• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Ale já se nebavím se o účinném dostřelu.
    Co jsem četl lovecký amícký fóra, tak většinou efektivně loví v rámci 25-35 yardů.
    Efektivní vzdálenost na určitý úkon a účinný dostřel se imo málokdy podobají.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VASAX: na druhou stranu jsou kompozitovy kuse, ktery maji diky kladkovymu systemu ucinnej dostrel 600-800 metru naprosto v klidu.
    VASAX
    VASAX --- ---
    "Either with open sites or armed with a scope, a crossbow can certainly be deadly under 50 yards and, much the same as a compound or even a traditional bow, in the hands of someone who knows how to use one, a crossbow can be effective at greater distances as well. "
    (trocha loveckých zkušeností z netu s moderní kuší)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Vrátím se k příručce - To si Brooks fakt myslí, že trefí kuší zombíka na 400 m do halvy?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nekde tam urcite jsou!

    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARNY: Já to myslel že si spíš děláš plané naděje, lidstvo to bude mít tak či tak zpečetěný :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    VASAX: Co si budem povídat, s touhle partou bych jí tam zrovna já asi moc nezajímal... :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARNY: Nemaž si med kolem huby :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    A ještě tam chybí nějaká kočka na to obnovení civilizace. Pak je to kompletní.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já bych si tam dal arlnolda jako průzkumníka.
    "I'll be back." :)
    A jako maskota bych si vzal Raye Mearse. Když už nic tak by na mě štěkotem nepřivolal hordu zombií za to, že jsem snědl poslední housku se salámem...
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    FEMUR: kulhavka jako medic?
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    FEMUR: Když tak koukám na zbytek týmu tak bych u Biebra smazal to ,,první" :))
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STENNY: Cive to musim mit:-))
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Budou střílet z kulometu a používat taktické postupy speciálních jednotek :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VASAX: pro film je to holt nepouzitelny. Sourajici se zombici s naprazenyma rukama uz nejsou v mode. hadam ze priste nebudou jenom utikat, ale rovnou poradat kombinovanej trojboj a recitovat u toho Prousta.
    VASAX
    VASAX --- ---
    KEMAL: Taky jsem si říkal :)
    NAGASAWA: Právě by mě překvapilo, kdyby uměli, když v příručce prosazuje že se jen a pouze šourají...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VASAX: jinak v knize behat neumi a snimek si pujcuje akorat prostredi, jako je Izrael, Londyn, Budapest atd.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    VASAX: USA premiéra: 21.12.2012
    hezký marketingový tah :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam