• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    FEMUR: Pokud mas dost penez, tak to problem asi nebude u zadne z vyjmenovanych polozek... ;-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hm premyslim kde to vsechno nakoupim:))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    jeste jsem zapomel na baleni chemickych svetel a rucnich flares.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ehm jdu na nakup:)

    nejaky doplneni od ostatnich?:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    FEMUR: Podle dvou mesicu praxe v DayZ se nejvic osvedcila kombinace:

    M4A1 CCO s tlumicem, sniperka - nejlepe calibr 50, Glock s integrovanou svitilnou, dostatek munice, bryle pro nocni videni, dalkomer, morphin, prasky proti bolesti, alespon troje bandaze, transfuzni balicek, chemicky ohrivac a lahve na vodu.

    Batohy COYOTE a ALICE.

    Absolutni zaklad je baterka, nuz, mapa, sekera, sirky, zakladni naradi, kompas, hodinky - nejlepe nasvicene triciem a polni lopatka.


    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ja vim google, ale vic verim zdejsimu osazenstvu, survival kit nejakej doporucenej?

    myslim tim seznam must have ja vzdycky na neco totiz zapomenu nebo duplikuju:(


    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    GALENIUS: jo videl jsem par epizod a je to celkem pekne pojaty, ale tyka se to v podstate casovyho horizontu v rozmezi desitek a stovek let. Moc se mi libila postupne se rozpadajici socha jezise v Rio de Janeiru, kdy se jeji trosky vylily skrze favely. Podle studie by se zombie apokalypsa odehrala v rozmezi dnu az tydnu, kdy by bylo problem spis s potravinami podlehajicimi hnilobe a vodou - nejvetsi problem by byli ovsem samotni prezivsi.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Včera jsem se bavil s kamarádem a zmínil dokument, který by mohl být zajímavý i pro tuto diskusi:

    Planeta Země po vymření lidstva
    Dokument vychází při předvídání budoucnosti z odborné znalosti a chápání historie. Odborníci na inženýrství, botaniku, ekologii, biologii, klimatologii a archeologii vytvářejí obraz toho, jak bude Země vypadat v průběhu dní, týdnů, měsíců, let a milénií poté, co zmizí lidé. Uvidíme, co se stane s okolním prostředím. Jaké druhy rostlin přežijí? Budou moře oplývat rybami? Která zvířata přežijí? Co se stane s elektrárnami? Změní se v časované bomby, až se zastaví? Otráví zemi navěky? Vrátí se někdy lidé? Zahájí tento koloběh opět člověk odhalováním našich rozvalin a snahou představit si, jak život vypadal v naší době?
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    já si myslim, že bysme měli vlítnout do toho plzeňskýho globusu a zabarikádovat se tam dřív než bude pozdě
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ANTICLOVEK: jo jo, takhle to zacina snad v kazdym filmu, nejdriv takovy maly zpravy z ruznejch koutu sveta kterejch si nikdo nevsima a nevenuje jim pozornost a pak to prijde a vsichni sou v prd... :) este ze ja sem pripravenej, sice sem se prestehoval tzn. musim prekopat svuj unikovej plan ale rekl bych ze este minimalne par tejdnu na to mam :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    hadam ze si dal kybl - na morave se tak rika inhalaci ganjy, za pomoci vodniho podtlaku.

    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ANTICLOVEK: začínám z toho bejt nějakej nervózní ... jestli se mě někdo pokusí kousnot, tak mu useknu hlavu
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ANTICLOVEK: Pořád lepší, než kdyby zemřel chvilku předtím, to už bych se začal strachovat.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    Agresivní muž pokousal policistu, chvíli nato zemřel – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/krimi/273537-agresivni-muz-pokousal-policistu-chvili-nato-zemrel.html
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: Proud to be... ;-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANARCHY: Grammar nazi!
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    :D no jo tak promin no jsem se spletl :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    PIKAPRD: Aha, tak to jsi to napsal spatne - to slovo je "stealth" (nenapadnost, tajnost) a ne "steal" (ukradnout).
    A clovek ani nemuze byt "ve stealthu" ale maximalne tak "ve stealth modu"
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    jako ze nejde vidět :D a na tom hamburgru něco bude..... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam