• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    TABORACEK: No nevim jak si muzes bejt jistej ze jsi v baraku sam kdo ma almaru narvanou zbranema... :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Panove ja nevim jak vy, ale muj perimetr je sidliste kolem panelaku, takze vubec nechapu o jakych ptakovinach tu diskutujete:)

    A pokud jde o braneni zasob, tak ja zadne nemam, protoze bych to na zadech neodnesl a mam vic zbrani nes vsichni sousedi dohromady a pokud se bude lamat chleba mezi moji rodinou a sousedem tak se spuseda bez vycitku zbavim, pokud nebude prinosny jako clen skupiny. Ostatne to plati asi obecne, moje rodina nad vsechny ostatni...
    VASAX
    VASAX --- ---
    JOSE_MAT: Ty to taky dozajista zastaví, leda tak nasere, a než si vezmou tvoje zásoby, v případě že uspějí, tak ti to vrátí i s úroky.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    VASAX: nejde o zombíky, ale o lidi co chtěj moje zásoby
    VASAX
    VASAX --- ---
    TABORACEK: Hodně přesých zombíků, co se trefí... jinak chistat si zásobnu na celý perimetr 500 CZK kus... :D
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    VASAX: Jako obranna perimetru je to vhodne jen proti zombikum v autech...
    VASAX
    VASAX --- ---
    IMo jako ruční zbraň na hovno a na obranu perimetru: jediný efekt budou zombíci s plastovými podrážkami...
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    SMRGL: Hmm, to by mohlo slouzit i na "obranu perimetru" v rezimu "to je past na medvedy". Kazdopadne zajimava polozka na webu se zdravotnimi potrebami. :)))
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    pár ran timhle do hlavy a máte po chodícim problému ;) :D ale ja bych bral radši nůž :D
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    TABORACEK: buď vůbec nemáš fantazii nebo, a to spíš, jsi ve špatným klubu ;)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SMRGL: jako ze bych si to dal za auto vedle trojuhelniku kdyz budu menit pneumatiku aby me jo nikdo neprejel, nebo na co presne by mi to melo byt:)
    SPIRALCZ
    SPIRALCZ --- ---
    TABORACEK: zrovna když už my přišla objednávka :(
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    kdyby jste si snad nekdo chteli doplnit lekarnicky a nebo koupit nejaky dalsi kul veci, tak shoparamedik jede ted 5% slevu:

    Sleva 5% na veškerý sortiment !

    BONUSOVÝ KÓD: 09KMJEG8M1D3DKLB2
    (kód zadejte při objednávce)

    Bonusový kód je platný od 25.2. do 28.2.2013

    Kód lze použít jednorázově a pouze jako registrovaný zákazník při nákupu nad 500 Kč bez DPH. Platí pouze pro koncové zákazníky.
    EASY917
    EASY917 --- ---
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    NAGASAWA: já už koukam kde se to u nás dá koupit :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SERGEI: presne, taky jsem na to koukal.
    VASAX
    VASAX --- ---
    LOL, ta kuš je tam nejdražší ze všeho :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: to bylo první co mě napadlo, ale je takovej hrubej, takže homemade to asi vysvětluje
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam