• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    VASAX
    VASAX --- ---
    KEMAL: Tam jsem se taky dost pobavil, ostatně jako u většiny pasáží kde prezentuje nějaká reálná fakta.
    Ještě se to dá brát jako že i ty fakta jsou vlastně fikce :)

    Jinak každý den po přečtení pár stran jsem sem chtěl hodit nějakou odezvu, co mě konkrétně pohoršilo, ale nakonec jsem na to neměl sílu (nebo naopak překladatelské perličky). Nebo třeba Brooks a názor na to, že když vypukne zombie apokalypsa, tak ve většině opuštěných jaderných elektrárnách dojde k roztavení jádra :))))

    Dost mě "bavilo" používání příslovcu a přídavných jmen tam, kde nebyly vůbec potřeba, stejně jako zvláštní kombinace, např. "jeden kalendářní den" (WTF?). a tak :D

    Jo a když jsi načal ty zbraně: třeba neužitečnost granátů a kulometů, protože je nezabijeme do hlavy... a přitom pak o něco dále podává příběhy o tom jak zombíky rozmasakrovali a spálili.

    V armádě se granáty a kulomety taky nepoužívaji primárně k zastavení nepřítele čistým smrtícím zásahem.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    VASAX: no nevím, tu Brooksovu příručku jsem jenom zběžně prolítnul, ale třeba pasáž o totální neužitečnosti útočné pušky M16A1 mne vysloveně pobavila :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak už finišuji Příručku a musím říct že bych se z Brookse zeblil. A z překladatele taky.
    Doufám že na světě není nikdo, kdo by ji bral jako faktickou přípravu na velmi teoretické až fiktivní ohrožení, aniž by nad každou věcí, co tam Brooks píše, kriticky uvažoval a byl připraven případně danou úvahu poslat do prdele jako blábol poblázněného paranoika.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    BLACK_ONYX: Chjo.... Only one man can save the world... the fuck?
    Chci toho opravdu tak moc, když si přeju film věrný jednomu z nejlepších zombie děl?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    World War Z - Trailer Preview (HD) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t3hYKPt0uJQ
    VASAX
    VASAX --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: Už se to řešilo že už to tak bude :)
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    CABANNOS: to vypada hodne spatne, tady si ocividne tvurci z knizky pujcili jen nazev
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    CABANNOS: Breďák je sladkej, i když se na něj valí vlna zombíků (doslova), cmuk!
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    První promo: Brad Pitt vs. armáda zombie | MovieZone.cz
    http://www.moviezone.cz/video/22415-prvni-promo-brad-pitt-vs-armada-zombie/
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    VLAKODLAK: "Zombie nepatří sem, vraťte je zpátky do světa televize." Olol. To je dobrá průprava pro zombie apokalypsu..očekávám kvalitní regulaci populace.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    hm, ale toho australana , co se prevlikl za zombika malem typek zastrelil...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VLAKODLAK: jinak Deadlight je idealni v noci a se sluchatkama. Pres den to nema ono potrebny kouzlo.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    FIONOR: zombie walky nepodcenovat. Taky by se mohlo stat, ze prijde zombie apokalypsa a mavl bys nad tim rukou s tim, ze maji ty masky letos obzvlast povedeny.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    http://www.novinky.cz/koktejl/282953-stovka-dokonalych-zombie-prosla-mestem-ucastnici-se-maskovali-pres-osm-hodin.html se budou divit až potkaj magora, nejlepe z nyxu, kterej má přecitlivělou spoušť a lehkej ukazovák :D

    btw deathlight jsem rozehrál někdy v 10 v noci, po pěti minutách vypnul, nejsem si jistej jestli na to budu mít i za dne :D
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    NAVARA: šílená KLA :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MORTWYRTHA: jsou blížeji než bys čekala ;)

    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    HABEAL: tvl!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    FEMUR: mimochodem strasna sracka:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WOJTYLA: vypada to sympaticky bizarne a zrejme to bude daleko lepsi, nez Cockneys vs Zombies. Ty jsem vypnul po pul hodine.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam