• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Jinak dobrá místa na apokalypsu v Praze jsou taky památník vojenství na Žižkově, strahovský stadion, rádio svobodná Evropa a samozřejmě ostrovy (Střelecký, Štvanice). Pro méně početnou skupinku pak různá dobře opevněná velvyslanectví (Ruské, Izraelské), nebo staré vodárenské věže.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VASAX: nejde o boj o uzemi,ale o zdroje. jidla,leku,zbrani apod bude cim dal tim min, takze ten, kdo bude mit na starost vetsi mnozstvi lidi, bude muset expandovat, aby je v nalezity mire zajistil

    jinak ty s nejvetsim manetkem pritahuji spis prvni utocniky, bylo to dobre popsany v tom dokumentu z oblecenyho mesta za valky v jugoslavii

    MORTWYRTHA: unava,moralka apod s tim nema co delat - instinkt preziti jim bude velet dobyvat ze zdroju co se da. kdyz budes mit na starost statek s 20ti lidma, budes mit jidlo na 3 mesice presne do jara, a prijde ti pred branu dalsich 20 hladovjech, at se snima rozdelis tak jiny reseni nez konflikt neni - ty jim nemuzes nic dat, oni zas nemuzou odejit
    VASAX
    VASAX --- ---
    ADMIX: Souhlasím. Anomie je svině, v lidech se toho hodně probudí, obzvlášť pokud jim jde o základní potřeby, pak žádné prostředky nejsou málo svaté na to, aby neposvětili účel :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    MORTWYRTHA: Tady ty genderový vědy mi přijdou jako totální feministický oportunismus. Obzvlášť v kontextu toho, že žijeme v kapitalismu. Kdybychom tady měli socáče, v rámci sociální rovnosti, OK, ale v kontextu trhu a kapitalismu mi to přijde jako fildařský honění vody z ESF a umělá zaměstnanost...
    By mě zajímalo, kam půjdou tyhle gender studies při zombie apokalypse :).
    A propo, měli bychom to tu nechat nemrtvým převzít, ti jsou genderově spravedliví.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Prave naopak, ty pravy konflikty by nastaly az po apokalypse - lidstvo uz je takovy :)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    CYBERKOTLIK: hele já myslim, že než by to opadlo se zombiekama, bylo by lidí tak málo a když, tak tak unavenejch zabíjením a strachem, že by žádnou další válku, minimálně po xy let, nevyhledávali... je otázkou, kolika lidem by hráblo nebo kolik by přežilo ryzejch sráčů - tak u nich se to předpokládat dá, bezvládí, nezbtrestnost apod.


    VASAX: nemam náladu na genderový rejpání
    VASAX
    VASAX --- ---
    CYBERKOTLIK: Si nemyslím, na to už jsem poměrně pokročilí, objevivší subjekty s nejvyšší mocí/užitečným majetkem široko daleko by přitahovali své dobrovolné, posléze ne už tak moc, poddané. Ale jestli pro tebe feudalismus představuje dvě a více skupin rubajících se o území, tak to můžeme čerpat mnohem hlouběji proti proudu času...
    VASAX
    VASAX --- ---
    MORTWYRTHA: Jaktože ne? U nás jsou teĎ tramvaje plný reklam za rovnoprávnost :)... Když jsou ženy ve všech ohledech srovnatelné s muži, proč ne...
    NAVARA: Ve všech mých fiktivních příbězích to dopadne městskými státy, feudalismem či nějakou variantou (šogunát, příp. císařství).
    Při globální katastrofě, první co v mžiku zanikne, bude kapitalismus :). S rozpadem informačních systémů, paktů, konzistence a trhu a jiných křehkých vztahů zmizí biliony ojro v křemíkovém nebi rychleji než stabilita naší vlády :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    NAVARA: no nejdriv gangy a klanova spolecnost, ono pokud by byl velmi silnej vnejsi nepritel v podobe zombies, tak by to lidem nedovolilo prejit k feudalismu, jelikoz by silu k valceni mezi sebou hodne odcerpavalo valceni se zombikem. teprve po vyznamenjsi redukci vnejsiho nepritele by se mohlo zacit resit, kdo je v ktery oblasti nejvetsi sef:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CYBERKOTLIK: predpokladam zeby se obnovil feudalismus se vsim vsudy :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MORTWYRTHA: historie nas uci ze nejde:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdyby lidi měli lepší genom a tím lepší mozek na vyšší úrovni, nemuseli by mít velení. stačila by hromadná telepatie. nebo by stačilo se přemorfovat na mravence a bylo by to to.

    + ZOMBIE ANT

    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    CYBERKOTLIK: neni vhodný aby "velela" žena, aspoň ne sama... a ani po tom netoužim... nemyslim, že by se lidi museli pomlátit mezi sebou... myslim, že jde dojít k normální pospolitosti
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MORTWYRTHA: a tem lidem by velel kdo, ty? vetsinou jak je vic lidi pohromade tak se pohadaj a pomlatej mezi sebou:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SERGEI: Tenhle plakát s tou rukou mám na dveřích z pokoje ven :)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    JOSE_MAT: ježiš to by bylo krásně na světě :)... po
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    JOSE_MAT: já myslim, že několik staletí bude místa dost pro každýho :)))... krom toho po tomhle budou lidi rádi, že jsou rádi a že si vůbec dokážou sami zaopatřit jídlo...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MORTWYRTHA: a pak začne teprve ta zábava ... obnova civilizace ... ale protože přežijou jen ti nejsilnější, tak to bude docela problém ... žádnej alfa samec se nebude chtít dělit o moc, tak to vidim na něco jako rodinný klany :)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    selskym rozumem si myslim, že by zombieci stejně moc dlouho nevydrželi... byla by to taková vlna, ale časem by se rozložili, rozpadli... dávám jim rok max... taky si myslim, že budou slabí a pomalí ... takže kdo vydrží, vyhraje.. :)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    taky bych se snažila sehnat nějaký ""neprokousnutelný" hadry (alá co mají potápěči ke žralokům :))) ) pro případ, že bych musela ven z úkrytu/opevnění/čehokoliv pro zásoby... zbraně jsou samozřejmostí, ale člověk neví, co ho kde překvapí... nicméně já bych jela někam na samotu na statek, ten si pořádně opevnila, udělal ochranný opatření, nabrala nějaký lidi, zásoby a čekala, co bude... na ty odlehlý končiny se to dostane nejpozději

    co říkáte na přenos na zvířata?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam