• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    HAVANA: Not my problem.. :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    HABEAL: prdel bude az mu dojdou ty tri konzervy ktery se mu do toho karavanu vejdou...
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Eotech XPS2-Z Zombie Stopper - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ocOYT_bWP2Y
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    Je dobré být připraven na invazi zombie | On War | On Peace
    http://www.onwar.eu/2012/06/26/je-dobre-byt-pripraven-na-invazi-zombie/
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SERGEI: Hezky. Až asfalt lítá 8-)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    WOJTYLA: by mě zajímalo jak to zatáčí na asfaltu? :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ADMIX: protos neslyšel telefon přes tu palbu, volal sem ti že potřebuju pokrejt jihozípadní stranu v Nemíži - no nakonec sme se ubránili...přijel kámoš...

    FEMUR
    FEMUR --- ---
    upozornuju furt ze slo o sen:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ADMIX: not in this case:) ja ve vrtulniku, zapalny strely dole barak oplocenej a hordy zombiku uvnitr perimetru, tudiz chodici narozeninovy svicky:) zapalis navic par a ty zazehnou ostatni:)

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: DO NOT USE FIRE!
    The only thing worse than a horde of zombies trying to eat your brain is a horde of zombies trying to eat your brain WHILE ON FIRE.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ADMIX: fakt skvely. jsme si to tady precetl a zdalo se mi taky o zombikach a ne malo.. obsadil jsem nejaky baraky a nebylo to vubec pekny... nejen zombici ale i lidsky svine co se pak promenily v zombie svine! musel jsem je pak upalit z helikoptery.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: však bys ještě brečel, až by ti došlo, že skončilo období steaků v pastýřce...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ADMIX: měl jsi zavolat, bych tam doběhnul s nějakym ColdSteelem :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JUDAS: Pokud to bude probihat tak jak se mi zdalo pri ty bource par dni zpatky, tak ne :D

    To byl super vecer, sel jsem spat utahanej, takze jsem koukal z postele, jak se blejska, a najednou - zombici! Tak si rikam "super!" beru flintu z trezoru, odrazim prvni vlnu a volam kamosovi, ze uz je to konecne tady, a kde si dame sraz. Celou noc jsme kosili zombiky na trase Opatov - Florenc, a pak jsem se rano probudil :(
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HAVANA: ale dostanes se ke svy jachte odsud driv nez zpanikareny recky narod? Hmmm? :D
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jak nad tim premejslim, tak vubec idea nejaky jachty/lodi je zajimava...zombici se tam na tebe nedostanou a pritom ses dostatecne mobilni, aby si se moh presouvat za surovinama
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    JIKE: kdyz nebudes debil a zaparkujes to nekde u chorvatska/recka/italie tak o to strach mit nemusis...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HAVANA: co tsunami?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    tohle vypada jako docela fajn bejvak pro pripad zombie apokalypsy...bohuzel nemame more, ve vltave by to jezdit asi nemohlo a stoji to 150 milionu dolaru...

    THE SOLAR FLOATING RESORT PART 1 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=QE0hqZHKMX8&feature=player_embedded#!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam