• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ADMIX: no chvili musis s tou devitkou vydrzet, opravovat barikady a za to ti naskakujou body a za ty si pak kupujes lepsi zbrane ktery visej na zdech, me bavila hodne dvouhlavnova brokovnice:) have a fun
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BIGEM: Mne vubec v tom singlu nebylo jasny, jak to ma fungovat - ubranit se zombikum 1911tkou se dvema zasobnikama (nebo kolika) proste nejde, a zadnou zbran jsem pak nenasel, tak mne sezrali :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BIGEM: jooo mno, ale chce to ctyri lidi alespon. kazdopadne Nixon byl ultimatni.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    btw. hral nekdo CoD Black Ops ten Zombie mod:) je to dobre udelany a docela flustrujici a kdyz po case zacnou dochazet naboje a vsude se na vas ritej pekne realisticky zombie:) sem se po dohrani musel chvili uklidnovat :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    STU: tak potom posli koordinaty, at se tam po vypuknuti zombie apokalypsy muzeme dopravit.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    GALENIUS: no vidis, to me nenapadlo... urcite po nakejch kouknu a prihodim
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BIGEM: Přihodil sis tam i tablety na dezinfekci vody?
    STENNY
    STENNY --- ---
    3) nesmí tě nikdo předběhnout
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    HAVANA: 1) musis vedet co sebrat 2) myslis ze to padne ze dne na den? nerekl bych
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    na nakou KPZ seru, az to pride, tak si pak vyrabnu nejblizsi lekarnu :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    STENNY: Ja jsem ji jenom videl prodavat kdysi a este mnohem draz nez posilal Swist ted a btw. kukri budu kupovat jen obycejnejsi za asi 450ks :) i kdyz sem videl moc peknej dovoz ale tam je cena uplne jinde no
    SWIST
    SWIST --- ---
    BIGEM: STENNY: Teď na to koukám.. odkaz
    STENNY
    STENNY --- ---
    BIGEM: Spíš sanitky, nebo tak něco. Lékárnu, kde by ti přes pult dali QC Gauze, jsem ještě neviděl, ale možná jsem moc vidlák.
    Ale práškový Celox stojí tři stovky a to se už dá, když se nakupují kukri ve velkém ;)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Jen poznamenam ze hemostaticka gaza neni uplne levna zalezitost, takze na to spis pamatovat a vzpomenout si u brakovani lekarny :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    STENNY: dobre vedet!
    STENNY
    STENNY --- ---
    Pokud jste někdo individualista a počítáte, že se budete muset obejít bez pomoci, tak vřele doporučuju do lékárny přibalit Celox (práškové hemostatikum) nebo ještě líp jejich hemostatickou gázu. Dá se tím zastavit i krvácení v místě, kam prostě škrtidlo dát nejde (slabina, třeba) a především vám od toho neupadne končetina... s trochou opatrnosti je to za pár minut provozuschopné. Je to de facto lepidlo na cévy...
    SWIST
    SWIST --- ---
    BIGEM: Jasný, tak to mám podobný plány... Akorát bych ještě chtěl přidat takový ten "modrý humus" na rány místo šití. Motýlkové náplasti sice fajn, ale přecijen tohle je lepší...
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    No, jako zaklad jsem pouzil vetsi autolekarnicku v takovym fajne obalu a "dotunil" ji nakejma praskama jakoze paraleny, ibace a vitamin C (nechci chcipnout na rymu prece :) pak naky naplasti (ty k memu prekvapeni autolekarna neobsahuje), desinfekci, soupl sem tam i malej univezalni votvirak na plechovky a vino:) zapalky a zapalovac, proste vsechno co me tak napadlo a co sem nasel doma no, neco mezi lekarnou a KPZ v obalu asi 25x15x5cm takze pohoda, a ted jak to sem pisu mi doslo ze tam musim soupnout jeste na poradny brko :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    BIGEM: Ta lékárnička, je kupovaná, nebo jsis to všechno poskládal, co tam všechno máš? Už nějakou dobu přemejšlim o lékárničce na ven, co je dobré pro zombie je určitě dobré i do hor.. :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ty jo, super diskuze tu, zatim jeste neresim kam utecu az to prijde (zatim jen par napadu mam), ale zato si uz doma planuju Zombie Suvive Kit podle svyho :) poradnou lekarnu uz mam a dve kukri budou brzo na ceste, pritelkyne si mysli ze sem blazen sice ale co, ze jo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam