• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SINHIRIELL: ja zas myslim, ze to je pomerne realny,a ze podobne se bude drtiva vetsina beznejch lidi chovat


    GALENIUS: tak tanky maj kulomety, to samo o sobe uplne staci
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    Mě je osobně ta akce vlastně ukradená a pohled do duše přeživších je dobrý nápad. Bohužel, tady přežili lidi s mentalitou pětiletého dítěte, což malinko potlačuje to psychologické drama.The Walking Dead Hills 902 10.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Obavam se, ze zatim z tech dvou sezon by bylo tak 20 minut akce :(
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    NAVARA: consumer´s cut !
    pustíte se do toho někdo? měl bych docela zájem o výsledek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    chtelo by to sestrihat na "TWD, action edition" :)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: já myslim že se na tom podepsala změna scénáristů ;)
    AGNUSDEI
    AGNUSDEI --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: takhle koukám na všechny epizody Walking Dead, ale mám epizodu tak na 15 minut, abych taky vedel, kdo s kym je tehotnej a tak :)
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    PEPAZDEPA: posledni byla dobra za pouziti fast forward kdy jsem preskakoval pasaze, kde spolu blabolej dve osoby o svejch pocitech, pak mela epizoda vcetne uvodni znelky cca 8 minut a dalo se na to koukat:)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    SHARNY: S tou druhou sérií coby telenovele na ranči souhlasím. Ale "poslední" epizoda byla dobrá. Ovšem první série je první série. :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    The Walking Dead bohuzel stoji za hovno :(
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    GALENIUS: no jasne:)
    pripadne se da pouzit i programovantelny 40mm naboje do kanonu ktery umej vybuchovat nad hlavou
    od 5:00
    Bofors 40mm 3GP ammunition demonstration - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=t7WqCbIpbjk
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    jedina sympaticka postava z walking dead je podle me ten redneck s kusi
    jinak je to samej debil a blbecek, jen tam predvadej svy smutny ksichty a resej kraviny
    a je tam malo zombiku
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: To je něco podobnýho jako Cannister Shell u tanku v Battlefield 3, ne? (sakra dobrá věc)
    http://battlefield.wikia.com/wiki/Canister_Shell
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    S tankama a napamlmem/nějakym plynem, byla fajn scéna ve World War Z, kdy právě při poslechu zvuku letadel se aktér modlil, aby jejich tank byl opravdu vzduchotěsnej... Sakra, já tu knížku zbožňuju a postupem času zjišťuju, že Walking Dead mám jako takovou levnou náhražku právě za podobný knihy. (ten seriál je v druhý sérii strašná telenovela....)
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    GALENIUS: No, konec pěchoty to asi není, ale den to asi taky nevylepší.

    Navíc k těm nesrovnalostem v The Walking Dead, Atlanta v první sérii vypadá docela v pohodě, ale ve druhé sérii ukazují jak ji korpí napalmem na začátku toho celého průseru.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: Pochopil jsem zcela správně, že oni vytvořili pro tanky... kartáč? To jsem myslel, že u děl se to nepoužívá od počátku 19. století...
    No, pokud ano, je to konec pěchoty.
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    no kdyby poslali tanky nalozeny timhle strelivem, tak by to vyresili pomerne rychle:)
    Shotgun Tank Round - XM1028 120mm Canister Tank Cartridge - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Cgn1nhUEgo8
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ISCARIOT: to pak jo :D ale do ty doby bych se s tim tankem stihnul aspoň někam odpakovat a nečekat ve městě plným walkerů ;)
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    SERGEI: a az ti dojde palivo, tak si tam udelas ze slipu ohnicek...
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SINHIRIELL: což je hodně nelogický...když se zamyslíme tak tankysti vyjedou až po propuknutí epidemie což znamená že nejsou nakaženi, takže se nakazí až po kousnutí atd.....tudíž pokud bych já seděl v tanku jako velitel, řidič nebo další a seděl sem s hlavou ven z poklopu a viděl jak se na mě řítí banda zombíků tak bych určitě nezalez dovnitř, nezavřel za sebou a nerozmasakroval je, no a pokud by to udělali všichni myslim si že by bylo ohodně míň walkerů....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam