• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    a navic! proc si neudelaji nejakou schovku, trzor nebo neco podobnyho na veci, ktery nutne potrebujou a nechteji si ho nechat ukrast... pak jim tam prijde tlupa do baraku a sebere na co prijde. SIce technicky jsou na tom hodne dobre, ale do hajzlu, myslet jim moc nejde
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    SERGEI: podle me se malo staraji o to co budou jist... tohle bych resil jako uplne prvni vec. Luk, sipy, ostepy a poradnej hunt. V 5 prolizt brehy a urcite nejakyho aligatora najdou..
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    GALENIUS: to zabezpečení je pravda...ale asi je spíš teď trápí to jídlo....jak píšeš ten chlap jenom klacek a potom tam na ně vyběhli maníci s elektrickejma obuškama :D tam je prostě na hovno pořád ten faktor že vědí že je nenechaj umřít...kdyby jim to hrozilo chovali by se zase uplně jinak ;)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SERGEI: Já jsem z toho poněkud rozpolcenej. Na jednu stranu se chovají výborně, na druhou stranu totálně s**** na obranu a zabezpečení. Na to, že už je jednou vykradli...
    Co jsem včera koukal na ukázky, vyrazili na rabování ve třech - 2 ženské a jeden chlap, kterej měl pouze nějakej klacek.
    No, snad si to po pár nabouráních uvědomí. Je to test, nehrozí jim, že skončí ve škarpě.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SERGEI: že by se začalo něco dít?
    The Walking Dead Season 2 Episode 9 Triggerfinger Trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ADyk1G6UJ28
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    GALENIUS: já sem v celku spokojenej ;) aspoň tam dělaj něco zajímavýho :) ale nebyl jsem moc spokojene s nový dílem Walking Dead :/
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Tak, vážení, jak po pár dílech soudíte náš Experiment Kolonie?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    umelou pistoli prej....zname, zname..

    Policie honila ozbrojence, vyklubal se z něj bojovník se zombie – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/258769-policie-honila-ozbrojence-vyklubal-se-z-nej-bojovnik-se-zombie.html?ref=ostatni-clanky
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    nadhera, ale hadam, ze se v Ikei treba po nazvem Breina Bludsta, nebude dat sehnat..

    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    KEMAL: škoda:
    Podle jeho přání se bude konat kremace, řekla novinářům Heidi Hinzmanová. "Vždycky si dělal legraci, že kdyby byl pohřbený, tak se vrátí," dodala.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    R.I.P.
    Zemřel Bill Hinzman, „zombie číslo jedna“ z Noci oživlých mrtvol - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/zemrel-bill-hinzman-zombie-cislo-jedna-z-noci-ozivlych-mrtvol-p6g-/filmvideo.aspx?c=A120207_095200_filmvideo_ob
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Polští dozorci se vžili do rolí vězňů a při cvičení se porvali - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/polsti-dozorci-cvicili-zasah-pri-vzpoure-ve-vezeni-poprali-se-pritom-1kd-/zahranicni.aspx?c=A120208_091233_zahranicni_ipl

    made my day :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Zrovna dneska psali, ze se v polske veznici pri cviceni ohledne zvladnuti rebelie, bachari vzili do svych roli tak rychle, ze proti sobe pouzili slznej plyn a pak se pustili do rvacky, protoze skupina policistu, kteri hrali vezne, byla moc drza a rychle se vzila do role :)
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    By me zajimalo, co tyhle lidi podepisujou za smlouvu... Kdyz se tam rubali s tema recidivistama, tak se ani nemlatili do ksichtu, na druhou stranu zeleznou tyci pres zada, to se zase v tv nevidi...
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    GALENIUS: Dokud se soutěžící nebudou nuceni uchýlit ke kanibalismu, tak to bude vždycky nuda.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ISCARIOT: Koukal jsem na první díl, co dávali minulý týden ve středu. Včerejší jsem si natáčel a zhlídnu dneska.
    Zatím... nevím. Nemají odvahu to dotáhnout do skutečného stavu.
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    Koukal uz nekdo na ten Experiment: Kolonie?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam