• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: taky muzes ATV pripojit Hdmi k televizi... A pak to pouzivat stejne tak jak mas zapojenou televizi... k zesilovaci predpokladam...

    DOT
    DOT --- ---
    ano to vim, ale existuje kabel ktery bude na jednom konci mit audio optical a na druhem dva chinche?
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: no pres HDMI, nebo pres optickej... Jinak to nejde.
    DOT
    DOT --- ---
    vážení jak připojím k apple TV repro? Mam zesilovac ktery nema optical audio. Nejak nemuzu najit kabel chinch-->optical audio.

    díky a sorry jsetli ste to tu uz resili.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    CROSS: Nejsi sam :( zatim jsem pokus/omyl na nic neprisel...
    WERT
    WERT --- ---
    CROSS: podle me za to muze novej iOS… pada mi to i z telfonu, ipadu… stalo se to dost nespolehlivym.

    Je to fakt tragedie...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Poslední dobou mi hrozně padá spojení ATV (2. gen) s iTunes knihovnou. Vyloučil jsem uspávání desktopu, wifina vypadá taky stabilně (nic jinýho problémy se spojením nemá, signál je silnej a na Time Capsuli i.e. příslušném routeru jsem nic neměnil).

    Projevuje se to tak, že uprostřed přehrávání se jakoby odpojí knihovna, přehrávání se teda vypne a ATV se vrátí do základní nabídky. V podstatě okamžitě se ale ke knihovně připojí a po proklikání se menu v podstatě i naváže na přerušený přehrávání.

    Nevim, co s tim, hledání na netu mi vrací mraky stížností na ATV a padání spojení při Airplay, ale to neni můj problém. ATV je upgradovaná na poslední verzi systému (myslim 6.2.1, prostě nic dalšího to nenabízí), na desktopu běží Mavericks. Tak kdybyste měl někdo nějakej tip...
    WERT
    WERT --- ---
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Prodám ATV1 i s tím HD chipem místo wifiny.. Cenu nabídněte do pošty
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    KILAN2: Vypnout autolock (ano, demence), ale to jediný funguje u určitejch aplikaci, ktery neuměj běžet na pozadá.. Případně připojit do nabíječky. Tohle v Applu nějak nevychytali.
    WERT
    WERT --- ---
    KILAN2: To asi zalezi spis na aplikaci. Prerusovat by se to nemelo alespon me to tak nefunguje
    KILAN2
    KILAN2 --- ---
    takovy hloupy dotaz. kdyz poustim neco prez airplay na apple tv. lze zamezit aby se ipad/iphone diky autolocku vypinal a prehravani se prerusilo?
    diky
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: tim scriptem jsem myslel pustit toto v terminalu:
    iconv --from-code=ENCODING --to-code=UTF-8 YOUR_MOVIE.cs.srt > YOUR_MOVIE.cs.srt

    kde encoding je WINDOWS-1250 nebo ISO-8859-2 ... ale vetsinou to windows-1250.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    hmm..tak to je dost hrozny, asi bych si napsal nejakej malej skript na konvertovani stazenych titulku do utf, to by snad v plexu mohlo funguovat korektne. Ja plex nepouzivam, ale tohle je teda fakt fail :) v xbmc s opensubtitles pluginem si po spusteni videa muzes stahnout titulky primo z prehravece, sam je da do spravnyho adresare a pouzije spravny encodovani, zadny nastavovani (krome jazyku ve kterych ma hledat), srani se soubarama atd..
    WERT
    WERT --- ---
    _KOFILA_: Tak leda anglicky :)))
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WERT: Jo, vse. I na jejich forech rok stare debaty...
    WERT
    WERT --- ---
    _KOFILA_: Ja mam za to ze to tam nekde je, jses si jistej?
    Googlit si zkousel?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Kodovani vubec nastavit nejde...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    Cesky titulky z opensubtitles jsou v 90% pripadech v kodovani windows cp-1250
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    nastavit UTF-8 ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam