• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    Doporucuji jen a pouze Infuse - je to temer dokonaly! A ano podpora 5.1 muze byt pro urcite formaty na strane konkretni appky nepodporovana...

    Pouzivani optiky pokud je k dispozici hdmi je zcela zbytecne
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Zkus to streamovat pomoci aplikace Airflow (v podstate to samy jako Beamer, ale zdarma). Jinak nevim v cem muze byt problem krome kodeku nebo spatneho konvertujiciho softu.

    Ja do Airflow hodim film tak jak ho mam stazeny a neresim, ale mam pouze 2.0 sloupove repro propojene pres zesilovac optikou do ATV.

    BTW zkus prohodit zapojeni optika/HDMI, pokud to jde, at vis, jestli to to dela oboji nebo ne.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    INSOMNIA:
    1 - ano
    2 - VLC, a pokud si to překonvertuji pro AppleTV tak pak rovnou QuickTimeplayer nebo 5K Player (který údajně dle webu, má 5.1 hrát)
    3 - zkouším nkolik dní a moc z toho právě moudrej nejsem.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    1/ mas posledni verzi firmware na ATV?
    2/ pouzivas iTunes, Beamer, Airflow nebo jake appky?
    3/ zkousel jsi guglit? https://www.google.cz/...pple+tv+airplay+5.1&aqs=chrome..69i57j0l5.9263j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    Netušíte prosím někdo jak přes Apple TV 3.gen (airplay) pouštět 5.1 zvuk? Jde mi prioritně o to jaký nastvait kodek u filmu, nebo přes co to pouštět?

    Osobně si myslím, že jsem vyzkoušel snad úplně všechno a stále mi recievr detekuje PCM a leze stereo.

    Už mě tak napadá myšlenka, že ty kurvy to nějak blokují :(, protože když si pustím nějaký film z Apple TV tak mi reciever detekuje 5.1
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Resil nekdo z vas problem s prehravanim zvuku z MKV kontejneru ktery je v Dolby Atmos MA-HD?
    Prehravam to pomoci sw prostredi v Samsung TV a zenu to jako PCM line skrz HDMI kabel 2.0 do AV recieveru a pak do beden ale zvuk proste neslysim.
    Rikam si, ze to asi nezvlada ta TV...nemate prosim nejake napady co by ses tim dalo delat?
    Diky.
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Zdar, řešil jste někdo HTPC na bázi Plexu/KODI v kombinaci s Dolby Atmos setupem?
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    AVALON_CZ: airplay? 16bit hloubka a jinak asi nic
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Máte někdo zkušenosti, jak moc jsou omezený vlastnosti peer-to-peer WiFi AppleTV - MacBook?
    VFISA
    VFISA --- ---
    Vysla Infuse 5, která umí stream z Dropbox, Onedrive a Google Drive, a to i na aTV
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    INSOMNIA: Jj 24bit jen mimo airplay. Ale ruku na srdce... je treba se z toho neposrat :) ja holt kvuli pohodlnosti airplaye snizuju kvalitu a nejak mi to je jedno, hlavne ze je to easy na spousteni
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    ELPASO: ATV downsampluje hudbu pres Airplay na 16/44.1(48), takze 24bit FLAC je ti k nicemu, coz byl pro me duvod k porizeni RPi. iPhone a iPad jsou na tom s downsamplingem stejne, pokud se nepletu (nemam overeno).

    Pokud poustis hudbu primo ze stereo receiveru se sitovejma funkcema ala Yamaha R-N500, kterej si sahne na NAS, tak je to OK, ikdyz tyhle receivery jsou na tom zase hur zvukove nez klasicke stereo receivery a jsou zbytecne predrazeny. Lepsi volbou pak je koupe stereo receiveru a treba toho RPi, ktery mimo jine umi i Airplay.
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    INSOMNIA: duvod? kvalita? ja na hudbu jedu z 95% airplay primo v receiveru, nebo potom 24bit FLAC po ethernetnu z nasu opet primo do receiveru
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    ELPASO: Na filmy mozna ano, ale na hudbu ne
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    VFISA: to toto neumi, ale jinak je to BEST co na ATV je. Vyhazel jsem vsechno RPI, XBMC, KODI cokoli... todle je proste NEJ! ok nema to streamy, musis tahat :) ale zas mas vse v jednom airplay, mirroring atd atd
    VFISA
    VFISA --- ---
    DOOSH: tomu rozumim, ale iOS verze si umi soubory natahnout k sobe do storage, proto se divim.
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    VFISA: v nastavení aplikace zadáš místa v síti, kde jsou uložené soubory. Infuse to celé proskenuje, stáhne si veškerá metadata a vytvoří z toho knihovnu filmů a seriálů (to jsou ty první dva screeny na blogu, cos odkázal). Zároveň pravidelně hlídá změny v těch lokacích, takže to je pořád aktuální.
    VFISA
    VFISA --- ---
    VFISA: tak jo, je to omezeny na strem z uloziste:
    Infuse 4 for Apple TV - Now Available | Firecore
    https://firecore.com/blog/13592
    VFISA
    VFISA --- ---
    DOOSH: jak jako? Infuse na iOS ma normalne storage jako jina app, normalne app data. Proc by to nemelo jit na aTV? To nechapu.

    Ohledne "knihovna nactena" tim myslis co? NAS?
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    VFISA: ne, tvOS to podle mě vůbec neumožňuje (kromě cache) a aTV obvykle nikam nenosíš jako třeba iPad. Princip NASu v lokální síti většinou je, že ho nevypínáš, takže proč něco ukládat do aTV.

    Úplně vidím, jak by zas začali experti brečet, že 64 GB nedává smysl, že chtějí 1 TB aTV, aby se jim tam všechno vešlo, protože to pořád nechtějí mazat apod.

    Za mě aTV s infuse na filmy super. Zapnu, celá knihovna načtená včetně posterů a infa o filmech, filtrace, ví co jsem ještě neviděl, rovnou nabízí další díl seriálu, aniž bych si musel pamatovat, kde jsem skončil atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam