• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ANTICLOVEK: Tak tebe si radši škrtám :-D

    SERGEI: Jednou za rok je jako bys tam nebyl!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANTICLOVEK: aha, takze s tebou a tvejma kamosema do zombiewars taky nejdu ... :D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    STU: jn protože my jedem reál mód ... tzv objevý se tank a všichni utíkají sami za sebe :D já jim to říkám pořád že takhle se to hrát nemá ... :P
    STU
    STU --- ---
    ANTICLOVEK: jestli na max obtiznost chcipate vsichni po 300 metrech tak asi nebudete moc dobra skupinka
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ADMIX: s kamarádama a na max obtížnost když všichni chcípnem po 300 metrech to je teprv zábava :D a kontaktní zbraň (hlavně samurajskej meč, můj oblíbenej :D) jsou super! každopádně by mohli udělat víc kampaní ...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANTICLOVEK: Celkem rychle me to omrzelo, tak jsem si to ani nekupoval :) Radsi zatrenovat na strelnici :D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    a co nějakej trénink v Left4Dead kluci? ;) já teda zatím vlastním jen jedničku a na dvojku jsem zatim chodil jen zevlit do Battlezone ale během týdne ji koupim a pak to bude peklo :))
    STENNY
    STENNY --- ---
    SERGEI: To sice jo, na druhé straně - pokud bude všude plno zombíků, i dvacet kilometrů je daleko. Kolik dobře bránitelných objektů máš ve svém okolí? Nejlepší by byl asi hrad s funkční, mechanicky ovládanou bránou, jenže ty jsou daleko a je jich málo. Když se rozhlédnu, tak mi nejperspektivnější opravdu připadá vzít v případě problémů sekeru na schody a z patra házet na zombíky činku na provaze :)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    STENNY: já bych řek že meetingpoint je důležitej, když už se tady každej na to připravuje a vybavuje tak neřikej že by nebylo lepší bejt ve více lidech ;)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SERGEI: Zombíků... vždycky jdou někam, kde je ještě někdo živý :)
    Na meetingpoint bych kašlal, ale sraz, filmy, střelnice s tematickými terči, zombie LOS... do toho bych šel :)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ADMIX: já se ptal abych pak věděl koho se držet :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SERGEI: show me your warface!
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ADMIX: a budou na tobě nebo mrtvý okolo? :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: cobysme delali v takovy jihozapadni dire? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mne najdete podle hromady mrtvejch zombiku
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    BLACK_ONYX: si myslim...chtělo by to někde kam to každej z nás bude mít tak na stejno a bude tam dobrá budova ;)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SERGEI: To není blbej nápad nějakej meetingpoint!
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    takovouhle diskuzi jsem hledal :D co jsem to tady tak projížděl tak už je vybraný místo, budova srazu? Btw mam tady poblíž obchod se zbraně takže bych snad něco dovalil ;)
    STU
    STU --- ---
    EATERS - The Movie.
    http://www.eatersthemovie.com/
    DRUI
    DRUI --- ---
    'World War Z' Set for December 2012 Release, Up Against 'Lone Ranger'
    http://www.aceshowbiz.com/news/view/00042782.html
    TERVITCH
    TERVITCH --- ---
    TEREZZZKA: V klidu, ja nejprv taky;) To vyjde na stejno, predstavte si apokalypsu elfu, povinne lososove kosile, kursy asertivity pro muze... zlati zombici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam