• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SHIGORBIRDMAN: byl jsem venku v ulicich a myslel jsem ze uz zombie apokalypsa vypukla. Tolik klaticich se a totalne vylitejch postav jsem uz dlouho nevidel :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    tak mame misto zombie apokalypsy prohibici. Also gut.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    tahle hra vypadá celkem zajímavě, uvidíme
    Zombie Days - A free MMO survival horror game set after the Zombie Apocalypse
    http://www.zombiedays.com
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    STRIGA: kdyz to prezenes, nebo nepockas, bude ti spatne, to same plati pro chlorove tabletky a roztoky a kde si cosi dalsiho, co se da na chemicke cisteni vody pouzit :). Ono je to spis "cisteni" :)

    rusky pristup michat vsechno s vodkou je prece jen zabavnejsi
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Savo? Mě se to nějak nezdá, ale je fakt, že když jsem žila v Ostravě, tak jsem pila tak všechno..Budu doufat v imunitu :D

    (ale jestli mi při zombie apokalypse po Tvé savodě bude zle, najdu si Tě :p)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    NAVARA: protoze to chutna hnusne, kdyz to nenechas aspon pul hodiny odvetrat, teda ono to chutna hnusne i potom, ale....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHIGORBIRDMAN: proc docela dlouho? na savu je napsanej navod, jak s nim cistit vodu :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    STRIGA: ten roztok muze byt klidne normalni savo, jen musis pockat docela dlouho, nez to vyvetra :) neni problem to sehnat, jako nouzovka kdyz je fakt zle se to hodi, i kdyz teda voda pak vetsinou nic moc....

    BIGEM
    BIGEM --- ---
    STRIGA: ten roztok funguje uplne stejne jako ty tablety, jen tablety maj delsi trvanlivost oproti roztoku ale zase jednou lahvickou roztoku vycistis 80litru vody (jestli si spravne pamatuju) a jednou tabletou vycistis 1l vody... jinak treba tady nebo tady
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    BIGEM: Kde se dají ty tablety sehnat? Já ještě slyšela o nějakém roztoku, který se musí nakapat do vody a chvíli počkat, než se stane pitelnou..,
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    věděli ste, že buni problém se zombie už dávno vyřešil?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jestli se vam to libi, hlasujte pro Project Zomboid na Steamu v Green Light
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Surviving Project Zomboid RC2.5 - City Of The Damned - Part 1 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=-fHYoTURrAU&feature=youtu.be

    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VASAX: ale hovno rockstaru nebo ubisoftu. kterykoli trochu schopnejsi tym, i indie, by to dokazal udelat lip. Cela ta hra je spis jedna velka antireklama z technickeho, grafickeho i designoveho hlediska. Potencialne pouzitelny napad, ale to je vsechno, vic bych se asi bavil u cteni designoveho dokumentu :/
    Je to skoda, papirove to bylo nejbliz idealu,ktery bych chtel.

    Me se treba hodne libi Last Stand, ten nejnovejsi, facebookovy, bohuzel jak je to free to fuck onlinovka, kde behem par dni muzes uz akorat napadat jine survivory, tak to rychle omrzelo :/
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Asi tak nějak...
    Říkal jsem si - "Ty vole, kdyby to dali do rukou Rockstaru nebo alespoň Ubisoftu (hlavnímu developerovi), když už nic..."
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    je mi fakt lito, ze posledni last stand je onlinovka na facebooku :/
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VASAX: jo, bylo, byl v tom videt teoreticky potencial... jenze se to vydalo jako full, majitel firmy kvicel a nadaval sproste kazdemu, kdo si zkusil stezovat... fakt ne, bohuzel. Koncept by mi vyhovoval, ale provedeni nebylo ani na urovni "hratelne" alfy.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Fort Zombie V1.07 (Latest) (SandBox Zombie Game, Unrestricted) (download torrent) - TPB
    http://thepiratebay.se/torrent/5858074/Fort_Zombie_V1.07_%28Latest%29_%28SandBox_Zombie_Game__Unrestricted%29
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Jestli je to ono tak to musím obhájit, že to bylo zajímavý i v akci, ale jen jako pre-developement demo :), aneb dejte nám prachy a my vám uděláme něco na těchhle principech :).
    Pamatuji si kolik to mělo, protože to jsem ještě zajímavý vykopávky zálohoval, a tady jsem přemýšlel a) jak to nakombinovat abych zaplnil DVD b) jestli vůbec to tam dávat :). Jinak si to nedokážu vysvětlit :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    To byl ten Fort Zombie nebo jak se to jmenovalo.... naprosto nehratelny, neuveritelne pomaly, nefunkcni, zajimavy to bylo jen na papire.
    Mimochodem, fascinuje mne, ze si Vasax pamatuje kolik mela instalacka mega, ale ne jak se to jmenovalo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam