• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    WORMAGOR: iOS 6.1.2 stejne jako i iPhonu
    WORMAGOR
    WORMAGOR --- ---
    hola potreboval bych poradit jako lama v tom appletv, jaka posledni krabicka s jakou verzi ios je untethered jailbreaknutelna? chci na ni mit plex
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak sem si koupil starší boxee box.
    Šlape parádně, přehrál zatím všechno co jsem zkoušel.

    Jediný co mě točí je větrák. Zkoušel už někdo fanlees nebo výměnu za nějakej tichej?
    WERT
    WERT --- ---
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    How to install XBMC Frodo on your Apple TV 2
    http://www.appletvhacks.net/2013/02/28/how-to-install-xbmc-frodo-on-your-apple-tv-2/

    uz to frci na 6.1 ;)
    WERT
    WERT --- ---
    jeden demenc dotaz... mam Plex mam dokonce tu placenou verzi kd yje vsechno online...
    nicmene preinstaloval jsem system a vsechno mi zmizlo..WTF?

    Mel jsem za to ze to nacuchne nastaveni co je na webu a nebudu muset zase nechavat checkovat celou library vceten nacitani dat k filmum atp.

    Je an to nejakej figl, jak to nejak jednoduse prehrat ze staryho disku???
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Dost mně zklamalo, že přes aTV Flash Black (poslední update) nejde z notebooku streamovat film (avi necelé 2 Gb) přes wifi, která má propustnost 5 MB/s. Trochu nechápu, proč ten základní přehrávač "Media" každou chvíli hlácí buffering. Z iMacu připojeného ethernetem to jde bezproblémů. Menší soubory jsou z notebooku streamovat bez bufferování..

    Grr, jen takovej výkřik do prázdna o něčem, co by mělo fungovat, ale moc se tomu nechce. Nejvíc by se mi líbilo AirPlay z notebooku do atv, ale nemám podborovanýho Aira :/
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    mate nekdo u firecore koupenej aTV Flash? bych to chtel desne rad vyzkouset nez si to koupim :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    here we go:

    aTV Flash (black) 2.2 | FireCore
    http://blog.firecore.com/post/43012930684/atv-flash-black-2-2

    tak ted jeste to XBMC
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    KOM: no tak to posledni nemas... ;) posledni je 5.2 a na ten seasonpass skutecne nefunguje
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    KOM
    KOM --- ---
    ELPASO: Tak mam 5.0.2, ale mam ATV2, tak mozna ze 6.0 nejde na ATV2...
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    KOM: no ten nejnovejsi to asi nepouzilo, protoze na ten vyleze JB dneska vecer :)
    KOM
    KOM --- ---
    WERT: Jop
    WERT
    WERT --- ---
    KOM: jako ze jedes PLEX klient primo na ATV?
    WERT
    WERT --- ---
    KOM: jako ze jedes PLEX klient primo na ATV?
    KOM
    KOM --- ---
    ELPASO: Po pravde nevim ani co mam za iOS, protoze jsem restoroval ATV. Kazdopadne to pouzilo ten nejnovejsi a pomoci SeasonPass jsem to normalne JBnul...
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    KOM: uz se na to tresu, hned jak vyleze JB 6.1 untethered od Evad3rs :)
    KOM
    KOM --- ---
    Muzete mi prosim nekdo doporucit nejake dobre kanaly do Plexu? Jinak jsem zkusil rozbehnout Plex + Apple TV a musim rict ze FTW! Jsem z toho uplne nadseny...
    WERT
    WERT --- ---
    Fincher a Netflix mění formát seriálů. Všechny epizody dali rovnou na internet | art.ihned.cz - Film a televize
    http://art.ihned.cz/film-a-televize/c1-59237610-fincher-a-netflix-meni-format-serialu-vsechny-epizody-dali-rovnou-na-internet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam