• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    PIKAPRD: Ta tebou postovaná sekera je super, když žiješ ve světě WoW, jinak je ti zlehka na hovno...
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SVORO: To jo, možná to bude tím :) Já je (zatím (snad :D )) držím rád v ruce.
    SVORO
    SVORO --- ---
    PIKAPRD: Tak mě se taky velké zbraně libí :) třeba na zdi nebo v muzeu, navíc jsem si máchání s nimi užil své teď jsem pohodlný člověk, takže se obejdu bez x kil na víc :)
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SVORO: Když jsem byl menší, nebo spíš jsem o tom tak nerozmýšlel tak jsem si říkal že bych asi jako první popadl kladivo, ale né tesařské. No.. ale ta váha :)
    něco jako
    holt mam rád prostě velké zbraně :D škoda že pro ně nenajdu využití :(
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SEAMON: Pravda nad tím bodcem jsem nepřemýšlel :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    PIKAPRD: Mno na zedy by se používal ten hrot a ne ta sekera ;) Ale pro mne osobně jsou obě dvě věci zbytečně těžké a nebo špatně dostupné mě osobně by stačilo tesařský kladivo :)

    SEAMON
    SEAMON --- ---
    PIKAPRD: No myslim, ze tu modernu sekeru ide pouzit kludne aj opacnou hranou a ten bodec sa az tak lahko nezasekne imho. Okrem toho je realne dostupna (minule mali sekery v Tescu - vcelku prekvapilo) a myslim, ze bude aj o dost lahsia. A tiez je asi pouzitelna aj v jednej ruke co je plus.

    Ta tvoja sekerka je krasna urcite by to cloveka potesilo, len bych k tomu chcel aj nejake riadne brnenie. :D
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Tedy nechtěl jsem říct jako že moderní prostě neprojde a tamta jo, ale je tam větší šance že budeš úspěšnější, avšak ta váha je v boji výhoda no... pro všechno ostatní už ne :D
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SVORO: no to první by ti pomohlo, ale co se týče obrany by to lepší nebylo a ta moderní sekera se ti v tom mrtvákovy akorát zasekne, zatímco ta válečná projde skrze (pokud do toho dáš švih) také má čepel na obou stranách což ta moderní nemá. Velká nevýhoda je opravdu jen malá využitelnost a velká váha, takže pokud na smrt tak s tímhle, jinak asi ne :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    PIKAPRD: Jasný když zhebnout na zedy tak a utahanejma rukama:) imho lepší službu by ti udělalo tohle ;)

    a nebo moderní sekera jako třeba
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Tak člověk nemůže počítat s tím že to začne o on si vesele vykráčí do lesa s baťůžkem :D Nějaká ta věc pro obranu před více zombáky být musí ne? Nůž ti nemusí zrovna pomoci a zbraň je moc hlasitá :D navíc, i kdybych měl umřít tak s tou sekerou ruce by mi to až tak nevadilo :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SVORO: Náááhodou, ta sekera je skvělá. Když by zelinkavě žhnula a přesekla i ocel. Jinak je to na nic 8-D
    SVORO
    SVORO --- ---
    PIKAPRD: Jůů to by jsme tě brzy našli jako zedko s báglem :D
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    WOJTYLA: Kdybych měl nějakou takovou tak bych byl taky nedočkavý :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SEAMON: ted uz to jen pekne zabalit dat na to dobrou cenu v akci a sup s tim do Tesca.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    KEMAL: hmm zombie vietor.. tornado.. instant zombie.. zombie kava.. to je normalne cele odvetie :D
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    SHARNY: případně prachovci či popelivci
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Rozklad, nadpřirozeno... Co takhle kostlivci po nějaký době?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    WOJTYLA: Už to je

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam