• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    STU
    STU --- ---
    MATEEJ: teds me donutil k zamysleni... zombie apokalypsa bez gunu? LOL
    STU
    STU --- ---
    MATEEJ: jasny... vzdyt je to jenom tvrz... jak by nekoho mohlo napadnout ze je to nedobytny? :P ony standartni panelaky nebo prizemni baracky na klic s ytongovejma stenama jsou rozhodne lepsi volba :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MATEEJ: tak to za chvíli budeš jedním ze zombiku
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Ale já sem pro čistou hru. :-)

    Nebo sem spíš moc línej něco upravovat a lakomej kupovat palné zbraně.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SWIST: No tak s úpravama a gunama samozřejmě ano.
    SWIST
    SWIST --- ---
    MATEEJ: Proč myslíš? Zdá se že do okolí je rozhled. Minimálně z jedný strany je přístup omezenej tou zídkou, a myslím si že z prava taky bude nějaký prudčí svah nebo zídka. Zabednit okna v přízemí, pár světlometů, slušná palebná síla, hodně zásob nejlíp pramen ve sklepě a je to ok.. :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Barák je to krásnej, ale zas až tak nedobytnej mi nepřijde.
    STU
    STU --- ---
    ADMIX:
    BLACK_ONYX:
    tak kolaudace pripadne nebude vubec od veci :) urcite budu informovat
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HAVANA: Pirati v Karibiku ;-))
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MARWIN: ja si nejsem jistej jestli si vybavuju zombie co by chodila pod vodou...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    STU: guestlist v pripdade zombie apokalypsy? :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    STU: To je HODNE stylovy - bude kolaudace? :)
    STU
    STU --- ---
    ADMIX:

    tvrz Patokryje, Patokryje
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=8907
    je to po rekonstrukci, meli bysme nastesti obsadit horni patro ;)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Tady je ta diskuze, ohledne preziti pri apokalypse. Neresi se primo zombie, ale pouzitelne to je :-)
    Přežití a soběstačnost při rozvratu společnosti - [ ZbraneKvalitneCZ ]
    http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=50&t=1103
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Jo a taky se mi na základě včerejšího čtení této diskuze a toho komiksu na hajzlu celou noc zdál zombie sen... Nic moc. Ale v tom snu fungovalo bejt potichu a moc se nehejbat, takže jsme třeba asi ve čtyřčlenné skupince leželi a kempovali v pankejtu, zatímco na poli postávaly netečný zombie. Ale oko jsme teda nezamhouřili.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    At uz se ukryjete kdekoliv, radim vam dobre, NEJEZDETE do Indie - tamni zombie delaji fakt krutostrasny veci, uz i jen filmovej zaznam je dost drsnej a slaby povahy ho nemaji sanci ustat...:

    YouTube - Michael Jackson - Thriller (Bolywood version)
    http://www.youtube.com/watch?v=6CMIcXNgFzI


    (repast z Ustavu)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    STU: wut? details, gentlemen, details!
    STU
    STU --- ---
    MATEEJ: pokud to vsechno vyjde, budu se v prubehu tohohle roku stehovat do tvrze ze strnactyho stoleti. dva metry tlusty zdi ve sklepe, metr tlusty obvodovy zdi.... no snad to klapne ;)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Jedno dobré útočiště, které mě při podobných úvahách zatím nenapadlo, je to, které se objeví na konci druhého dílu komiksu Živí mrtví, kterej sem včera objevil u kamaráda na záchodě - věznice, taková ta amerického typu, tj. na relativně velkém, avšak velmi dobře ohrazené pozemku, který by se dal zúrodnit

    Předtím mně jako asi nejlepší (ve středoevropských podmínkách) přišlo obsazení středověkého hradu - protože když se kolem obchoďáku vytvoří dostatečný dav zombií, tak by při troše smůly dokázaly provalit i výlohu, respektive pokud by se masově proti něčemu tlačily, tak by asi dokázaly zničit leccos.
    STENNY
    STENNY --- ---
    V souvislosti s tím mě napadlo... konečně vodní plocha, kde je lov elektřinou a ruskou udicí výzva :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam