• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    ARCADA
    ARCADA --- ---
    NEVILL: Tak jo, dám tomu šanci... Jen nechápu, kde to vzalo tak vysoké hodnocení.
    GAF
    GAF --- ---
    GAF: *Wyrmwood

    !!! sorry
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ARCADA: Myslíš Cestu do Woodbury? Jo, zdálo se mi to o něco lepší. Pak je ještě Pád Guvernéra, dva díly...ale to jsem zatím nečetl.
    ARCADA
    ARCADA --- ---
    Tak jsem přelouskala Vzestup Guvernéra a... a nevím, zda číst knihu druhou. Četl někdo? Zlepší se to?
    KUZZMA
    KUZZMA --- ---
    Mno, jestli tu je nekdo kdo cetl comix The Walking dead, ten se tesi, ponevac ti opravdu zli lidi teprve prijdou. Do ted to byli vcelku zabari.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FEMUR: jo, to je potom situace... :-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    a pak vam dosly baterky v ovladaci ke konzoli.
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    NEVILL: tak kdybych měl u sebe kvér začnu hned rozdávat headshooty
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PAULMUADDIB: Mně to taky moc vtipný nepříjde, až nastane skutečná zombie apokalypsa tak to nikdo nebude brát vážně a bude si myslet že je to zase nějakej fórek. Sápat se po mně ta lezoucí zombie tak už vytahuju teleskop nebo nůž...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    MRLAH: By se zasmáli, kdyby baba vytáhla Glocka a pár jich inhumovala do čela, než by přiběhl hysterickej režisér...
    GAF
    GAF --- ---
    Wyrmtown - relativne novou zombiarnu vrele doporucuji. Uz zahy se z filmu stava paradni rezba a pritom rozehrava tri dejove linie, ktere se spolu postupne potkavaji. Je na nem neco beckoviteho, ale nejak zvlastne podarene mu to dodava na atmosfere, jinak spravne dekadentne morbidni, zabavne a docela casto i s presahem a hloubkou.
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    ARCADA: Mě připadá pořád super ta dynamika postav. Rozvíjí se, jsou stavěný před morální i jiný otázky. Je pravda, že koloběh útěk>boj o zázemí>chvíle klidu>zlý lidi>útěk tam byl už dostkrát, ale jiný kulisy to mít asi nemůže.
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    This Zombie Subway Prank Is Legitimately Terrifying
    http://uproxx.com/webculture/2015/04/zombie-prank/
    ARCADA
    ARCADA --- ---
    DEUSOPTIM: Zbyl ve mě "nic moc, to už tady bylo" pocit :-( asi už to zkrátka běží moc dlouho
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Stejně mi na tom Walking Dead přijde vyloženě divný jak se tam ty příběhy ubírají jiným směrem. Jako základ beru ten comics, že jo. Pak tu máme seriál, pak přišly ty romány, počítačové hry od Telltale, vždycky je to trochu jinak...
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    DEUSOPTIM: Mě krapánek nebavila ta finální oslava Ricka, ale konečně se trochu rozvedla linka s novejma záporákama + staronovej samuraj opět in da haus. A po týhle sérii miluju Carol.
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    BTW.....Stále ještě nebylo jasné, jak se bude přesně spin-off jmenovat. Nakonec stanice AMC skutečně potvrdila název Fear The Walking Dead a rovnou k němu vydala logo.
    Fear The Walking Dead | first official teaser trailer (2015) AMC
    https://www.youtube.com/watch?v=WMhrWPkkpjM


    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    Tak co říkáte na poslední díl Walking dead?

    SATAI
    SATAI --- ---
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    SATAI: filmy se zombikama pro me byly vzdy spis komedie. Filmy se švarcíkem když jsem byl mladší pro mě vždy byly akčňárny díky dabingu, pak jsem zjistil, že v originále je to taky jen komedie :D tohle bude komedie^2 :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam