• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    WOJTYLA: Základní taktika - až na něj bude někdo mířit kosou a zeptá se na heslo, řekne "nyxák". A majzne až poté, co se kosa skloní 8-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VLAKODLAK: mno, moje rada zní až na tebe bude někdo mířit kosou a zeptá se na heslo - radeji bych řekl "nyxák" než abych se ho pokoušel něčim praštit...ale samozřejmě volba je na tobě...:-)))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ADMIX: taky nemáš nijak moc vybavení:-)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ADMIX: tak kam, že tě mám přijít vzít po hlavě?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GALENIUS: Jo? To je divny, ja na praze 6 nejsem ... zahada!
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    WOJTYLA: Takže pro pražáky platí, že nejvíc vybavení je v Praze 6 8-)))
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    WOJTYLA: takže prvního nyxáka co potkám majznu něčim po palici a oberu ho, protože už vim, že je narozdíl odemě připravenej :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VLAKODLAK: Taky jsem praha 6. Takze heslo je "nyxák" Jinak obchodaky obecne nejni dobra volba.
    DOG
    DOG --- ---
    VLAKODLAK: V kasárnách zbraně nejsou. Možná najdeš jednu ožvejkanou 82ku a dva zásobníky u dozorčího, jinak nic.
    VASAX
    VASAX --- ---
    GALENIUS: Já myslím že jo. Přinejmenším dokud nebude pozdě. Přeci jen v praze je co rabovat....
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    neví někdo jak jsou na tom ruzyňský kasárny s výbavou? já jenom že je to nejblížší místo mého bydliště, kam bych se dyžtak zoufale snažil doběhnout se vybavit kdyby náhodou něco :D pak už jenom zabarikádovat vchody do šestky včetně příjezdovejch cest pro střešní parkoviště ze kterýho by se stala velká střelnice :)
    KAPRIK
    KAPRIK --- ---
    STRIGA: No vcera pri katastrofickem filmu kdy vyhynulo cele lidstvo se od televize ozvalo: " by me zajimalo na co ti vsechny ty tvoje kramy budou kdyz to skonci takle" :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GALENIUS: tak jenom tam kde sem ted mam zradlo a piti, dostatek zbrani a munice, neni to dostupny z ulice - a tak po tydnu uz nejvetsi aktivita ustane a bude se dat pohybovat :o
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    VASAX: Spíš jsem to myslel jinak. Místo srazu poté.
    Pochybuju že by Pražáci zůstávali v Praze. 8-)))

    WOJTYLA, FEMUR: OK, budu řešit jiné cíle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STRIGA: maly hrnec, velky hrnec, neco na kuraz,...? :)
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Máte nějaké survival kity doma? Já už to své začala dávat dohromady. Jako vážně. Můj milý má ze mě srandu :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    GALENIUS: Praha, místo srazu? to je jako by sis dal ve Walking dead sraz v Atlantě :)))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GALENIUS: mno ti kdo mějí vědět kde to je už top vědí...sorry kámo:-D
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAVARA: pravda beru zpet, koho tu budu chtit pozvu postou ! :-p
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GALENIUS: anebo se z toho stane Atlanta, pac si to tady kazdej precte :p
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    FEMUR: Adresa. GPS atd. Běhat po zamořený republice a hledat něco dle popisu... 8-)))

    WOJTYLA: Viz. Femur.

    NAVARA: Pak může být pozdě. 8-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam