• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    ELPASO: Vim
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    INSOMNIA: Jen tak btw - vis ze airplay je limitivanej na 16bit/44,1? Takze flac imho nema moc smysl.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Pratele, poradite mi nekdo?

    Prehravam soubory FLAC pomoci aplikace VOX na Macbooku Pro Retina a pres Airplay to posilam do Apple TV (3rd Gen), okud vedu zvuk optikou do stereo zesilovace. Bohuzel mi to behem prehravani obcas preskakuje/laguje. Cim to muze byt?

    Jedu na 20 Mbit ADSL od O2, wifi jede z nove Airport Extreme, Apple TV je pripojena pomoci kabelu do Airport Extreme
    ROSTA6
    ROSTA6 --- ---
    ELPASO: Mám :) , fakt mam ! jinak ta současná appka je hodně osekaná proti webovému rozhrani, samsung appce a mobilním aplikacím. Zase je to první verze tak na tom snad zapracují.
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    ROSTA6: infuse od firecore je od ATV4, to na stare appleTV asi fakt nemas :)

    pristupuje datove, knihovnu si drzi sama a aktualizuje on-the-fly
    ROSTA6
    ROSTA6 --- ---
    ELPASO: infuse mám na staré appleTV a nic moc. Knihovnu a informace mi drží hezky DSVideo server, ona nová infuse umím používat knihovnu DSVidea nebo na to přistupuje pouze datově a knihovnu si dělá svojí ?
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    ROSTA6: imho to neni dobre reseni v porovnani s Infuse
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    ROSTA6
    ROSTA6 --- ---
    Kdo má synology a apple TV 4 tak konečně vyšla appka DS Video ! :)
    WERT
    WERT --- ---
    Bad news if you watch Netflix content from other countries: proxies will soon be blocked | 9to5Mac
    http://9to5mac.com/2016/01/15/netflix-blocking-proxy-services/
    WERT
    WERT --- ---
    Netflix a české titulky: Stačí stáhnout chytrý doplněk – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...tflix-a-ceske-titulky-staci-stahnout-chytry-doplnek/sc-3-a-180974/default.aspx
    WERT
    WERT --- ---
    VFISA: OT takze pro nezasvecene, zkusenejsi odpusti mou neznalost.
    Musel jsem to tedy vyzkouset na vlastni kuzi:

    1./ hola.org a z prohlizece netflix US jede na novych macich s moznosti airplay na ATV

    2./ pokud nekdo nechce mit pusteny mac/ nebo se chce koukat na ipadu, staci stahnout appku: VpnOneClick (tyden zdarma) rok za 10 usd, netflix pak jede v nativni appce, ktera podporuje airplay, nejdriv to vypada qvalitativne hodne blbe ale po nekolika sekundach se to asi nejak chytne/nacacheuje a pak uz to jede vicemene skoro HD by se dalo rict.

    Takze gut, to Vpn se hodi kdyz je clovek nekde na cestach, muze se koukat na Ceskou televizi treba, nebo na UK iPlayer, nebo na zminenej US netflix...

    Konec hlaseni
    WERT
    WERT --- ---
    VFISA: o tom vim, jen jsem to nezkousel
    VFISA
    VFISA --- ---
    WERT: Btw. VPN na Netflix uz funguje nekolik let. Teď se jenom připravit na tisíce objevených článku o tom samým.
    WERT
    WERT --- ---
    a tohle by nefungovalo?

    Get US Netflix in the UK on Apple TV - How to - Macworld UK
    http://www.macworld.co.uk/how-to/apple/how-get-us-netflix-in-uk-on-apple-tv-3591462/
    WERT
    WERT --- ---
    VFISA: koukam na to no, je toho tam nejak zoufale malo :/
    VFISA
    VFISA --- ---
    WERT: ale cesky netflix nema plnou knihovnu jako v US. ani tam pry neni House of Cards. Chyby tam toho pry tolik, ze VPN je stejne potreba...
    WERT
    WERT --- ---
    CROSS: Netflix appka jena vsem co ma ios
    VFISA
    VFISA --- ---
    A jak je to s obsahem v ČR vs. USA? Je to stejně orezany jako všude jinde?
    CROSS
    CROSS --- ---
    WERT: ta Netflix appka na ATV4 mi přijde dobrá, proto

    přes vánoce jsme sjížděli nějaký hlavně dětský záležitosti a kvalita mi přišla velmi dobrá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam