• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Chtel jsem se zeptat provozovatelu KODI na openelec (Rpi2), mate OK obraz? Ja mam leve a prave okraje svetlejsi, nesetkal se s tim nekdo?
    Pokud na ten hdmi pripojim neco jineho je to neprojevi se to.
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    Kodi/XBMC: možná jen blbě googluju, ale... je nějaká elegantní možnost jak synchronizovat filmy na streamech (přes Video Addon, konkr. třeba Phonenix) s externíma titulkama? nebo to prostě musím nastavovat ručně.
    Dik.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    FATBOZZ: Diky, ale jak jsem psal precetl jsem si zavislosti uz mi funguje.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NINE_OF_NINE: Stahni si repositář a instaluj plugin z něj.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    MUXX:
    MUXX:
    Ja jsem si doma preslapl, precetl jsi zavislosti a napravil svou chybu. :)
    Diky
    MUXX
    MUXX --- ---
    NINE_OF_NINE: ted jsem nainstaloval a funguje.
    MUXX
    MUXX --- ---
    NINE_OF_NINE: co nefunguje? co pise kodi.log? kdyztak to vecer muzu zkusit nainstalovat.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Je aktualne nejaka moznost jak dostat stream.cz do KODI?
    Nasel jsem nejaky plugin, ale uz bohuzel nefunguje.
    ( http://kodi-czsk.github.io/repository/browser.html#/plugin.video.dmd-czech.stream )
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Řešil jste někdo automatické stahování titulků ? V XBMC to jde fajn, ale chtěl bych i tenhle semiautomatický krok obejít. Prostě pustím film/seriál a už to má titulky načtené.
    TWARR
    TWARR --- ---
    WERT: jeste lepsi kombinace, na woknech :D
    WERT
    WERT --- ---
    TWARR: Na macu? Yosemite? :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    picovina appli, zniceho nic prestane fungovat home sharing a zapnout opetovne nejde. VIRUS! :D
    WERT
    WERT --- ---
    _KOFILA_: mas? :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    _KOFILA_: kop! máš doma dvě wifi viď?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jen potřebuji kopnout... na všech kompech, telefonech a tabletech mi apple tv jede ale jen air ne, co by to mohlo být? je tam taky 10.9.X a přes alt na reprák tam signál pošle ale prd... videa yt se nepustí, zvuk ze spotify nebo itunes vůbec nejede... říkám , jen nakopnout potřebuji, díky!
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    PUNKREASS: co rucne vytvorit playlist na youtube a pak spustit z KODI?
    WERT
    WERT --- ---
    NASA: Kdybys mel treba to AE, nas co zvlada jet itunes knihovnu... (Mac reseni tedy- u android/win nevim)Tak pomoci smartfonu / tabletu... Zadas co se ma poustet a hraje to. Je to easy. Ale kdyz nemas cim to ovladat je to ponekud problem.

    Asi se taky v roce 2015 nepredpoklada ze by nekdo doma nemel smartpjpne nebo tablet...
    NASA
    NASA --- ---
    respektive možná spíš zkusit mrknout na kolik by to vyšlo udělat z raspberry pi :-)
    NASA
    NASA --- ---
    WERT: asi jo, no :-) Jen mě zaujalo, že se nic takového moc nevyrábí. Vždyť to musí jít postavit za pár korun. No možná je to dobrá chvíle, kdy bych se mohl mrknout, co všechno a jak umí Arduino.
    WERT
    WERT --- ---
    NASA: Tak si kup radio no:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam