• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAILASHWikileaks - Assange - Revolution now! + Anonymous + Bradley Manning a Snowden
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    XCHAOS: A jak vsechny ty organizace a protesty pomohly, vid? :)) TOhle je asi nejvic tragicka myslenka, kterou jsem na tohle tema slysel :)))
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    jj
    CISLO42
    CISLO42 --- ---
    Včera byla vypuštěna informace že má dnes dojít k útoku na americký senát. Buď to byl fake, nebo se to jako nápad nechytlo, nebo k tomu ještě dojde.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Aby bylo jasné - nikoho k ničemu nenavádím:
    Malware warning
    http://pastehtml.com/view/1c8i33u.html

    Ve skutečnosti si představte, jak se asi cítím - když jsou na _moje jméno_ (převod klientů na s.r.o.čko probíhá postupně a dost pomalu, a bude hotový až tak za další 4 měsíce) registrováno asi 3-4 C rozsahy (je to něco přes 700 adres). Kolik našich klientů asi napadne, jaká je "frajeřina" to pustit ? :-(
    jsou zde samozřejmě směrnice , co všechno bychom měli logovat... ale logovat klienty za SNATem je např. docela složité, apod.

    Prostě toto je velice složité - na Internetu neexistuje nic jako anonymita - můžete se pouze schovat za někoho jiného. Takže než si někdo začne hrát na hrdinu, tak ať se nejdřív zamyslí nad tím, jestli se zrovna neschovává třeba na střeše "obytného domu" nebo "školy" ... a jestli by nebylo lepší se zapojit do "běhu na delší trať" - tedy do pomalejších ale o to účinějších offline procesů (Amnesty Internetational, mezinárodně organizované happeningy, "den bez Internetu a kreditních karet", apod.)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    jdu sem, puvodni diskuze je zabita
    flejmari tady dostanou RO
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    oka, nevěděl jsem, založil jsem ještě jednu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam