• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    JIKE
    JIKE --- ---
    rozebíraly se tu možné pravděpodobnosti jak této apokalypse dojde? jak se lidi změní na zombie (nemyslím některé politiky )
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    já to říkal že to přijde! :)))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Z dnesni demonstrace - ale myslim ze tam maji chybu

    JUDAS
    JUDAS --- ---
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    NAGASAWA: zombal podle fotky na belocha rozhodne nevypada
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SHIGORBIRDMAN: cernoch je policajt
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    McArthur High School HazMat Situation: Students, Teachers Decontaminated After Breaking Out In Rash (VIDEO)
    http://www.huffingtonpost.com/2012/05/16/mcarthur-high-school-contamination_n_1521764.html

    nak to miami jede :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    s ohledem na to, ze zombice byla cernoch, se divim, ze jeste nerve nejaky bojovnik za prava mensin a nerve, jak chudaka drzy beloch drzel a trel se mu o hruzou vydesene zuby oblicejem....
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    takhle to vypadalo.

    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    no nevim jak vy ale já už mám jasno - jdu podminovat nejbližší domovy důchodců!
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    hlavne ten druhej chlap nechcip..to znamena ze kdyz do par hodin taky nekoho pokouse tak je to jasny .)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    jsem pozitivne naladen jako uz dlouho ne :) svedek popisujici jak chlapovi z huby visel kus masa a jen na policajta vrcel a nechal do sebe nasazet pul zasobniku.... to zni nadejne!
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    jestli to byl zombík tak to se pozná asi jen podle toho co se stane s tím v nemocnici :D
    BUCHVI:
    EDEN:
    AMAROK:
    BUCHVI
    BUCHVI --- ---
    "...The officer...approached and saw that the naked man was actually chewing the other man's head, according to witnesses. The officer ordered the naked man to back away, and when he continued the assault, the officer shot him.
    The attacker continued to eat the man, despite being shot, forcing the officer to continue firing. Witnesses said they heard at least a half dozen shots...."

    http://www.huffingtonpost.com/2012/05/26/naked-man-eating-victims-face-killed-miami_n_1548359.html?ref=fb&src=sp&comm_ref=false
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam