• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    KAPRIK
    KAPRIK --- ---
    DOG: CSLA sem mi teda zatim ohnout nepodarilo, zlomil sem dve BW, ruskou, svycarska je na houby tezka. Je pravda ze skladacka BW je fajn ze se da dat "na motyku" ale ten mechanismus se pri intenzivnejsim pouzivani casem zablokuje. Stejne jako prakticky vsechny skladaci lopatky.
    DOG
    DOG --- ---
    KAPRIK: To je rafinovaná provokace? :)
    ČSLA máme největší spotřebu při stavbě táborů, známej si na cvičení vozí skládaci BW, protože ČSLA se vohybá. Glock, americký, Bw, ruský i maďarský jsou daleko nad Čsla.
    KAPRIK
    KAPRIK --- ---
    CSLA, vsechno ostatni je smejd :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAVARA: Ta je legendární! Ale přijde mi spíše jako mytická než skutečná :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    NAGASAWA: ja mam lopatku Glock a stoji tak pulku co tahle a rekl bych ze je docela proverena...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KLA: a co teprve ta čínská :o
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KLA: s tim se neda nesouhlasit
    KLA
    KLA --- ---
    NAGASAWA: zbytečně drahý. Ruská vojenská skládací je uplně v cajku
    VASAX
    VASAX --- ---
    SALVATOR: Jako já se tomuhle úhlu pohledu taky nebráním, obecně bych taky mohl napsat pojednání proč by tohle nemohlo nastat, ale tohle mi přišlo jako shit ne tématicky, ale kvalitou a obsahem.
    Jinak ne, neberu ten server vážně :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VASAX: Rozumim. No, je dost možný, že to u nich takhle fakt funguje :D.
    Jinak, vzhledem k povaze serveru to seriózně pojatý ani bejt nemůže a s vtipností se taky holt ne vždycky zadaří. Je to jen zajímavost, jeden z úhlů pohledu...
    VASAX
    VASAX --- ---
    SALVATOR: Něco jo, něco ne, jde mi spíš o celý koncept a jednotlivé složky - jakoby mu volal "šéf" řekl že už týden nic nezplodil, zrovna když se koukal na The Walking Dead... ;)
    Něco je logický, něco ne, záleží z čeho vycházíš. Navíc to není pojatý ani vtipně, ani seriózně, je to takovej... pšouk do tmy.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VASAX: Proč myslíš? Mě tam některý věci přijdou dost logický :).
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jinak je to hrozivá blbost vycucaná z prstu.
    VASAX
    VASAX --- ---
    řekl bych že Brooks si ten článek vytiskl a vytřel si s ním zadek :)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    SALVATOR: To neber osobne, to byl jen for na tema "to musi bejt nejaka blbost". :)
    Voni prijdou. :)) Videl jsem to v televizi. ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JOINTER: Eh, cože? Nenapsal sem nic, co by jakkoliv vyjadřovalo můj postoj k tomu článku.
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    SALVATOR: Nesmis verit vsemu co si prectes na internetu!!!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    7 Scientific Reasons a Zombie Outbreak Would Fail (Quickly) | Cracked.com
    http://www.cracked.com/article_18683_7-scientific-reasons-zombie-outbreak-would-fail-quickly.html
    VASAX
    VASAX --- ---
    ALONSY: Horší by bylo že až se to nestane, tak tomu bude někdo věřit.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam