• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    repost z gifu ;)

    JAMESRAMONE
    JAMESRAMONE --- ---
    MANKYSEK: Já jsem byl zklamanej, když jsem to dokoukal, že už to skončilo :D Druhá polovina série mi přišla horší, to byla škoda, jinak jsem z toho absolutně nadšenej - svět tam byl pěkně udělanej, a jak říká FIONOR, zaměření se na charaktery postav, to se mi líbilo třeba i na Jerichu... K předloze jsem se bohužel zatim nedostal, tak mně prosím nekamenujte, já to napravím ;)
    MANKYSEK
    MANKYSEK --- ---
    mám takovou otázku, která snad nevyvolá flame, ale jsem vážně jedinej člověk, kdo je seriálem The Walking Dead tak strašně zklamanej? :( (a omlouvám se, jestli se to tu někdynedávno řešilo)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MARWIN: ty melounovy hlavy sou super :)
    STU
    STU --- ---
    MARWIN: super :) neco podobnyho jsem chtel zkusit u nas na strelnici... s pomoci pradelnich snur a raminek na obleceni... ve vzdalenosti 25m mame takovy kovovy branky na ktery by to slo privazat ;)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    STU
    STU --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MARWIN: rozhodne ho nevytrubuji do sveta :) jinak ruzny jednotky maji svoje vlastni *CON, takze DEFCON neni jedina orientacni hodnota...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MARWIN: Od toho mam prece pistoli a par nahradnich zasobniku - abych se prostrilel k nejblizsi pusce/brokovnici :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    NAVARA: kde se da zjistit aktualni defcon?



    NAVARA: ja bych zase spis cekal pracovni den pres dnen/vecer kdy je v ulicich nejvic lidi
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MARWIN: outbreak bude o policejnich svatkach/stavkach/volnu/...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: co nejakou uredne znehodnocenou zbran?

    ANARCHY: mam to na seznamu spolu s defcon svititkem :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    ADMIX:prumerny covel travi v praci cca 9 hod / den = 45/tyden z celkovych 168 / tyden
    predpokladame li ze cas outbreaku je rovnomerne pravdepodobny v kterekoli casti dne je 26.79% pravdepodobnost ze budes v praci...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MARWIN: Prece si nebudu nechavat kvery v praci :)))
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    ADMIX: a co udelat tu skrin poradne? pevne sklo a tak aby to splnovalo parametry trezoru podle normy? a proste mit takovy prirucni trezurek na zdi?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Vidim to tak, ze si radsi koupim pravou SPAS a pak udelam jen fotku :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: airsoftove SPAS jsou celkem drahe (min. 4-5000,-) ale za ucelem vystavky demonstrujici potrebne vybaveni pro pripad zombie apokalypsy by myslim dobre poslouzilo treba neco na tento zpusob:
    I. Airsoftová prodejna
    http://www.anareus.cz/detail.php?id=3544
    Bohemia Air Soft
    http://airsoftshop.cz/product_info.php?cPath=176_36&products_id=3281
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BLACK_ONYX: Chci to do prace vedle nastenky :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    HAVANA: cestu doporucit nemuzu, autor se IMO tak zurive snazi o atmosferu ze zapomina jak na logiku tak gradaci deje...

    a Svetovou valku Z jsem uz doporucoval

    BTW: http://www.deadwaste.com/story.html - je to rozepsane autor jednou za cas doda kapitolu
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ADMIX: ale s maketami se neubranis :-) normalne si nech vyplotrovat napis a nalep na trezor :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam