• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOOSH: Jj po souborech, ale nejlépe, abych server rozběhl na synology siť disku...kde mám ty všechny soubory
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOOSH: To by v zásadě stačilo, nějakou konkrétní na doporučení?
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    WERT: sama ATV samozřejmě neumí připojit disk, ale v appstoru jsou appky, které prostě jen najdou disky v síti a procházíš pak jejich obsah a spouštíš. Žádný special featury to nemá.
    WERT
    WERT --- ---
    HERKULES: esli to chces po souborech, pouzivej VIDEO HD appku (na ipadu/iphonu) a pak stream do ATV (i predchozi generace)

    nicmene pokud by k soucasny posledni ATV sel jen pripojit 12Tb disk s filamama a fungovalo by to tak by to bylo good, vi nedo jak to teda funguje, krapet jsem z toho vypad :)))
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A je tu někdo kdo Plex používá? Nebo nějakou alternativu na podobným principu ...

    sere mě, že když to mám nahraný na síťovým disku a z iP se na to chci podívat tak je to strašně pomalý, trvá věčnost než to zane hrát a to i v případě malýho souboru (seriálu např.)

    a pak taky že se to automaticky řadí a třídí do seriálů, epizod atd atd .. mám mraky dětskejch pohádek a večerníčků a chtěl bych aby mi to umělo zobrazit ve stylu složka/podsložka/soubor ... netřídit neřešit, jen takto ...

    jde to?

    díky
    KAFES
    KAFES --- ---
    HERKULES: Imho nerozbehnes. Treti generace (ta predesla za 2k) nema appstore a podporu aplikaci.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A ještě dotaz ohledně těch ovocnejch TV.

    Jakej je rozdíl mezi současnou verzí a tou minulou? Je to jako u telefonů? Rozběhnu na té starší současnej soft? Nebo např s tím Plexem, přišli s hurá oznámením, že ho podporujou, rozběhnu ho i na té starší?

    Ta nová stojí 5k a starší 2k, což je poměrně rozdíl a ovladač domkterýho budu mluvit zas tak moc nepotřebuju :))
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    HERKULES: Teď vyšla beta 3, tak snad už brzo.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Já ten plex teď i testuju na iOS a jako dobrý, i když mi přijde že chvíli trvá než se film načte a začne přehrávat (přes wifi), ale ok. Ale sere mě že ne všude se načtou titulky ...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELPASO: A kdy má vyjít ven?
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    HERKULES: pockej az vyleze prehravac INFUSE PRO a je to vyresene :) pak poslu XBMC, plex a vsechny dalsi zbytecne technologie k ledu a prejdu na nativni easy-going appku
    MUXX
    MUXX --- ---
    HERKULES: plex for raspberry pi?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOOSH: Mě vyhovuje server protože tam mám prostě filmy a nemusím řešit kapacitu např apple tv a nahrávat tam co zrovna chci. Ale jestli to má být plex neno cokoliv je mi v zásadě jedno.

    Jen o plexi vím, že běží pod tím synology
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    HERKULES: aTV 4 mám a je dobrá. Plex nepoužívám, čekám na vydání Infuse, který nepotřebuje žádný svůj server jako Plex. Ale v AppStoru je už pár primitivních stream aplikací pro NAS, které prostě prochází složky a streamují filmy.
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    HERKULES: pokud je to stejné, jako pro iOS, tak to přehraje pouze určité formáty (mp4, m4v) přímo. Zbytek formátů by musel Plex převádět a to se obává, že na NASu nedává. Takže si zjisti, které formáty Plex na TV podporuje a pak se rozhodni.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Ahoj ve spolek,

    chci se zeptat na Apple TV. Od nové verze, kdy jsem se dočetl, že má už zabudovanou podporu pro Plex jsem o ní začal uvažovat, že jí domu pořídim. Spíš takovej obecnej dotaz. Je dobrá, má to cenu kupovat?

    Chci to primárně na filmy, které mám na síť. disku (Synology) ... rozhodně to nechci pomocí iTunes konvertovat a nahrávat krkolomě do nějakýho applu, jde mi prostě o to, jestli už to dneska v síti nějak rozumně komunikuje.

    O zrcadlení plochy z Macu či iPhonu nemluvím, to je super a určitě to využiju, ale v malém procentu...

    Díky za help
    WERT
    WERT --- ---
    Opinion: Apple TV price + app quality make it a risky upgrade from last model | 9to5Mac
    http://9to5mac.com/2015/11/12/apple-tv-higher-price-buggy/
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Ahoj, prosím o radu:

    Když tohle zapíchnu do HDMI Televize (a napájení toho připojím do USB) bude mi to přehrávat filmy z notebooku přes mojí domácí WiFi ?

    Wireless Ipush DLNA Miracast Transmitter WiFi HDMI TV Dongle Receiver 1080p P | eBay
    http://www.ebay.com/...-DLNA-Miracast-Transmitter-Wifi-HDMI-TV-Dongle-Receiver-1080P-P-/301706153310
    WORMAGOR
    WORMAGOR --- ---
    Prodam aptv3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam