• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Offtopic, ale mozna nekdo poradite. Mam jen 16GB ipad, a proto mi pri streamovani fotek pres plex z pc vadi, ze se cashujou na ipadu. Jde to v plexu nejak vypnout? Aby jel fakt jenom stream bez lokalniho ukladani? Dik.
    WORMAGOR
    WORMAGOR --- ---
    resim jak rozjet plexconnect na synology, nemuzu nikde najit spravnou verzi pythonu 2.7.6-3 nemate nekdo pls
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    NASA: Mam uz 4x WD Red 4TB ve starem DS411j.
    NASA
    NASA --- ---
    CITRONAK: aha, tak dej pak vedet, ja do nej asi na 90 % pujdu taky. jestli teda brzo nevygooglim nejakej "ultimate home NAS" :-))
    co do nej budes davat za disky?
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    NASA: Cekam na DS414play prave :-)
    NASA
    NASA --- ---
    CITRONAK: no uvidime, prave jsem nikde nevidel napsany, ze to s plexem zvlada :-)
    na druhou stranu to snad brzo vyresi, nebo prijde nejakej hack :-)
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    NASA: Jo tak, Plex... Jsem vsude cetl, ze sam to zvlada...
    NASA
    NASA --- ---
    CITRONAK: mozny to je, ale zatim jsem se docelat, ze v plexu maji nejaky licencni problemy, takze plex nemuze vyuzivat ten chip na HW transkodovani...
    Ale myslim, ze to vyresi a asi to bude nejjednodussi reseni (a snad i nejlevnejsi :-))
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    NASA: DS214play by mel zvladat i FullHD bez problemu
    NASA
    NASA --- ---
    NASA: Tak zatim mam vybrany varianty:
    1) NAS synology 214play - zvlada SD, to na serialy na dobrou noc staci, HB filmy muzu ject z PC, plex zvlada vic serveru... (problem je s licencovani u chipu na HW transcode videa, ale to pocitam ze casem vyresi)
    2) jiny NAS, kterej by zvladnul HD video (nic nenachazim za rozumnou cenu)
    3) postavit NAS svuj - nebranim se, ale ze by se mi do toho chtelo... (znam se - bude zase rok vybirat komponenty, aby to bylo vyladeny na max - nemate kdyztak nekdo nejaky odkaz na aktualni vymazlenou konfiguraci?)
    4) NAS jenom jako fileserver a k tomu vykonejsi HTPC, aby sly i nejaky hry
    5) NAS jenom jako fielserver + xbox1 s tim, ze se asi pracuje na portu plexu na xbo (ale nevim, pocitove jsem asi chtel vic ps)

    jak to kdo mate reseny?
    diky za nakopnuti
    WORMAGOR
    WORMAGOR --- ---
    bezi nekomu na synology plex connect a prez nej plex na aptv3?
    WORMAGOR
    WORMAGOR --- ---
    nekdo na prodej aptv2 ?
    NASA
    NASA --- ---
    au, urcite to tu uz mate probrany - jak dneska na na filmy do tv? ted mam tv samsung 2012, 5xxx, filmy jedu pres plex a slape to v pohode, ale chci trosku upgrade, tak jsem si rikal ze nas bude dobrej napad, vsude chvalej synology, ok, vybral jsem 214play a zatim neumi s plexem transcode...
    takze otazka je, jestli je nejaky lepsi reseni, nebo jeste pockat rok, nez to zvladnou prechroupat i ty army.
    bastlit se mi moc nechce, nejak jsem zlenivel :-)
    hw se nebranim, premyslim o nejaky herni konzoli (ps3? ps4? xbox?) a tak, podminka pro prehravani filmiu jsou velky zluty titulky
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Hoj,
    mám dotaz dělám u ATV 3. gen. update, ale update se zasekne na odhadování času. Nevíte někdo? Nikde jsem to nenašel.
    Mám ji jen na wifi, je třeba LAN nebo tak něco?
    Předem děkuji
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    PARASONIC: me to funguje 100% at se to jemnuje jakkoli... jake jmeno ti to napr. nedokaze detekovat
    PARASONIC
    PARASONIC --- ---
    Zdravim, existuje do XBMC nejakej plugin na inteligentnejsi namapovani serialu?
    Nechci si prejmenovavat rls, treba Infuse to zvladne bez problemu a dotahne mi metadata az na uroven popisu epizody.

    DIky
    WERT
    WERT --- ---
    Amazon announces $99 Fire TV set-top box shipping today: automatic recommendations, voice search, games and more | 9to5Mac
    http://9to5mac.com/...nces-firetv-set-top-box-automatic-recommendations-voice-search-games-and-more/
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    btw zajimavy koncept... sice zatim bezi jenom v betaverzi na desktopech, ale nevidim duvod, proc by to nekdo nemoh prepsat i na jiny zarizeni.

    http://getpopcornti.me/

    je to samozrejme ilegal btw.
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    MIKLO: ja to zkousel na airparrot a jede to, ale je to takovy divne pomaly, neni to jako kdyz to poustis z Macu
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Tak rekl bych, ze to je opet veci rychlosti site ;)
    apple tv 3 zvlada 1080p dle specifikace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam