• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    HAVANA: coz je teda docela klika, protoze chvilku predtim sem hral dead rising 2 a mam takovej neblahej pocit ze posledni zbran byla plysovej medved...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ADMIX:

    posledni komu sem psal je sice 15ti letej bratranek, coz zadna extra vyhra neni...

    ale fatboy z falloutu 3 s nekonecnou munici se muze hodit :))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já jsem v háji, já napsosledy hrála Triple Town :D
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    ADMIX: 1) Přítelkyně
    2) G36 (muhehe :D)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ADMIX: tak hrozný to není :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JOSE_MAT: dont worry, im from the internets!
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    tak jo ... i když nebudu mít na zombie apokalypsu střelnou zbraň ... já se nevzdám!
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    JOSE_MAT: :D a moje zbraň bude tak dobrá k tomu abys skončil jako Otis :D :D
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    SERGEI: to se ti to kecá, když máš střelnou zbraň ... :D
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    Poslední zbraň je Colt M1911 .45 ACP na 7 nábojů a můj parťák bude otec, otec dobrý ale ten Colt moc ne :/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CYBERKOTLIK: takze je to jasny, prvni vecer zombie apokalypsy mejdan s brokovnicema u cyberkotlika na krizniku!
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ADMIX: au, slecna + bitevni kriznik, to nezni spatne:))
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ADMIX: nevim proč, ale vzpoměl jsem si na knížku smrt trávy ... tam teda atomovkou neřešili zombíky, ale nedostatek potravin :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANARCHY: No, na zombiky s atomovkou, to tu jeste nebylo - imho dobrej filmovej namet :D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: Sakra, ja zadnou akcni PC hru nehral snad uz tak 4 roky - posledni hra co jsem hral, byl DEFCON, a tam jsem jako zbrane pouzival strategicke nuklearni strely - jak moc jsem screwed v takovem pripade? ;-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ADMIX: fuck yeah,

    luxusni rostenka, a M4A1 . akorat nevim co z toho je weapon a co survival partner.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ADMIX: přítelkyně a negerská brokovnice z GTA? ona pařila WoW takže asi luk :D no vypadá to na skvělé líbánky!!
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ADMIX: hold budu muset improvizovat
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    yummy!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: Jose urcite bude dobrej, uvidis jak si ho zombies budou vychutnavat :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JOSE_MAT: no kamo ... rek bych ti, ze vsechno bude dobry, ale nebude :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam