• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SINHIRIELL: což je hodně nelogický...když se zamyslíme tak tankysti vyjedou až po propuknutí epidemie což znamená že nejsou nakaženi, takže se nakazí až po kousnutí atd.....tudíž pokud bych já seděl v tanku jako velitel, řidič nebo další a seděl sem s hlavou ven z poklopu a viděl jak se na mě řítí banda zombíků tak bych určitě nezalez dovnitř, nezavřel za sebou a nerozmasakroval je, no a pokud by to udělali všichni myslim si že by bylo ohodně míň walkerů....
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    NAVARA: No, voni maj dycky otevřený poklopy... nevim proč.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    treba minomety:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    no ale nelogicky... vzdyt moderni tanky jsou vzduchotesny, takze ani infekce skrze tekutiny/vzduch neni realna

    ostatne, obecne je mrte protipechotni techniky, ktera by zabrala i na zombies
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    FEMUR: Jak říká Sergei, ty tanky jsou hodně používaný jako pozadí scén kdy chtěj zdůraznit jak je to tam i přes vojáky strašně vymydlený.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ah so diky,takto nic.) budu doufat v dalsi sen:)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    FEMUR: to bylo v první sérii jak přijel do Atlanty, ale tam už byli prostě tuhý uvnitř a pak myslim že byl ještě tank posledním díle 1. série
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    SINHIRIELL:
    SERGEI:

    tankisti jsou jakej dil?:)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    FEMUR: me se o ni zda posledni dobou dost casto, tak snad to neni nejak znameni, jeste nemam surv kit dodelanej tak jak bych chtel :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mne se na dnesek zdalo, ze jsem se hrozne zlil ... oh wait, to nebyl sen!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    me se na dnesek zdaloo zombikalypse, branil jsem nas barak za prahou..:) docela husty, jetse ze mame celkem velkou branu, ale zadna sranda to nebyla.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SINHIRIELL: joooo, ani nevíš jak sem rád že mluvíš o tankistech :D já nad tím přemejšlim už taky dlouho a už sem to řikal i lidem a nikdo mě nebyl chopnej vysvětlit jak mužou bejt tuhý? dyť by je tam s tim tankem museli rozjezdit a rozstřílet....pokud jim teda nedošlo palivo :D
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    ADMIX:
    ISCARIOT: Tak jak o tom pořád lidi mluvěj, tak jsem se na to taky podíval. Jsem v půlce druhé serie a jsem si jist že bych s těmahla lidma nechtěl ani do Disneylandu, natož bojoval o přežití.

    A co mi tam uniká je, jak kurva ty zombie zabíjej ty tankisty, tedy pokud všichni americký tankisti nejsou úplný idioti.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ISCARIOT: já sem hodně zklamanej, poslední díl sice ušel ale do ty doby uplně o hovnech :/
    BUCHVI
    BUCHVI --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    No, spis nic nez moc :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ISCARIOT: Naposled jsem videl tusim treti dil, tak to dneska zkusim :)
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    Jak jsem obracel oci v sloup z novy serie The walking dead, tak posledni dil me docela rozstipal, konecne poradna akce... co vy na to? http://4tv.cz/player?v=vb_9270ec355e11013e521ef1d8e2f5e0f0
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    tak jsem zvědavej na počet mínusů :-)
    [ KEMAL @ Nesmrtelnost ]
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    shawn of the dead?
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    KEMAL: land of the dead, to bude ono
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam