• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    vyreseno ;)

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SHARNY: Tohle prirovnani by bylo platne v pripade, ze by kazdy dopravni letadlo melo autopilota, kterej by ho v pripade jakyhokoliv problemu posadil na zem :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    NAVARA: Už to plánuju :)

    ADMIX: Letadla jsou taky nejbezpečnější způsob dopravy, ale když to řachne, musí to bejt zážitek :) Tu malou pravděpodobnost vyvažuje ta ,,jízda", která při havárce následuje.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Je zajimavy, jak zpravy typu "technik se spatne podival na tlacitko ABC-85-Y, cela jaderna elektrarna se automaticky vypnula" kontrastuji se strachem obyvatelstva z toho, ze "reaktor rachne" :D
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHARNY: na to bacha při hledání úkrytu, měl by bejt dost daleko právě od elektráren apod. který selžou bez lidský obsluhy. "Je sice super že mam obedněnou pevnost se zbraněma a jídlem na deset let" ale když mi řachne reaktor par kilometrů od prdele tak je mi to dost na nic že jo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHARNY: projdi si dokument "Life after People" - sice tam teda neresej, ze to nekdo umyslne rozbije, ale tyhle ty automatiky ano
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SHARNY: V jadernejch elektrarnach musi bejt obsluha proto, aby to bezelo, k nouzovymu vypnuti neni nikdo potreba :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Narazili jste na nějakej zombie příběh, kdy by se třeba řešilo, jaký následky by zombie apokalypsa měla i na jiný aspekty, než to, že mě chce někdo sežrat? Myslim tim, třeba to co se teď dělo ve Fukushimě. Třeba, jestli by někdo stačil ,,vypnout" Temelín, nebo bych byl v pohodě na hromádce, že na mě zombie nemůžou a najednou bum radiace.... :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Já bych v tom viděl i potenciální riziko, že tam bude chodba, kterou ty neobjevíš, ale zombies jo :)
    Přítelkyně na mě nedávno, že jestli bude nějaká apokalypsa, tak budem utíkat k nám, protože máme doma dva mrazáky plný zamraženýho masa a zeleniny + komoru plnou kompotů a já nevim čeho všeho. Né takovou tu malou komoru na chodbě, ale regulérní samostatnej pokoj na jídlo a bundy... :D Plus máme těžký dveře a bydlíme ve 4. patře. Jediný snad, čeho bych se bál, že bych nebyl zrovna doma, nebo naopak byl a v přízemí třeba začalo hořet, páč taková čerstvá zombie si doma asi nevypne plyn :D
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    STENNY: Já to bral tak že je tam potencionálně hodně místa na vypěstování čehokoliv, a ono kdy zse vydas nekam za Pragl treba na nějakej hrad/pevnost/cokoliv obedněnýho tak tam to jídlo taky nebude
    STENNY
    STENNY --- ---
    ADMIX: To můžeš, ale při počtu lidí (zombies-to-be) v okolních panelácích by to asi chtělo železobeton, aby se nakonec neprotloukli skrz...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: ale stejne budes muset udelat kryte lanovky, aby si mel kudy free-run pres ostatni (bezne neobsazene, takze bez okolnich zombies) panelaky ven
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    STENNY: Panelak v nejhorsim muzes opevnit, zombici nebudou disponovat technikou :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    BIGEM: Problém se zdroji. K jídlu tam nic není a na výpravy můžeš zapomenout, protože kolem se budou tlačit desetitisíce zombíků... lepší než střecha paneláku, ale vzato kolem a kolem, zas IMHO ne o moc :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Teď sme byli z mladou na prochazce na Vyšehradě a jako místo kde by se dalo přežít si to dovedu docela dobře představit, hodne obytnejch budov, hodne pozemku a tenisovej kurt jako bonus :) to opevnění je tam fakt solidní a dost vysoký ze všech stran, našel jsem jen jedno misto kudy by se tam někdo dostal a i tak by musel bejt fyzicky dost zdatnej jedinec takže pohoda, jen tam pravděpodobně bude v případě outbreaku dost narváno si myslim... sem tam tak stál a uplně viděl tu post apo scénu vylidněný, hořící/doutnající Prahy :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    MARWIN: kolem 40te minuty, pouziti kolotoce v zombie apokalypse
    DRUI
    DRUI --- ---
    Project Zomboid | The Zombie Survival RPG
    http://projectzomboid.com/blog/
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam