• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    ADMIX: tak to seš nejen náročnej, ale i paranoidní :))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MORTWYRTHA: Kdyz mi tohle nekdo rekne, beru to jako osobni inzultaci! :)))
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    ADMIX: nebuď tak náročnej :)... nikdo neni dokonalej
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZOMBIES| Bow and Arrow Decapitation | "ZOMBIE VIDEO" - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=JDODyGxZrns&feature=related
    VASAX
    VASAX --- ---
    ADMIX: No v rámci první a druhé série to k tomu spělo, jen teď se to nějak zabrzdilo :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VASAX: Jak rekl klasik Naga, zensky a deti nemaj v apokalypse co delat :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    ADMIX: s tím děckem je to komplikovanější, ale byla zbouchnutá až po akpokalypse
    ADMIX: Proč? Mě to dávalo smysl, je to kráva a coura, nemám ji rád, ale v rámci scénáře to bylo ok...
    Dragone, není Admix tvoje druhý ID tady na nyxu? :)))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: stupidni :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: za behu a to mozna je dokonce i vedlejsiho hrdiny, s kterym zahnula hlavnimu hrdinovi, byt teda zmineny vedlejsi hrdina uz byl dezombifikovan :o
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VASAX: Nemuzu mluvit o serii, nedokoukal jsem ani prvni dil ...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MORTWYRTHA: O tom pochybuju, nejde az tak o pribeh jako o ty jednotlivy sceny, prehravac jsem zavrel pote, co ucastnikum boje se zombiky ve full body armor trvalo asi pet minut, nez zjistili, ze tyci neprustrelnou helmu fakt neprorazi, a zjistili, ze zombik ma treba i krk. Samozrejme to zjistila zenska, protoze tri chlapi, co zabili 50 zombiku za posledni dve minuty, se asi moc upnuli na headshoty.

    BTW vy co to sledujete, ta buchta byla tehotna uz pred zacatkem apokalypsy, a nebo si proste rekli, ze kdyz uz tak cestujou, ze by si mohli udelat dite? :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    ADMIX: Jestli ti přijde WD 3 série stupidní, tak to jsi musel brooksovu příručku po pár řádcích nadhodit a odpálit baseballovou pálkou daleko do neznáma :)))))
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    ADMIX: třeba to ještě nějak vygraduje...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tak jsem dal sanci walking dead 3x01, a to je tak stupidni, ze obdivuju ty herce, ze v tom vubec vydrzi hrat. Ani jsem to nedokoukal ... to se dneska netoci zadnej dobrej zombie serial/film? :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAGASAWA: kurva a ja jediny widle, ktery mam pobliz, jsou firemni win7 na notasu :( potrebuju nutne 320GB disk za rozumnou cenu!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAGASAWA: Počkáme až to opravěj :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Dík
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VASAX: je to otazka restartu, cesky prostredi win ti zustane, nic se mi nerozesralo a jde jen o zmenu unicode pro fonty. Ve steam auditko je Lepikuv navod jak na to.
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: přepíná se to nějak jednoduše a nerozmrdá to nic?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kdo mate moznost, dejte si genialni Deadlight. Vcera vysel pro PC. Sice ho provazi problem s padanim, kterej lze vyresit prepnutim regionu window pro US

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    http://www.novinky.cz/koktejl/282780-ital-si-poridil-do-sve-zahrady-obrneny-transporter-z-ceska.html takovejch zastíracích manévrů s vlaječkama a řečma okolo, ale nás neoblbne, my víme, proč si to pořídil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam