• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    STENNY
    STENNY --- ---
    ISCARIOT: Pokud se dají utopit, tak by to spoustu věcí zjednodušilo, protože by to znamenalo, že potřebují kyslík, ergo metabolické pochody stále fungují - zombíci se můžou udusit, pravděpodobně můžou i vykrvácet, dají se efektivně zranit i jinde než na hlavě...
    Ve vodě se můžou (nejspíš) pohybovat málo koordinovaným mlácením končetinami, ale pokud mají proraženou hrudní dutinu, tak by asi klesly na dno a mohly by po něm jít.
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    ISCARIOT: opet ve world war z normalne chodej po dne a nejhorsi praci maj potapeci ktery musej dezombifikovat pobrezni oblasti:)
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    Ja zase hodne dlouho premyslim, jestli se daji zombici utopit. A kdyby ne, jak se asi tak budou pohybovat ve vode? ono je to vlastne cely nesmysl :))
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Tak zas nepouzivat ohen je silne situacne.. Ak vylucime kontaktnu vzdialenost a uzavrete priestory je ohen vcelku vhodny bych povedal. A ohen potencialne znici aj mozog, ale jednoznacne aj kratke posobenie silne poskodi akekolvek zvysne senzoricke schopnosti oci/usi/nosa. A tiez dobre nici telo samo o sebe. Len treba ratat s tym, ze zombie sa koli ohnu nezastavi - ale moze kludne stratit orientaciu napr..
    STENNY
    STENNY --- ---
    ADMIX: Tahle poučka je spíš "don't be stupid". Pokud by je člověk nalákal do toho, aby padaly z větší výšky na zem (takže si zlámou kosti a budou špatně pohyblivé), nebo dokonce třeba do hlubšího výkopu (aby nemohly vylézt), tak by byla hořlavina dobrý způsob, jak to dočistit.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    The only thing worse than undead hordes trying to eat your brain is undead hordes trying to eat your brain WHILE ON FIRE.

    DO NOT USE FIRE!
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    teda samozrejme pokud jim neznicis mozek, ale treba ohen na ne nefunguje takze jen ohorej a jdou dal
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    Treba ve World War Z jsou Zombies nesmrtelny a donekonecna po tobe jdou
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    tak mě tak napadá, ale oni zombie nejsou problém na moc dlouho ne? stačí počkat až vyhnijou a maso opadá ... pokračujou pak jako kostlivci? :)
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    JOSE_MAT: Ta moje vyšívá oblečení na rekonstrukci historie okolo roku 1420, to je již po Karlovi veta, potenciální člen středověké královské zombie komunity. Ale skoro si trefil.

    Povšimněte si umného slovního maskování proti smazu za off-topic.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    SINHIRIELL: sakra to sme zpět za časů Karla IV, že všechny vyšívaj nebo co? :D
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    JOSE_MAT: U nás doma jsme genderově rovnocenní. Mladá vyšívá, já chrápu. Z titulků máme oba prd.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    GALENIUS: jo a dodělávaj to doplňující otázky tapu: a kdo je tohle? a proč to udělal?
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    GANBOY: Ono je to možná o tom, že zatímco my se v klidu uvelebíme u televize a upřem pohled dopředu, tak mnohá ženská to považuje za ztrátu času a má u televize furt tendenci něco dělat. Ta moje vyšívá. A u toho se blbě čtou titulky. 8-)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    GANBOY: a přitom není nic lehčího, než jít a koupit si větší televizi
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GANBOY: Zajimavy, kdyz nad tim premejslim, tak jsem "nevidim na titulky" taky slysel pouze od zenskejch (moji mati pocitaje :D )
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    GALENIUS: to je nejaka rozsirena vejmluva pro liny zensky co se nechtej naucit anglicky/nechtej cist/nechtej resit svoji ocni vadu...
    pac tuhle vejmluvu slychaam v posledni dobe nejak casto a pokazdy jen od zenskejch.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    :)

    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ISCARIOT: NEtuším. The Walking Dead jsem ještě neviděl. Vzhledem k tomu, že manželka blbě vidí na titulky, čekáme, až to půjde tady.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ISCARIOT: podívej se vpravo dolů ;-)
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    GALENIUS: Neco takovyho nasel ten malej fakan v The walking dead ne?
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    ADMIX: Tak jsem si to přečetl až teď, takže doufám že mohu přistát se svým Ka-50 na tom křižníku v rámci proti-zombie party. A doufám že je to nejen neomezená munice, ale i palivo....

    No a Monika umí vařit a šít. A přežívat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam