• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    KEB
    KEB --- ---
    RAM_VON_SEE: jo ty komentáře na ČSFD jsou docela trefný :-)
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    REDSNAKE: me to pomerne dost bavilo, ale je to opravdu hodne indie:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KEB: nedělám si iluze, zombie žánr je moje úchylka, už jsem dost imunní na nekvalitní srágory :D
    KEB
    KEB --- ---
    REDSNAKE: viděl jsem, na jedno shlédnutí asi neurazí, ale nic velkého nečekej
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    The Battery (2012) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/337533-the-battery/prehled/

    Neznal jsem, chystám se mrknout
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    Je to offtopic, protoze tam nejsou zombies, ale i tak to sem hodim:
    Surviving in a post-apocalyptic environment | "Aftermath" - Short film by Jeremy Robbins
    https://www.youtube.com/watch?v=rYl0YzK_y68
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JOINTER: k jezeru bylo boží!
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    REDSNAKE: Dik za tip, ale po tydnu jsem teprve u druheho dilu. Neni to spatny rekl bych, ale potreba binge watche se nedostavila.
    Treba K Jezeru se mi libilo urcite vic.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    GANDHI: docela zajímavá byla druhá série, ale to je asi o vkusu a očekávání
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    REDSNAKE: temne leto me taky nejak extra neuchvatilo, jediny cim bylo pomerne zajimavy, byl ten utrzkovitej zpusob vypraveni. A mozna relitivne syrovy nakladani s postavama a to, ze temer ze vsech postav se vyklubou svine:p

    Ale furt za me lepsi nez Army of Dead, kde imho nejsilnejsi scena probehne behem uvodnich titulku a pak uz to stoji jen za hovno:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: Jestli jsem se nekoho dotknul, tak se omlouvam, ale treba to temne leto byla fakt bida. Mozna jeden dil ze serie byl zapamatovatelnej - motorest. Jinak to bylo slabe. Jestli je z nation pojat nejak jinak a s humorem a nadsazkou to vyzniva lepe nevim, nevidel jsem. Snad jo, kdyz to tu tak chvalite
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Od Asylum uz snad nikdy vic. Leda jednou, po mrtvicce, az mi odumre 90% mozku
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    GANDHI: dik. ja to zaregistroval dyz to zacalo ale nezacal sem to sledovat a ted mi hodne zprijemnuje vecery :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GANDHI: Právě, Z Nation to bere hodně s nadhledem a je poměrně vtipný, až si kolikrát říkám co je to vlastně za žánr. Walking Dead proti tomu je celý takový hrozně vážný, pořád jen samý strach a beznaděj.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja se priznam, ze jsem az nedavno poradne rozkoukal Z Nation, protoze po prvnich dilech mi to prislo jako docela mizerny becko a ted jsem az prekvapenej, jak se to rozjede a jak je to zabavny:) Ta notna beckovost tam je, ale je to zas vyvazeny tim, ze se to nebere az tak vazne jako treba Walking Dead a dost mi sedne i celkovy obsazeni, ktery mi prijde na klasickou Asylum produkci az prilis kvalitni:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: tak bohužel, asi mě to minulo z dobrého důvodu. Dal jsem první díl z druhé série a asi budu radši čumět do zdi nebo provozovat něco podobně smysluplného.

    Budu rád, když se podělíte jak se vám to líbilo.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: zbraně maj nulovej recoil, všichni maj hrozivou trigger disciplínu, zombíky střílej zásadně dávkama a to maj ještě jediný štěstí na nekonečný zásobníky. Akční scény fakt nejsou silnou devízou tohodle filmu. V neposlední řadě je to zvukově dost bída, zbraně zní jak hračky nebo často jako lejzrový zbraně :D

    Doufám že je to úlitba divákovi a nikoliv neznalost tvůrců
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: pátej, šestej díl dost dobrej, postavy se konečně setkaj a už to začíná nějak fungovat. Nicméně má to svoje mouchy. Taky mě zaráží, že ze začátku série to byly skoro hodinové díly a najednou 25 minut :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANDHI: to je docela dobrý, měl jsem za to, že tak představujou hlavní postavy jejichž příběh se později prolne. Ale ono ne, ty postavy se jménem tam občas i docela brutálně umřou což je zas na koukání fajn.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    REDSNAKE: me na tom zaujal v zasade ten zpusob vypraveni prostrednictvim jednotlivejch utrzku deje, ktery si clovek musi poskladat do sebe - tak trochu mi to pripomnelo knizni World War Z
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam