• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    NAGASAWA: sakra ještě jsem neměl tu čest ale při první příležitosti to zneužiju
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak co rikate na Dead Island? Imao nejzabavnejsi poklona zombie zanru, co tu kdy byla.

    MANKYSEK
    MANKYSEK --- ---
    ZOMBIES, RUN! A running game & audio adventure - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=GyFqZtKvya0&feature=player_embedded


    něco pro sportovně nadané zombie milovníky aneb běhání nebylo nikdy tak zábavné a život ohrožující!
    Odhadované vydání: květen 2012.

    MARWIN
    MARWIN --- ---
    GALENIUS: Je vyborna a i cesky preklad je dobry nakolik muzu soudit (original jsem necetl)
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    GALENIUS: nejlepsi, nevahej
    STENNY
    STENNY --- ---
    GALENIUS: Výborná. Nevím jak český překlad, ale originál je skvělý.
    Pokud ti teda nevadí, že zombie jsou tam napůl jako kulisa. Mnohem víc je to příběh o lidech...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    _LEPIK_: Dej pak vědět, jaká Světová válka je. Sám o ní uvažuju.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    wow, dneska pekna zombie nadilka, zena mi koupila svetovou valku z od brookse a dorazil klic k dead islandu :)
    zombie vikend :)
    303_NER
    303_NER --- ---
    STENNY
    STENNY --- ---
    BLACK_ONYX: Doufal jsem přímo v odkaz na brašnu :). Jediné, co jsem zatím našel a tomu zadání to víceméně odpovídá, je Maxpedition Active Shooter Bag, a ta je na mě a na blbnutí moc drahá.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    STENNY: armed.cz ?
    STENNY
    STENNY --- ---
    Poslyšte, zombie hunteři, nemáte tip, kde tady sehnat něco typu tohohle http://www.uspeacekeeper.com/products/rapid-deployment-pack.html ? Nějakou menší tašku přes rameno, do které se vejde pár zásobníků, lékárnička, možná láhev vody... pro takové to malé domácí lovení zombíků? :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    copypasta
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    BEEBLEBROX: ne, ale pomahal jsem osetrovat zombiky, co pribihali do cile.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Typhoon-riding zombies. Now we are fucked...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    UZ TO ZACALO !!!
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Po tajfunu v Japonsku zemřelo 31 mrtvých. Stovky tisíc lidí byly evakuovány | zpravy.ihned.cz - Svět
    http://zpravy.ihned.cz/svet-asie-a-pacifik/c1-52757300-po-tajfunu-v-japonsku-zemrelo-31-mrtvych-stovky-tisic-lidi-byly-evakuovany
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STENNY: Oznaceny zasobniky jsou docela prakticka vec - muzes v nich mit ruznou munici, muzes to pouzit k rozeznani zasobniku kterej Ti blbe podal a tedy potrebuje pri prvni prilezitosti zkontrolovat, prip. vymenit pruzinu, abys videl kolik Ti jich jeste zbyva etc...
    Akorat bych si je teda znacil spis na zadni strane, aby na cislo clovek videl kdyz to ma ve zbrani...
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    STENNY: nebo aby až bude střílet jak šílenej věděl kolik mu ještě zbejvá :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam