• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VLAKODLAK: no ovladani bude jen nahore, takze jestli tam budou zombies mackat tlacitka, tak se uz tak neco fatalne pokazilo :) btw. dalsi vytah bude na druhe strane, nemuze tam byt jen jedna pristupova cesta :o
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    NAVARA: výtah je dle mě chyba, i zombie dokáže zavadit o tlačítko, navíc nikdo nevíme, jak chytrý budou :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARNY: Já si nedávno zkusil fotografickou variantu "udělám ještě krůček dozadu a bude to akoráááááááá....", a nic moc příjemný teda, a v tomhle měřítku mohu po srovnání konstatovat, že by to jednomu docela zkazilo den...
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SHARNY: spíš do hordy nemrtvích :D
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    NAVARA: Já bych určitě šel v noci na wc a najednou bych šlápnul do prázdna ^^
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    taky jsem si představil ten magický stroj kterému se říká vrtulník :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HABEAL: nevim jak ty, v mych predstavach mam vrtulnik a dostatek materialu a otroku na vystaveni nakladniho vytahu (mimo jine :)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    NAVARA: rekneme že ani, ale stejne pochybuji že tam vylezeme, odhaduju že jsou to tak 8cky... já lezu tak 4-5 :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HABEAL: zombici prave nebudou mit jak... a na te prostredni plosine muzes udelat karantena-zonu :)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    NAVARA: kdo se vyškrábe dřív nahoru, zombíci nebo mi? :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAVARA: ideální .)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Venezuela :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    DBEAT2HELL
    DBEAT2HELL --- ---
    Do zombies poop?
    Do Zombies Poop? An Investigation - Hollywood Prospectus Blog - Grantland
    http://www.grantland.com/blog/hollywood-prospectus/post/_/id/46154/do-zombies-poop-an-investigation
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ABSURD: zajímavý jak si plno lidí myslí že když jsou někde zbraně ta že je stačí vzít do ruky a všechno je vyřešeno..:-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ABSURD: Takže teď jen cihly a začít převentivně stavět zeď.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    My už to máme celkem jasně naplánovaný. Máme lehce opevnitelnej statek s veškerym zvířectvem a k tomu je strejc (kterej tam žije) myslivec a magor do zbraní - arzenál zajištěn...
    ARCADA
    ARCADA --- ---
    Tak už je známo že město, kus za městem a opuštěná farma jsou dočasná útočiště :-) že by ta věznice? aneb čekání už od jara bude brzo u konce...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    i like your gaychat
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    WOJTYLA: teplej nyx pod bicem mageaka zil....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam