi NitoTV a tam by ty covery vypadaly hezky.

    CHILDINTIME: možná už je na poště, půjdu to dneska prověřit.

    Jinak mě potěšilo že bez keců jde k ATV1 připojit externí disk, samo se to namontuje a nic nemusíš nastavovat. Samozřejmě když ji máš "vylepšenou" aTV flashem.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    xbmc samo taky..uz ti prisla ta karta?
    WERT
    WERT --- ---
    AVALON_CZ: plex, boxee ???
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Existuje nějaké udělátko /player/, který umí stáhnout filmové artworky podle jména složek automaticky?
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    CHILDINTIME: já furt lepší alternativu než ATV1 nenašel, takže jsem se rozhodl natáhnout do obýváku ethernet a zkusit tenhle akcelerátor..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    AVALON_CZ: tak dej prosim vedet, mam taky atv1 a uvazoval jsem o tom :)
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Objednal jsem dneska z HK tu dekodovaci kartu na HD videa pro ATV1, tak jsem zvedav co to bude za zazrak za 12 USD.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    KOM: pro mě je trochu killer funkce ATV AirStreaming z iTunes, což tohle asi mít nebude..
    KOM
    KOM --- ---
    Ted jsem narazil na tohle. Nevypada to uplne zle. Stoji to stejne jak Apple TV a nabizi to vic featur a bez jailbreaku...
    http://www.wdc.com/cz/products/products.aspx?id=330
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    KERB: aaaaha :-)) kua
    KERB
    KERB --- ---
    MANCINI: jj

    tobe to na mountain lionovi s desitkou quicktimem beha?
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    KERB: load external subtitles mas predpokladam zaskrtnuty ...
    KERB
    KERB --- ---
    MANCINI: perian bohuzel nefunguje, v nastaveni se tvari, ze by mel, ale nic
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    KERB: Perian?
    KERB
    KERB --- ---
    nevite nekdo jak na titulky v quicktime playeru?
    quicktime pri airplay z mountain lion nelaguje, diky
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Potřeboval bych zeditovat a hlavně doplnit epizody serilálů v xbmc knihovně kteý mě nenajde scaper.
    nemůžu najít žádnej funkční program a ručně editovat 12Mb xml soubor se mě nechce :(
    Můžete něco doporučit?
    Dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam