• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JUGI: taky sem se ve třech letech doma snažil prosadit, proč choděj rodiče do práce, a radši si domů nepoříděj bankomat.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Prej proč nevařim pořád v mikrovlnce když tak rychle vyrábí jídlo (přehlídly že tam pod tim poklopem to jídlo bylo) a že prej nemusim pak špinit tolik hrnců. 10hlášek za den :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ke 4. roku to je ten uzasny vek, kdy z decka padaji neustala moudra :)
    ted jsme ji pred par dny vzali k jednomu ranci, kde maji ustajene soukrome kone a mimo jine je tam ohrada s kozama a ohrada s konema. Elisce se tam moc libilo a druhej den me videla z okna, ak jsem prijel z prace a kdyz jsem otevrel dvere bytu, tak uz stala za dverma obuta a oblecena, ze "strasne moc potrebuje se jet podivat na koniky"
    JUGI
    JUGI --- ---
    HAWKS: JJ dvojvaječný dvojčata, vlevo B, vpravo A. Na fotce jsou jim jsou skoro 4, teď jim bude 5 let..
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    JUGI:
    kolik je holkam..vypadaji vekove hodne blizko...dvojcata ?
    JUGI
    JUGI --- ---
    HAWKS: Dík, občas mě z toho bolí pusa jak se furt smějem a něco povídáme :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    JUGI:
    uzasni smisci :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SINSEMILLA:
    Kdyz na to doslo tema, tak jsem po pul roce postavil opet dcerku ke zdi :) V dubnu mela 90 cm, ted ma 94 a v tech 90 uz na kole ficela, takze zadne strachy a smele do toho :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    SINSEMILLA: 3500,- tusim, ale zena za predcasny nakup dostala nejakou slevu.. Ty kola nam sedly absolutne ale nevim jestli budou jeste k mani, v nemecku ano, v cz netusim..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    JUGI: Ty vypadaji pekne, na kolik to vyjde prosim?
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANNAWA: Eri taky spi ve skolce, ale stejne nejdyl v pul osmy lezi, jsem rada, ze mam spavce fakt
    JUGI
    JUGI --- ---
    Ted resim spis prvni lyze a nechce se mi procitat internet diskuze. Asi pujcit i kdyz mame pribuzenstvo na horach u sjezdovky a budeme jezdít casto nebot ja jsem vasnivy lyzar.. Mate nekdo nejaky zaruceny tip? :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Holkam jsme poridili kombinaci odrazedla na ktere se pak nandaji slapky a vytvori se z toho "prvni kolo". Na kolo jsme nedavali zadne pomocne kolecka a naucily se jezdit za 30min (fakt) s tim ze jsem je vzdycky odrazil a slapat a zatacet se naucili sami. Po par padech byly opatrnejsi a dnes ve skoro peti letech (stale jim staci, ale pristi sezonu budou potrebovat vetsi, budu je prodavat kdyby nekdo chtel) na tom jiz ujedou 20km po rovine (kopce jim moc nejdou ani teren). Kdokoliv si ho od nas pujcil, hned se naucil jezdit, doporucuji :) Vyrobce Rennrad DE

    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SINSEMILLA: B chodí stále spát po obědě, takže pak samozřejmě vydrží do deseti ;-)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANNAWA: Taky nemame na cem zkouset a navic je dost utahanej ze skolky, zakze je rad, ze vydrzi do sedmi vecer
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SINSEMILLA: to jo, ale už to letos na podzim asi zkoušet nebudeme, malinké kolo stejně nemáme a na jaře se po nějakém poohlédnu.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANNAWA: Eri je taky pomerne prcek, takze planujeme kolo na jaro (v unoru mu budou ctyri), ale hawkova dcera je dobra motivace
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ANNAWA:
    hele, toho se vubec neboj, Eliska je taky spunt...podivej, ze ma na tom kole sedlo az uplne dole a stejne poradne nedosahla, ale decka jsou pomerne ucenlive, naucila se rozjizdet tak, ze nasedla u stolicky, kde nohou dosahla na stolicku, pak se odrazila a jela
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SANTAL: můj nejmladší nemá ve více než třech ještě ani metr i to je důvod, proc kolo až příští rok.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    HAWKS: Přesně, odrážecí kolo a z něj rovnou kolo (bez pomocných koleček)... Měli jsme tootoo http://odrazadla.heureka.sk/yedoo-odrazadlo-too-too-c-alu/ - paráda, a je to lehčí než kolo, dítě to samo i schodama ponese...
    Akorát kolo jsme kupovali už s většíma kolama, sic kluk měl taky 3 až v červenci, takže asi jako tvoje začínal, ale mí kluci jsou taky nadprůměrně vysocí... staršího (teď první třída) tipují lidi tak na třetí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam